FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3946 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Dzieci spod znaku tęczy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dzieci spod znaku tęczy"   

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 15 lipiec 2005 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

tak, racja korian zgadzam się w 100 %

Zmieniony przez - slonce_m w dniu 2005-07-15 20:31:19

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Seewy
 Wysłana - 15 lipiec 2005 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

my chyba tutaj w krk jestesmy troche bardziej na + nastawieni...

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Znawca -

VooDooDoll
 Wysłana - 15 lipiec 2005 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

Ajak

Specjalista -

Gosia_p
 Wysłana - 15 lipiec 2005 23:15      [zgłoszenie naruszenia]

a ja jestem na nie

i dodam jeszcze bo tak mi sie skojarzylo
wypisywalam ostatnio papiery na studia i tam bylo napisane imie ojca i imie matki
i co takie dziecko wtedy napisze
imie ojca: Andrzej
imie mamy: Wiesław
jakos tego nie widze

Ekspert -

MadeByYou
 Wysłana - 15 lipiec 2005 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

O kurna..
To rzeczywiście ciekawe co zrobią w krajach, gdzie to zalegalizowano..
Może jak będziemy już starzy to zobaczymy kiedyś:
imię matki/ojca
imię matki/ojca..

Zmieniony przez - MadeByYou w dniu 2005-07-15 23:25:10

R11 - Specjalistka od PR'u %)
"największy spamer-woman hajdparku" Ashoot
! BABBLING TURTLES ASSOCIATION !
Mafia rodziny Corleone -> żona szefa :*

JaKres
 Wysłana - 15 lipiec 2005 23:47      [zgłoszenie naruszenia]

A ja mam nadzieje że zanim my dorośniemy do tego, to tam na zachodzie ludzie się wyleczą z tej lewackiej choroby.
ps. bo jak nie, to znikniemy, tak jak starożytny Rzym

Gochan
 Wysłana - 16 lipiec 2005 07:55      [zgłoszenie naruszenia]

Starożytny Rzym upadł ze względów ekonomicznych a nie obyczajowych. Przytoczone przez Ciebie porównanie to czcza demagogia.
btw. O co Ci chodzi kiedy piszesz o "Lewackiej chorobie"? Co ma tutaj do rzeczy lewica LOL

Zmieniony przez - Gochan w dniu 2005-07-16 07:55:53

"Czyń swoją wolę, niechaj będzie całym prawem"
Aleister Crowley

medicus
 Wysłana - 17 lipiec 2005 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

Mimo,ze jestem gejem to jestm przeciwny adopcji dzieci przez pary homo.Mysle,ze potrzeba jeszcze wielu badan nad ksztaltowaniem sie orientacji seksualnej i jak narazie trudno powiedziec jaki wplywa bedzie mialo wychownie w rodzinie jednoplciowej na umysl mlodego czlowieka.
A co do wczesniejszych wypowiedzi homofobow to ciezko jest to nawet komentowac.Czy nie uwazacie,ze kazdy ma prawo do milosci...nie chodzi mi o sex lecz o uczucie.Dlaczego tak bardzo niektorym przeszkadza moja orientacja? to jest przeciez moja prywatna sprawa kogo kocham.Jesli ktos uwaza,ze homoseksualizm opiera sie tylko na seksie to jest w glebokim bledzie.Ja i moj chlopak nie chodzimy na parady,nie afiszujemy sie ze swoja orientacja,nie ma sensu tlumaczyc sie z tego,ze jest sie np blondynem czy ma sie inna orientacje.Na cale szczescie jest jeszcze wielu ludzi(heteroseksualnych),ktorzy akceptuja mnie takim jakim jestem i nie musze sie z niczym kryc...razem sie bawimy,razem studiujemy,chodzimy do kina...tak przeciez wyglada normalne zycie.Nigdy nie przyszlo mi do glowy aby podrywac swojego heteroseksualnego kumpla z silowni bo po 1 mam swiadomosc,ze on kocha kobiety a po 2 jestem wierny swojemu partnerowi.
Pozdrawiam wszystkich trzezwo myslacych ludzi bez wzgledu na ich plec czy orientacje psycho-seksualna.

korian
 Wysłana - 17 lipiec 2005 12:26      [zgłoszenie naruszenia]

to powiedz mi jeszcze jedno. jak sobie radzisz ze swoją seksualnością? jesteś abstynetem czy trzepiesz gruchę i jakie masz w związku z tym plany na przyszłość? no i przepraszam za niedyskretne pytanie..

Ekspert -

medicus
 Wysłana - 17 lipiec 2005 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

Jak to jak sobie radze ze swoja seksualnoscia? Tak samo jak pary hetero,czyli kocham sie ze swoim partnerem.Dodam,ze nie wszyscy geje lubia seks analny...jest jeszcze duzo innych przyjemnych rzeczy.Przede wszystkim trzeba sie nastawic nie na wlasna przyjemnosc tylko swojego chlopaka.Przeciez jak sie kocha to nawet dotyk dloni jest przyjemny.Poza tym zwiazki miedzy mezczyznami czeto opieraja sie glebokiej przyjzni,zaufaniu i lojalnosci.W tym srodowisku jest duzo osob ktore robia tylko zla reklame homoseksualistom,nie dziwie sie w tej sytuacji ze wiele osob nie toleruje par homo.Nie orientacja seksualna decyduje o tym jakim jest sie czlowiekiem.Powiem ci jedno,moim najlepszym przyjacielem jest heteroseksualny facet,znamy sie o wielu lat,absolutnie mu to nie przeszkadza tak jak jego zonie...wiec mozna sie swietnie dogadywac i miec wiel wspolnych pasji z osoba ktora "kocha inaczej"[jak ja nie lubie tego okreslenia:) ]. Pozdro

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dzieci spod znaku tęczy

Strony: 1 2 3 4 5