FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3547 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Dzień Kobiet... hmmm ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dzień Kobiet... hmmm ?"   

sir Bartek
 Wysłana - 2 marzec 2006 17:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mój post nie jest związany z seksem, jak nazwa działu wskazuje - z góry przepraszam Mam następujące pytanie:
Czy dzień kobiet (8.03 - przyp.red.) jest odpowiednim momentem, że tak powiem na wyrażenie uczuć?
Sprawa wygląda, że znam kobietę już... niecałe pół roku i - chyba się konkretnie zakochałem. Wg naukowców chemia mija po ok. 3 miesiącach - a mnie dalej "przy niej" trzyma. Z natury jestem nieśmiały, może dlatego tak długo zwlekam z wyznaniem jej tego, kim dla mnie jest. Ale postanowiłem uświadomić ją (pewnie i tak wie) w dzień kobiet, że jest dla mnie kimś wyjątkowym, kimś dla kogoś mógłbym się poświęcać... ble, ble nie będę się rozczulał.

Ale czy uważacie, że to jest dobry dzień? Wiem, że walentynki były - ale jak mówiłem , jestem nieśmiały. Może wcześniej nie wyznałem jej tego, bo chciałem ją jeszcze bardziej poznać. Sam nie wiem - te uczucia są zbyt skomplikowane - wiem tylko tyle, że... no wiecie jak to jest, kiedy ktoś się zakocha tak porządnie.

Mam nadzieję, ze odważę się 8.03.06 - na samą myśl mi serce bije 2 razy szybciej - no, ale cóż, więcej nie chcę zwlekać.

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - sir Bartek w dniu 2006-03-02 17:45:34

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 2 marzec 2006 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

Dzien jak kazdy inny. Ani specjalnie dobry, ani specjalnie zly.
Zastnow sie tylko czy oby napewno chcesz to powiedziec, co chcesz i w jakiej formie...
Tak czy siak zycze powodzenia i sog za imie

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

sir Bartek
 Wysłana - 2 marzec 2006 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ja się już sporo zastanawiałem - myślę, że tak. Naprawdę tak wspaniałej dziewczyny nie poznałem jeszcze. Oczywiście takie jest moje zdanie na Jej temat. Inni ludzie - inne charaktery. I właśnie też tak myślę, że ten dzień z jednej strony - dam bukiet róż z okazji dnia kobiet i co tak nagle powiem jej prawdę? Trochę takie dziwne. Mam duży dylemat. Może z tym poczekam? - jak tak zrobię to myślę, że kwiaty też się należą. Będzie to miły gest.

Dzięki, odbijam sogiem.

Przemek198
 Wysłana - 2 marzec 2006 18:00      [zgłoszenie naruszenia]

jezeli jestes pewny, że chcesz z nią byc, to może nie czekaj do Dnia Kobiet, tylko wyznaj miość wcześniej a 8 marca bedziesz miał okazje potwierdzić swoje uczucia. Co Ty na to?

Przemek198
 Wysłana - 2 marzec 2006 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

dubel

Zmieniony przez - Przemek198 w dniu 2006-03-02 18:04:35

maciejq
 Wysłana - 2 marzec 2006 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

tylko jej nie mow przypadkiem ze jest taka superkul i ze ja strasznie kochasz bo bedziesz mial prze*je*ba*ne do konca zwiazku (jesli ofkoz ona sie zgodzi)

i got 99 donuts but a bitch ate one

sir Bartek
 Wysłana - 2 marzec 2006 18:10      [zgłoszenie naruszenia]

No tak - też dobry pomysł i daje mi dużo do myślenia. Oj będę myślał dużo w najbliższych dniach. Zwlekam z tym najprawdopodobniej przez takie czynniki:
1. Jestem nieśmiały (i taka sprawa jest dla mnie okropnie stresująca, krępująca :/ )
2. Jest dla mnie wyjątkową osobą (i może to jakąś "blokadę" powoduje)

Muszę się sprężyć i potraktować sprawę priorytetowo. Tylko gdyby to było łatwiejsze :)

thinker
 Wysłana - 2 marzec 2006 18:21      [zgłoszenie naruszenia]

mów. jak nie powiesz w dzien kobiet to znów bedziesz czekać na specjalną okazje - a tak wreszcie sie przełamiesz i zobaczysz na czym stoisz. :) Bede trzymać kciuki.

ysabell
 Wysłana - 2 marzec 2006 19:05      [zgłoszenie naruszenia]

powiesz, nad czym tu się zastanawiać,
nie ma sensu zwlekać skoro jesteś pewny swoich uczuć

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -

Zawodny
 Wysłana - 2 marzec 2006 19:19      [zgłoszenie naruszenia]

Dzien jak kazdy inny, z tym ze dla lasek wyjatkowy...

wixa:-}

Znawca -

franzf
 Wysłana - 2 marzec 2006 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

MUUUUUUUUUsisz to powiedzieć jak najszybciej.
Byłem w podobnej sytuacji, tylko nie miałem tyle czasu co ty.
Dziewczyna była z Rosji,poznałem ją na 4m-c przed jej wyjazdem do domu.
Zanim znajomość się rozkręciła minęło sporo czasu.
Nie byłem pewny co do jej stosunku do mnie, nie wiedziałem czy jestem dla niej tylko kumplem czy może kimś więcej, nie chciałem skisić sprawy więc zwlekałem, czekałem aż sprawa się wyjaśni. Później wszystko się jescze bardziej pokomplikowało, no a potem był jej wyjazd.
Szkoda, bo gdybym sprawe postawił jasno napewno przeżylibyśmy razem wiele jeszcze wspanialszych chwil niż te, które dzisiaj wspominam.

Napisz jak ty ją odbierasz, czy myślisz że czuje podobnie jak ty?
Jeśli tak to nie ma tematu, poprostu musisz to zrobić, tylko na spokojnie, żebyś nie spieprzył sprawy.

Jeśli nie jesteś pewny jej uczuć to poprostu zapytaj Np: Co o tobie myśli/sądzi itp.

Powodzenia.

Franz! What are you doing? ...writing.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dzień Kobiet... hmmm ?

Strony: 1 2