FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3943 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
Dzieci spod znaku tęczy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dzieci spod znaku tęczy"   
 
Rovsky
 Wysłana - 15 lipiec 2005 13:46      [zgłoszenie naruszenia]

Jestem przeciwny zarówno zawieraniu małżeństw jak i adopcji dzieci.

Adopcji dzieci-jest to robienie im krzywdy. Walcząc o swoje "prawa" homoseksualiści całkowicie olewają prawa dzieci. Uznano, że homoseksualizm nie jest chorobą-tylko nie wyjaśniono na jakiej podstawie dowodowej doszło do takich wniosków. Kwestia wyśmiewania przez całe życie takiego dziecka na podwórku, w szkole, w gimnazjum czy LO już była, więc pomijam. Pozostaje wpływ na młodego człowieka. Orientacji seksualnej jak twierdzą sami geje i lesbijki się nie wybiera, ale znowu są to czcze gadki bez żadnych faktów, wręcz przeciwnie jeżeli wsadzi się do jedego pudełka osobniki tej samej płci na długi okres czasu wówczas istnieje duże prawdopodobieństwo pojawienia się tych zachowań, np. więzienia, szkoły tylko dla chłopców czy dziewcząt, odizolowane grupy etniczne...innymi słowy otoczenie i płynące z niego wzorce mają wpływ podobnie jak wpływ mają wzorce wynoszone z otoczenia rodzinnego.
Tak, więc odbiera się takiemu dziecku życie wśród rówieśników i naraża się go na przyjęcie w życiu orientacji homoseksualnej. ale przecież dzieci i ryby głosu nie mają, więc kogo obchodzi ich zdanie? liczy się "prawo" tatusia i tatusia albo mamusi i mamusi do posiadania swojej własności i tyle.
To, że społeczeństwa zachodnie takie rozwiązania przyjęły nie znaczy, że my jesteśmy zacofanym i konserwatywnym krajem, jak to tu określono, bo nie rozchodzi się o to aby bezwolnie małpować wszystko co zachód narzuci i jak powiedzą fajnie jest skakać w ogień to my wszyscy jednym ciągiem zrobimy hop siup. Oczywiście wszystko to w imię szerokopojętej tolerancji. Sęk w tym, że tolerancja ma swoje granice i nie należy tolerować wszystkiego, bo wtedy mamy do czynienia ze zwykła anarchią ubraną w ładne słówka.
A co się tyczy "prawa" do samostanowienia, ależ proszę bardzo tylko dlaczego domagają się praw, których nawet natura im nie dała? I dlaczego łamią prawa innych (tych którzy nie mogą się ze względu na swój wiek wypowiedzieć?)
A dlaczego jestem przeciwny nawet zawieraniu małżeństw?-proste-negocjacyjna metoda drobnych ustępstw. Zamiast od razu rzucać wszystkie żądania przygotowuje się oponenta i zmusza go do drobnych ustępstw. Nawet w tych "wysoce heh tolerancyjnych" krajach pokroju Szwecji czy USA gdyby homoseksualiści od razu wyparowali z żądaniami, że chcą adoptować dzieci to by ich reszta społeczeństwa zlinczowała. Zamiast tego...nie zaglądajcie nam do łóżka i dajcie nam prawo do zawierania małżeństw(drobne ustępstwo) a dopiero później gdy reszta się przyzwyczaiła, że to norma wyskoczyli z adopcją dzieci(główny cel, ale w odniesieniu do poprzedniego, w formie kolejnego małego ustępstwa.) To samo z innymi dewiacjami, to samo z pornolami, to samo w polityce, to samo w biznesie, to samo na każdym kroku. Robią z człowieka wała zgodnie z zasadą "wsadź żabę do wrzątku to wyskoczy, włóż do letniej wody i stopniowo podgrzewaj a sama da się ugotować"
_______________________________
 
You see, in this world there's two kinds of people, my friend.

Znawca -
 
jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 15 lipiec 2005 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

przeciw adopcji przez pary homoseksualne!

 
maverick22
 Wysłana - 15 lipiec 2005 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

Ogólnie to powinno się wszystkich pedałów za jaja powiesić wtedy by wszystko w społeczeństwie wyglądało normalnie-->o to moja odpowiedź Rodzina ma wyglądać tak:ojciec,matka,dziecko ,a nie pedał,pedał ,dziecko.Dziecko w takiej jednopłciowej rodzinie będzie kochane "inaczej" Dlatego znowu powtarzam ,że pedałów trzeba powiesić za jaja!!

