FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8788 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Dziewczyna - może palić czy nie? 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Moja dziewczyna pali 
Moja dziewczyna nie pali 
Moja przyszła dziewczyna może palić 
Moja przyszła dziewczyna nie może palić 
Nie wiem/Jestem dziewczyną 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Dziewczyna - może palić czy nie?"   

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 14 maj 2005 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

(no i nie mogla przez to brac pigulek...) chyba was oszukali u lekarza.
Czy dziewczyna pali czy nie to jej decyzja pzeciez jest dorosła fajnie macie w zwiazkach jak traktujecie dziewczyne jak podwładną."zakazałem jej palić,nie może palić"jak w islamie
Osobiscie wole jak dziewczyna nie pali i moja tez nie pali, ale jak ktos napisal niewiadomo co jutro bedzie.pozdro
btw. co ten temat ma wspolnego z sexem??

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Znawca -

FH
 Wysłana - 14 maj 2005 13:31      [zgłoszenie naruszenia]

stanowczo nie wytrzymałbym z kimś kto pali. pech. dym przebije nawet najladniejsze perfumy, a pozatym pocałowac kogoś kto dusi swoim zapachem...
poza tym nr 2: nie mogłbym żyć ze swiadomoscią ze ukochana osoba moze przez to umrzeć kiedyś

pozdrawiam:)

Specjalista -

korian
 Wysłana - 14 maj 2005 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

Tessu - to nie jest jakieś widzimisie. co innego jakby zakazał jej się jakoś ubierać, ale to jest sprawa dużo bardziej poważniejsza. to czy teraz pali może kiedyś zaprocentować tym czy umrze/nie umrze będzię chorować/nie będzie chorować. poza tym chcę mieć normalne dzieci, bez żadnych zmian w budowie czy psychice tylko dlatego, że ich matka będąc młodą osobą była na tyle nieodpowiedzialna i głupia, że truła swój organizm tym gównem.. mam nadzieję, że za ten mój despotyzm jeszcze mi kiedyś podziękuje. pozdrawiam.

Ekspert -

MaxB
 Wysłana - 14 maj 2005 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

Ja Nie Pale I Mowiac Szczerze Wolalbym Zeby Moja Dziewczyna Tez Nie Palila.. Ale Jak To Powiedzial Mario.. Roznie W Zyciu Bywa I Moze Sie Okazac Ze Kiedys.. Chociaz Wolalbym Nie Palaca

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

Znawca -

Eclipse21
PELEMELE
 Wysłana - 14 maj 2005 15:09      [zgłoszenie naruszenia]

Byłem 3 miesiace z dziewczyną i w tym czasie zeszła z prawie 1 paczki dziennie do kilku papierosow w tygodniu, niestety nasz zwiazek sie rozpadł i zaczela znow palić. Teraz powoli zaczynam znow sie z nią spotykać i ona nadal pali czyli przede mną znów ta mordęga... Ale albo ja albo papierosy, proste

XXX

Znawca -

LukRecJa
 Wysłana - 14 maj 2005 15:17      [zgłoszenie naruszenia]

Stawianie kogoś w sytuacji albo ja albo ktoś/coś to jak dla mnie głupota... Bądź z kobietą, w której pasuje Ci wszystko, a jej niedoskonałości mozesz zaakceptować.

Może pewnego dnia rzuci palenie i zrobi to dla siebie, a nie dlatego, że Ty stawiasz przed nią takie wymagania.
Inaczej to nie ma sensu. Chyba, że ona wyraźnie poprosi Cię o pomoc, ale musi sama tego chcieć...

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

Eclipse21
PELEMELE
 Wysłana - 14 maj 2005 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

No przyznaje, to co napisałem było troche prostackie. Na początek powiedzialem jej że ma nie palić przy mnie, a co robi gdy mnie przy niej nie ma to już inna sprawa i czekam aż dotrze do niej, że palenie to za***isty błąd.

XXX

Znawca -

intimagaja
 Wysłana - 14 maj 2005 16:21      [zgłoszenie naruszenia]

no moim zdaniem taki zakaz mam jak najbardziej sens i uzasadnienie palenie to straszny naług i straszne konsekwencje,cierpią na tym tez finanse, jesli sie kocha i troszczy to jak najbardziej powinno sie zakazywac a jesli druga polowka kocha to z fajek zrezygnowac moze jeszcze jak jest choc troche mądra

LukRecJa
 Wysłana - 14 maj 2005 16:25      [zgłoszenie naruszenia]

zakazywać?

a do wszystkiego to odnosisz???

"a jesli druga polowka kocha to z fajek zrezygnowac moze jeszcze jak jest choc troche mądra"
Czy aby nie sądzisz, że kocha się bezwarunkowo?
Nie popieram sformułowań typu: jeśli mnie kochasz to musisz to czy tamto. Podchodzi mi to pod szantaż emocjonalny... A to już niewiele ma wspólnego z miłością...

Zmieniony przez - LukRecJa w dniu 2005-05-14 16:31:40

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 14 maj 2005 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

korian teraz to inaczej wyglada.łap soga

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę: