FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3364 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dziewczyna i jej charakter. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dziewczyna i jej charakter."   

Counag
 Wysłana - 22 sierpień 2009 00:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich,
Możliwe, że było takie coś na forum, ale raczej wątpię, aby ktoś miał taki sam problem jak ja.
Zacznę może od tego, że jestem z dziewczyną 4,5 miesiąca. Kocham ją, a ona kocha mnie (co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń). Jednak jej charakter zaczyna mnie, nie tyle co irytować co przerażać.
Mówiąc do dziewczyny romantyczne słowa, komplementy to raczej zawstydza ją i jest wdzięczna za to że jej partner tak dobrze ją traktuje i troszczy się o jej potrzeby, za to zaś moja zaczyna się śmiać, co mnie krępuje i nie mam już na nic ochoty. No bo co może pomyśleć sobie chłopak który obsypuje dziewczynę miłymi słowami, a ona się z niego śmieje w stylu: "co ty do mnie mówisz człowieku".
Gorszy jest fakt, że rozmawiając z nią o wszystkim w ogóle nic do niej nie dociera. Przynajmniej ja mam takie wrażanie, że jak coś mówię to jednym uchem jej wlatuje, a drugim ucieka, albo ma problemy z pamięcią krótkotrwałą i za 15 minut nic nie pamięta?
Najbardziej przygnębiający mnie fakt wynika z naszego życia seksualnego. Uważa mnie za gościa, który myśli tylko o tym i każde spotkanie, przeprosiny, pożegnania sprowadza tylko do tego, kiedy wcale tak nie jest, nie wiem czym wyrobiłem sobie taką opinię u niej, ale już chyba z taką będę musiał żyć.
Kocham ją do szaleństwa i nie potrafiłbym i nie chce jej skrzywdzić w żaden sposób. Nie wyobrażam sobie życia bez niej, już nie. Mam dopiero 18 lat, a sądzę, że to ta jedyna, ta która zawróciła mi w głowie i obudziła "motyle w brzuchu". Nie wiem dla czego, ale mam takie uczucie.
Nie wiem czy za bardzo się staram, czy jestem zbyt natarczywy? Oddałbym za nią życie i zrobił dla niej wszystko, tylko po to aby była szczęśliwa ze mną.
Bardzo proszę o poradę. Powinienem się zmienić?
Na prawdę potrzebuję rady, a zrównanie mnie z glebą nie pomoże więc komentarze w stylu: "zmień dziewczynę" będę traktował jako dziecinne nabijanie się.

Villain
 Wysłana - 22 sierpień 2009 00:47      [zgłoszenie naruszenia]

Porozmawiaj z nią o tym, innego wyjścia raczej nie ma <yes>

8 bit

luki3000
 Wysłana - 22 sierpień 2009 00:47      [zgłoszenie naruszenia]

z Twojego opisu wynika ze ma 11 lat. czyli jestes pedofilem. pozdro.

Counag
 Wysłana - 22 sierpień 2009 00:48      [zgłoszenie naruszenia]

luki3000 ty za to masz 12.
Ona ma 17, a rozmowy nic nie dają jak napisałem tam. Nie da się z nią o tym porozmawiać, albo mam takie wrażenie.

GunGun
 Wysłana - 22 sierpień 2009 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

niedowartościowana/trudne życie

No women no cry

100%

luki3000
 Wysłana - 22 sierpień 2009 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

a ja mam wrazenie ze Twoja dupa jest poprostu glupia. tu masz dowody:

- "ówiąc do dziewczyny romantyczne słowa, komplementy to raczej zawstydza ją i jest wdzięczna za to że jej partner tak dobrze ją traktuje i troszczy się o jej potrzeby, za to zaś moja zaczyna się śmiać"

- "Gorszy jest fakt, że rozmawiając z nią o wszystkim w ogóle nic do niej nie dociera."

- "Uważa mnie za gościa, który myśli tylko o tym i każde spotkanie, przeprosiny, pożegnania sprowadza tylko do tego"

Malevin
 Wysłana - 22 sierpień 2009 00:51      [zgłoszenie naruszenia]

Mam dopiero 18 lat, a sądzę, że to ta jedyna, ta która zawróciła mi w głowie i obudziła "motyle w brzuchu". Nie wiem dla czego, ale mam takie uczucie.
Nie wiem czy za bardzo się staram, czy jestem zbyt natarczywy? Oddałbym za nią życie i zrobił dla niej wszystko, tylko po to aby była szczęśliwa ze mną.

DO WSZYSTKICH: To jest najwazniejsze streszczenie calego posta
Zmien dziewczyne. Serio. W ogoel zmien siebie, po co jej mowisz komplementy? Stuknij sie w leb, skoro sie smieje z nich to nie mow jej tego.

W ogoel faktycznie, tutaj na pewno nikt nie mial takiego problemu jak ty, ty jestes wyjatkowy, najlepszy, masz oryginalne problemy, rozne od innych 18-latkow

Tak, oddaj za nia zycie. ***nij sie z mostu najlepiej, bo przynajmniej nie bedziesz sie meczyl z toksycznym zwiazku. Dziewczyna nawet cie nie slucha ogarnij sie, albo ja o******* z gory na dol, albo.... zmien dziewczyne

Specjalista -

Villain
 Wysłana - 22 sierpień 2009 00:52      [zgłoszenie naruszenia]

4,5 miesiąca to tak akurat żeby zerwać i nie płakać w poduszkę.

8 bit

Sivyyy
 Wysłana - 22 sierpień 2009 08:34      [zgłoszenie naruszenia]

Zrób tak:
Ty: Kocham cię ;*
Ona: hahahaha
Ty: Svka...

trolololo

Znawca -

Zzz....
 Wysłana - 22 sierpień 2009 10:57      [zgłoszenie naruszenia]

Zrób tak:
Ty: Kocham cię ;*
Ona: hahahaha
Ty: ruchac w dupe szmato

juz jej nie bedzie tak do smiechu

Znawca -

hubi23
 Wysłana - 22 sierpień 2009 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś za jedną dziewczynę dałbym sobie uciąc rękę .... i qrwa teraz nie miałbym tej ręki. Zastanów się nad tym

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dziewczyna i jej charakter.

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | SHAKIRA19 | pochlaniaczka16 | wiolakulig | dika | wizerunek śmierci | kolo zamachowe | JAKO SYMPATYK | rower | brzuszki | tunele | bold w dziale | bold | banners broker | mdp661 | wujek z ameryki | papa roach | wibrator | samo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.