Zmieniony przez - maverick22 w dniu 2005-07-15 17:22:48
_______________________________
 
Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Znawca -
 
czanymotyl
 Wysłana - 15 lipiec 2005 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

to samo jakbym napisał, durnią obciąć łeb...
jak można uważać, że "pedałów nalezy wieszac za jaja"
_______________________________
 
%-)

Specjalista -
 
maverick22
 Wysłana - 15 lipiec 2005 18:21      [zgłoszenie naruszenia]

Może tobie nie przeszkadzają pedałki w społeczeństwie ,ale mi przeszkadzają i trzeba ich tępić. A to ,że powinno się ich wieszać za jaja to była przenośnia.(chodź uważam ,że karą dla nich mogło by być powieszenie za jaja )
_______________________________
 
Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Znawca -
 
VooDooDoll
 Wysłana - 15 lipiec 2005 19:05      [zgłoszenie naruszenia]

slońce- pomyśl jak sie czują dzieci swiadków jehowy, które nie obchodzą- dnia matki, dnia dziecka, mikołaja, gwaizdki, dnia dziadka, dnia ojca, dnia babci, i mnóstwa innych okazji.
jak dla mnie kwestia własciwego uporządkowania sprawy- kto może, na jakich warunkach itepe. Zreszta tak samo jest z kazdą rodzina adopcyjną, musi byc wydolna zarówno finansowo jak przede wszystkim wychowawczo.
Na taka rewolucje u nas jeszcze za wcześnie. Ale przyjdzie i na to czas. Chociaż łatwo nie będzie w ksenofobicznym społeczeństwie...
_______________________________
 Specjalista -
 
slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 15 lipiec 2005 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

pomyśl jak sie czują dzieci swiadków jehowy, które nie obchodzą- dnia matki, dnia dziecka, mikołaja, gwaizdki, dnia dziadka, dnia ojca, dnia babci, i mnóstwa innych okazji.
ale mają i ojca i matkę, normalną rodzinę. dla mnie to żaden argument
_______________________________
 
..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -
 
korian
 Wysłana - 15 lipiec 2005 19:51      [zgłoszenie naruszenia]

"Ale przyjdzie i na to czas." - niedoczekanie

Ekspert -
 
VooDooDoll
 Wysłana - 15 lipiec 2005 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

homofobia...
_______________________________
 Specjalista -
 
korian
 Wysłana - 15 lipiec 2005 20:04      [zgłoszenie naruszenia]

******lone pedalstwo
EDIT:
VooDooDoll - kiedy miałem 11 lat pojechałem na wakacje do mojej cioci do Niemiec. tam chodziłem sobie na basen. pewnego razu kiedy sobie elegancko pływałem () podszedł do mnie jeden koleś około 30 l., objął mnie i powiedział, że mnie kocha. miałem ****a 11 lat a ta ******lona ****a ważyła z 90 kilo. s******liłem z tego basenu szybciej niż tam wszedłem, kolesia więcej nie spotkałem. nikomu o tym nie powiedziałem, bo zawsze sam starałem się rozwiązywać swoje problemy. mogę powiedzieć, że mi się udało bo mama wcześniej powiedziała mi, że na świecie są różni źli ludzie i żebym trzymał się od nich z daleka. a co gdybym miał inną, mniej przezorną mamę, albo był młodszy? koleś zwabił by mnie na chatę oferując grę na PSX, którego wcześniej nie widziałem na oczy? ok. powiecie, że ten koleś był pedofilem. zgoda, ale dla mnie on najpierw był ******lonym pedałem (bo lubił chłopców) a później pedofilem (bo lubił dzieci). wybacz więc, że tak niechętnie się odnoszę do tych ludzi. być może to jest pewnego rodzaju terapia za przygodę z dzieciństwa? wiem jedno, dzisiaj sprawy mają się trochę inaczej i nie mam 11 lat, jeśli koleś zrobiłby coś takiego mojemu dziecku, znaleźli by go chyba w lesie. a pedofilia to dla mnie takie samo zboczenie jak homoseksualizm, zoofilia, nekrofilia, garbofilia czy ***anie orzecha kokosowego. po to Pan Bóg dał chłopcu kuśkę, a dziewczynce brzoskwinkę, żeby się rozmnażali. a nie jedna pedalska ****a pchała drugą w dupę czy srała mu na klatę. jestem nietolerancyjny i jestem z tego dumny, wobec takich rzeczy nie wolno być tolerancyjnym bo takie sytuacje jaka mnie spotkała na zachodzie będą u nas na porządku dziennym. pozdrawiam. i na pohybel ***anym pedałom!


Zmieniony przez - korian w dniu 2005-07-15 20:27:17

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dzieci spod znaku tęczy

Strony: 1 2 3 4 5