FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3922 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Dzieci spod znaku tęczy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dzieci spod znaku tęczy"   

Fala84
 Wysłana - 15 lipiec 2005 00:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich. Wyczytalem dzis na onecie temat, ktory od jakiegos czasu mnie zastanawia. Co o tym myslicie?
Czy dziecko potrzebuje ojca i matki, czy miłości niezależnie od tego, kto ją daje?
To pytanie dotyczy tysięcy dzieci adoptowanych przez pary homoseksualne i rodzących się w jednopłciowych rodzinach.

Jak powiada moja babcia: Wszyscy w jeden kij pierdzą!

Cronos
 Wysłana - 15 lipiec 2005 00:36      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem główny problem w takich przypadkach to nie kwestia czy dziecko będzie kochane, ale postrzeganie takiego dziecka w społeczeństwie. Kochać może i będą, ale wyobraźcie sobie jak dziecko się będzie czuło, kiedy wszyscy wokół w szkole, na podwórku będą mówić o tatusiu i mamusi a ono... Nie chce nawet myśleć, co takie dziecko będzie przeżywać i co je może czekać ze strony innych
Dlatego dla dobra dziecka takim adopcjom stanowcze NIE!

Kiedy rozum śpi budzą się Kaczory..

Fala84
 Wysłana - 15 lipiec 2005 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

Artykul jest Szwecji, jest taka wypowiedz: Choć Polakom przyznanie lesbijkom prawa do bezpłatnego zapłodnienia in vitro może wydać się szokujące, w Szwecji nikogo nie zaskakuje - i to wszystko wyjasnia!!!

MadeByYou
 Wysłana - 15 lipiec 2005 00:53      [zgłoszenie naruszenia]

Dziecko potrzebuje normalnych rodziców (czyt. mama - kobieta, tata - mężczyzna) lub, również normalnych, rodziców adopcyjnych. Jest też opcja tylko mama lub tylko tata.
Zaś co do homoseksualistów.. Ja nie wiem co za ludzie mieszkają (rządzą) w krajach, które to zalegalizowały!:/ Szkoda, że sami nie są dziećmi i nie muszą wychowywać się w takiej "rodzinie". Ja nie wyobrażam sobie mieć 7, 10, 14 lat i słuchać, że mam 2 mamusie/tatusiów. Nawet jeśli ci ludzie będą dobrze wychowywać dziecko to nie odizolują go od społeczeństwa, które (przynajmniej przez najbliżesze kilkadziesią lat) będzie uprzykrzało życie tym dzieciom. Współczuje im bradzo.

Oczywiście nie mam nic do homoseksualistów, mogą sobie brać śluby i to też by mi nie przeszkadzało nawet. Ale adoptowanie dzieci..

I w sumie co to za nazwa tematu?

Zmieniony przez - MadeByYou w dniu 2005-07-15 01:00:17

R11 - Specjalistka od PR'u %)
"największy spamer-woman hajdparku" Ashoot
! BABBLING TURTLES ASSOCIATION !
Mafia rodziny Corleone -> żona szefa :*

Fala84
 Wysłana - 15 lipiec 2005 01:06      [zgłoszenie naruszenia]

ja tez jestem na nie z powodu tych dzieci

mazia101
 Wysłana - 15 lipiec 2005 04:19      [zgłoszenie naruszenia]

Absolutne nie! Małżeństwa homo?- ich sprawa.Ale nie wolno dzieci skazywać na coś takiego i to nie podlega żadnej dyskusji.
W momencie jeszcze, gdy żyją razem dwie kobiety to jakoś to ujdzie, pod warunkiem nie obnoszenia się ze swoim związkiem (bo to mama i ciocia- normalka).Ale dwóch mężczyzn- nigdy! ( a mój pogląd bierze się wyłącznie z symulacji jak sama bym się czuła) NIE NIE NIE!

LUDZIE,MACIE BANA NA GOGLACH,CZY CO???

Ole ole ole ola i tylko Legia,Legia Warszawa!

Znawca -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 15 lipiec 2005 07:59      [zgłoszenie naruszenia]

politycy/rządzący w tych krajach to chyba chcą po prostu być w czymś pierwszymi czy pokazać, że są "tolerancyjni", ale jakoś mi się to nie podoba. jak wyżej uważam, że mogą brać ślub i takie tam, ale powierzać im do wychowania dzieci to dla mnie chore obojętnie czy jest to związek kobieta/kobieta czy mężczyzna/mężczyzna
pomyślcie nad taką sytuacją - zbliża się dzień matki, a szkole przygotowania, dziecko ma zaprosić mamę na uroczystośc. i co ma zrobić ???? jeśli ma dwie "mamy" to jeszcze nie problem (jedynie z wyborem którą), ale jeśłi ma dwóch ojców to porażka całkowita :/

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Cronos
 Wysłana - 15 lipiec 2005 08:06      [zgłoszenie naruszenia]

Słonce aż mnie ciarki przeszły, SOG

Kiedy rozum śpi budzą się Kaczory..

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 15 lipiec 2005 08:15      [zgłoszenie naruszenia]

cóż takie mogą być realia w tych krajach, gdzie adopcja dzieci przez homoseksualistów jest prawnie zaakceptowana
oczywiście odbijam

Ekspert -

Seewy
 Wysłana - 15 lipiec 2005 08:27      [zgłoszenie naruszenia]

jak dla mnie to nie widze przeszkod...
na zachodzie/polnocy/zagranica jest naprawde inne postrzeganie homoseksualistow niz u nas, dlatego my/wy (Polacy) mozemy tego nie rozumiec...A polska jako bardzo katolicki, konserwatywny kraj niestety jeszcze nie dorosla do takich rozwiazan, wszystkich one szokuja...i u nas pewnie to normalne bedzie dopiero za 20 lat...

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Znawca -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 15 lipiec 2005 08:33      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie mam nic do homoseksualistów - są to są, nie przeszkadza mi to, ale adopcji dzieci przez nich po prostu sobie nie wyobrażam

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dzieci spod znaku tęczy

Strony: 1 2 3 4 5