FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2713 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dziewczyna- co mam teraz zrobić ... ??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dziewczyna- co mam teraz zrobić ... ???"   

gallus86
 Wysłana - 23 sierpień 2009 10:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszystkich :) otóż od kilku miesiecy starałem sie o wzgledy pewnej fajnej dziewczyny, widywalismy sie, od czasu do czasu gdzies pojechalismy na jakis wypadzik a;e nie zawsze bo bardzo czesto odmawiala mi, jednak dogadywalismy sie, pewnego dnia przyjechalem z zaproszeniami na wesele i przyjela je oczywiscia (zostalo jeszcze 2tygodnie do pierwszego) a po jakims czasie spotkalismy sie i rozmawialismy o nas szczerze i powiedziala mi ze jestem zbyt dobry dla niej i zebym nie dawal sobie nadzieji na dalsze spotkania, ze to nie ma sensu chyba, lecz uprosilem ja zeby jeszcze to przemyslala lecz do dzis jeszcze nie dala mi odpowiedzi, teraz nie wiem co mam robic??? ciagle do niej pisze zagaduje ale jakos ona malo do mnie odpisuje, za 2 tyg wesele tez nie wiem co robic czy szukac innej partnerki, nie wiem jak to bedzie wygladac na weselu- bez sensu ;( pomożcie mi prosze

leon10528
 Wysłana - 23 sierpień 2009 10:19      [zgłoszenie naruszenia]

Zapytaj z miejsca czy idzie z Tobą na wesele czy nie,jeśli nie to szukasz innej ;)

YHYHYHY!

qukuba
 Wysłana - 23 sierpień 2009 10:20      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/Zbi%C3%B3r_tekst%C3%B3w_w_stylu_zosta%C5%84my_przyjaci%C3%B3%C5%82mi_%25-_-t604839.html]

Raczej juz Ci nic z nia nie wyjdzie, i mozesz zaczac szukac innej partnerki.

Zzz....
 Wysłana - 23 sierpień 2009 10:22      [zgłoszenie naruszenia]

zacznij byc mezczyzna a nie ***ana ****a

uprosilem ja zeby jeszcze to przemyslala

porazka i wstyd

Zmieniony przez - Zzz.... w dniu 2009-08-23 10:23:12

Zmieniony przez - Zzz.... w dniu 2009-08-23 10:23:55

Znawca -

aptekarz18
WIELKA STOPA
 Wysłana - 23 sierpień 2009 10:24      [zgłoszenie naruszenia]

już to przegrałeś
szukaj innej

[http://www.insomnia.pl/Dobry_polski_rap_Streeta_i_Aptekarza-t618285.html]

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 23 sierpień 2009 10:24      [zgłoszenie naruszenia]

miałeś to szczęście, że powiedziała ci to wprost i nie kazała się w nic angażować...

tłumacząc na język facetów powiedziała ci:

nie jesteś w moim typie, więc skończ tą znajomość, zanim ja skończę i cie ośmieszę

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 23 sierpień 2009 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

lecz uprosilem ja zeby jeszcze to przemyslala lecz do dzis jeszcze nie dala mi odpowiedzi

wiesz co to dało ?
że po prostu teraz będzie cię omijać, bo na 100% nie zmieni zdania

jak już kobita powiedziała ci wprost że jesteś za dobry to naprawdę przeginke za***ałeś - i już nie dzwoń nie pisz bo ją to tylko w****ia a ty robisz z siebie błazna

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Znawca -

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 23 sierpień 2009 10:37      [zgłoszenie naruszenia]

daj sobie spokoju.

nie jestes interesujacy dla niej jako facet.
zapomnij i daj sobie spokoj, bo nic z tego nie bedzie, a na wesele idz z inna

.

Ekspert -

Cinoj
MMA tajper
 Wysłana - 23 sierpień 2009 10:39      [zgłoszenie naruszenia]

J/wszyscy wyżej.
Z***ałeś, że prosiłeś się o to, żeby to przemyślała.
Na wesele szukaj innej partnerki.

"... Pokaż mi jak kochać ludzi, potrafię ich tylko niszczyć,
A karmę przesłania wciąż egoistyczny instynkt..."

MMA, panowie, MMA!

gallus86
 Wysłana - 23 sierpień 2009 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

pitrekkk- mam dac sobie spokoj a na wesele isc!!! i jak to bedzie wygladalo??? kicha jak hvj

Kordecki
 Wysłana - 23 sierpień 2009 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

Facet nie powinien się prosić, jedna propozycja tak czy nie. Jeżeli nie to trudno, jeżeli tak to fajnie. A Ty jesteś nachalny i upierdliwy jak poranna mucha. Radziłbym szukać innej, ale i tak znowu pewno spjerdolisz takim zachowaniem.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dziewczyna- co mam teraz zrobić ... ???

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: ****a Żale się | po prośbie | powodzenie u kobiet | Piękna nieznajoma - zacznijmy znajomość, tylko jak? | INSO jest popiervdolone! | Insomniowe rozterki, tezy, faceci, baby | Czułe słówka do dziewczyny | Czy pozwolić lasce pojechać na wakacje w towarzystwie typów z pracy i koleżanki? | Pocieszalnia vol. 10 - czyli dlaczego Daer nie ma serca %-) | the end? | Czy trądzik was aż tak odrzuca ? | dojrzewania | Dziwne pytanie na temat dziewczyny. | Pytanie do dziewczyn/kobiet | Psychologia Ewolucyjna | Zostawiła mnie :/ | morandi | wojsko | agnieszka szulim | breaking bad | joanna kulig | tulisa | seks warszawa | dupa jasiu | playboy polska | staż pracy | daddy dj | bohen | nasza klasa | czynsz po termomodernizacji | Aktorki i piosenkarki (playboy ) | dawcy nasienia | Aktorki i piosenkarki playboy | usenet | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.