FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3945 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Dzieci spod znaku tęczy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dzieci spod znaku tęczy"   

Seewy
 Wysłana - 15 lipiec 2005 08:47      [zgłoszenie naruszenia]

no wlasnie to jest ta roznica...my/wy sobie nie wyobrazacie...zachod tak

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Znawca -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 15 lipiec 2005 08:51      [zgłoszenie naruszenia]

ok jak im to nie przeszkadza to niech tak robią, ale nie chciałabym być takim dzieckiem i podejrzewam, że wiele osób tu podzieli to zdanie

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 15 lipiec 2005 09:46      [zgłoszenie naruszenia]

Amerykanom rownouprawnienie dla murzynow tez sie nie podobalo. Przeciez w tamtych czasach bylo nie do pomyslenia, ze "bambus" je w restauracji z bialymi, albo jedzie pociagiem I klasa. Wtedy ich szokowalo to tak samo jak nas teraz zwiazki homoseksualne. Mysle, ze za kilka-nascie-dziesiat lat bedzie to tak pospolite, ze nikogo nie bedzie szokowac.

Jestem na nie, ale chyba bede musial sie do tego przyzwyczaic...

slonce_m: Co do swiat (dzien ojca/matki) to sieroty maja jeszcze gorzej i jakos zyja

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 15 lipiec 2005 09:56      [zgłoszenie naruszenia]

ok Twoje zdanie, każdy ma prawo do swojego, ale mi nie chodzi o to, ze nie akceptuję homoseksualistów tylko adopcji przez nich (jak już wyżej pisałam)

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Seewy
 Wysłana - 15 lipiec 2005 10:38      [zgłoszenie naruszenia]

rafee - czy bedziesz sie musial przyzwyczaic? biorac pod uwage towj przyklad z murzynami...ta transformacje, zmiane pogladow spolecznych rozpoczelo raczje mlode pokolenie, calkiem nowe...nie zacyznaly tego osoby ktore caly czas palaly nienawiscia i pogarda do czarnych...potrzeba bylo czasu...tak samo ta zmiana prawa i stosunkow spolecznych w europie co do homoseksualistow trwa juz kilkanascie(dziesiat) lat...wiec my niekoniecznie musimy tego doczekac i zyc z tym w zgodzie...w europie zgoda i przyzwolenie na otwartosc i pelna wolnosc ludzi odmiennej orientacji trwa juz kupe czasu (kluby, dzielnice dla gejow - drag queen itd. itp) a u nas? ooooohoho jeszcze duuuzo czasu minie...ale wlasnie mamy w PL poczatek takiej zmiany jaka w innych krajach europy zachodniej zachodzila kilkanascie(dziesiat) lat temu.......my zawsze jestesmy w tyle ze wszystkim...

Znawca -

korian
 Wysłana - 15 lipiec 2005 10:51      [zgłoszenie naruszenia]

slonce - masz 100% racji. adopcja przez pedałów jest ****a nie do przyjęcia

Ekspert -

czanymotyl
 Wysłana - 15 lipiec 2005 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

ja także się nie zgadzam z tym, aby pary jedno płciowe adoptowały dzieci.

%-)

Specjalista -

ferry
 Wysłana - 15 lipiec 2005 11:56      [zgłoszenie naruszenia]

Fala84: Szwecja to jest państwo totalitarne. Tam rodzice mają bardzo ograniczony wpływ na wychowanie dzieci, a kontrola państwa w tym zakresie jest ogromna i szokująca (włącznie z bardzo rozbudowaną możliwością odbierania dzieci, oczywiście "dla ich dobra"). W dziale Polityka na pewno znajdziesz więcej na ten temat.

edit: Co wy wypisujecie, że "myśmy jeszcze do tego nie dorośli"... Takie gadanie to jest zupełne niezrozumienie realiów i ślepe zapatrzenie na wzorce zachodnie i chłonięcie ich, czy są pozytywne czy też nie. Na zachodzie społeczeństwa są zlaicyzowane i w dużej mierze pozbawione tej moralności i solidarności, która u nas jeszcze istnieje, jeszcze. Ale nie wszędzie na Zachodzie jest aż tak źle, zobaczcie co było w Hiszpanii gdy rząd Zapatero zalegalizował małżeństwa homoseksualne i adopcję dzieci przez nie - prostesty były niesamowite, obywatele włącznie z urzędami stanu cywilnego bojkotowali te regulacje. Uważam że więlszość ludzi padło ofiarą propagandy lewackiej pseudonauki, która uznała homoseksualizm za normalną rzecz. Natomiast jest to dewiacja. Jeżeli ktoś chce sobie być homo - proszę bardzo, nikt nikomu pod pierzynę nie zagląda. Ale nie może być tak jak w niektórych krajach, że heterycka większość jest terroryzowana przez homoseksualistów czy inne mniejszości. Jeszcze trochę a i pedofile będą robić swoje marsze, "my też za 20 lat do tego dorośniemy". Demokracja jest jaka jest ale polega na rządach większości, i głównie interesy tej większości powinny być respektowane.

edit2: porównywanie homoseksualistów do Murzynów w Stanach jest niepoważne i świadczy o ignorancji.

Zmieniony przez - ferry w dniu 2005-07-15 12:09:34

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 15 lipiec 2005 12:18      [zgłoszenie naruszenia]

ferry: Wytlumacz mi dlaczego porownywanie sytuacji Afroamerykanow z lat 50-60 ubieglego wieku do homoseksualistow ubiegajacych sie o prawo do adopcji jest przejawem IGNORANCJI ?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Seewy
 Wysłana - 15 lipiec 2005 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

nie porownujemy afroamerykanow do homoseksualistow, tylko raczej sposob 'rewolucji spolecznej' przynajmniej o sobie mowie...

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dzieci spod znaku tęczy

Strony: 1 2 3 4 5