FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5487 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dziewczyna/przyjaciółka 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dziewczyna/przyjaciółka"   

codec87
 Wysłana - 12 marzec 2008 16:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czesc
Mam taką sytuacje. ZNam dziewczynę dwa lata, od ok. 2miesiecy jesteśmy(a raczej byliśmy?) razem. A ostatnio nie mogę sie z nią dogadać, nie ma czasu dla mnie ale m owi, że jest ok. Ale tak nie jest bo powiedziała mi że jak nie byliśmy razem to było "jakos tak lepiej" a teraz to traktuje mnie jak przyjaciela (choć twierdzi że cos do mnie czuje)
Ja jestem zakochany po uszy:(
No i zerwaliśmy kontakt(ona chciała pozostac przyjaciołmi)
Co myślicie o tej sytuacji, czy to ja popełniłem jakiś błąd czy to jej wina?

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 12 marzec 2008 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

może chce sie pouczyć do egzaminów do Gimnazjum

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Znawca -

bf_stan
 Wysłana - 12 marzec 2008 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

ja mysle ze zgniec w sobie to uczucie jak puszke po piwie i wywal na smietnik

to nie jest jedna z metod takich i owakich lepsza lub gorsza
wg mnie to jest jedyne wyjscie z sytuacji

chyba ze wolisz dalej stac w jednym miejscu i plakac

PS.: alboo... jesli potrafisz to przejdz z nia na relacje przyjacielskie, ale tylko jesli wiesz ze dasz rade

Zmieniony przez - bf_stan w dniu 2008-03-12 16:31:21

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

Bogir
 Wysłana - 12 marzec 2008 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro mówi ci że chce być tylko twoją przyjaciółką to powinieneś to uszanować, ponieważ jeśli ona uważa że przyjaźń to maksimum to nie widzi cię po prostu w roli swojego potencjalnego partnera. Ale uważaj, być może zaproponowała ci przyjaźń tylko dlatego aby ci nie było przykro... Nie traktuj jej zbytnio jako takiej super najlepszej przyjaciółki której możesz wszystko powiedzieć, ponieważ to może być przyjaźń z przymusu i ona ją ci zaproponowała z grzeczności. Daj sobie spokój, na pewno znajdziesz sobie lepszą dziewczynę która będzie ci odpowiadała zarówno wyglądem jak i charakterem.

Proszę, podaruj mi uśmiech i miłość
A uczucie oddam ze zdwojoną siłą
Nie jest moją winą, że zapominasz o mnie
Że jestem tylko dzieckiem, samemu nie dorosnę

thomekh
PIZZERMAN
 Wysłana - 12 marzec 2008 17:13      [zgłoszenie naruszenia]

a może nie gadałeś o sexie?? może mówiłeś, że nie potrzebujesz żeby robiła ci loda w zamian za minetkę ??
jeżeli tak to się nie dziwię

Znawca -

GoldenEyes
 Wysłana - 12 marzec 2008 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

zwiazki,które rodza się pomiedzy przyjaciółmi rzadko wypalają

No i zerwaliśmy kontakt(ona chciała pozostac przyjaciołmi)

jak jesteś zakochany to nie dasz rady byc tylko przyjacielem,odpuść sobie,żeby nie żyć ciągłą nadzieją,ze może jeszcze coś z tego wyjdzie

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

xxBARANxx
 Wysłana - 12 marzec 2008 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

jak jesteś zakochany to nie dasz rady byc tylko przyjacielem,odpuść sobie,żeby nie żyć ciągłą nadzieją,ze może jeszcze coś z tego wyjdzie

Przecież może ja kochac ale po przyjacielsku ,a szukać sobie innej dupy i żyć własnym życiem

Specjalista -

GoldenEyes
 Wysłana - 12 marzec 2008 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

nie rozumiesz-ona nie chce z nim byc,ale on jest zakochany,więc jak będą się przyjaźnić to będzie podświadomie liczył na to,że może jeszcze cos z tego wyjść i przez to straci czas,w którym mógłby poznac jakąś inną panne

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

xxBARANxx
 Wysłana - 12 marzec 2008 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

nie rozumiesz-ona nie chce z nim byc,ale on jest zakochany,więc jak będą się przyjaźnić to będzie podświadomie liczył na to,że może jeszcze cos z tego wyjść i przez to straci czas,w którym mógłby poznac jakąś inną panne

A skąd wiesz , że będzie na to liczył? A może będzie kochał ja platonicznie , szukał sobie fajnej dupy a z nią się przyjaźnił się ? Nie wierze że nie ma takich przypadków , bo wiem że są .

Zmieniony przez - xxBARANxx w dniu 2008-03-12 23:16:22

Specjalista -

bf_stan
 Wysłana - 13 marzec 2008 03:25      [zgłoszenie naruszenia]

mozna byc przyjacielem kogos, do kogo cos iskrzy, tylko ze nie kazdy daje rade, w sensie ze niektorych to bardzo meczy i sie nie dziwie w sumie

o zakochaniu tu nie moze byc mowy, albo inaczej... nie moze byc mowy ani o 1% relacji przyjacielskich w przypadku gdy jedna strona jest zakochana, bo zakochanie to jedna wielka nieszczerosc, wiec tkwienie w takim czym to jedno wielkie oszukiwanie samego siebie no i kogos tez.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

codec87
 Wysłana - 13 marzec 2008 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

Narazie nie ma mowy o przyjaźni ..może kiedyś
W głowie jeszcze są myśli, że może jednak jeszcze coś będzie
Trochę żałuję bo super z niej dziewczyna.

Tak jak mówi GoldenEyes że w przypadku dalszego kontaktu w podświadomości te myśli będą wracały niestety.

A to tak czysto teoretycznie, jest jakaś szansa zeby ją jakoś rozkochać w sobie?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dziewczyna/przyjaciółka

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Zaczynajcie mnie chłostać | Dziewczyny na dyskotekach | Co myśleć o takiej sytuacji? | kłótnia przed walentynkami | Co robić??? ._. | Pomocy... naprawde jej potrzebuje. | wierna ? | zdrada której nie było.. | Jak poderwać "zajętą" ? | Ehh problem z miłością | KŁAMSTWO SCIEMA OMIJANIE PRAWDY | facet olewa, jak mu sie odpłacić tym samym? | ostra rozkmina | separacja.... | WAŻNE - PROSZĘ O ODPOWIEDZI | POMOCY | wsypał | cavinton | muay thai | mat_159 | wybielanie | pokłosie | enduro | rzucanie | papierosy | polacy brzydacy | szamanizm | counter srtike | counter strike | humor abstrakcyjny | farna | jakiej wiedzy o zenonie ziembiewiczu dostarczają przytoczone fragmenty granicy | golden loch | moplikiem se jada na szychta tekst | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.