FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2600 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dziewczyna lubi być lubiana, hehe 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Dziewczyna lubi być lubiana, hehe"   

karrlson
 Wysłana - 12 październik 2013 00:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Yo typy.
Jest taka sprawa, że dziewczyna jest bardzo oddana, stara się, codziennie o mnie dba i bardzo się poświęca, ale nie mogę jej zaufać, bo nie daje mi do tego podstaw.

Panna jest środowiskowo zaprogramowana, że lubi być adorowana, ciągle sypie żarty o atrakcyjnych facetach, lubi towarzystwo innych mężczyzn i w tej kwestii ma jakieś dziwne hollywoodzkie podejście. No jak mnie to kórwa wkórwia.

Widać, że pannie w hój na mnie zależy, pilnuje żeby non stop prawić mi komplementy i za całokształt starań ją mega cenię.
Ale kórwa praktycznie co dzień można wychwycić jakiś drobny element, no zupełnie jak dziecko:
- dziś poznałam takiego chłopaka, był przystojny ale specjalnie wyszłam żeby z nim nie rozmawiać
- jesteś najprzystojniejszy, noo jeszcze jeden taki jest
- moja koleżanka ostatnio przespała się z kimś na imprezie/a ktoś tam mówił że szef posuwa swoją pracownicę
- a wyszłam na fajkę z jakimś gościem bo nie miałam ognia
- a ostatnio podeszli do mnie jacyś chłopacy, postałam z nimi trochę i w ogóle
i tak codziennie kórwa. Niby nie robi nic złego, ale to irytujące maglować codziennie te same teksty

Panna na pewno nie ma drugiego, chodzi po prostu o całokształt. Można to porównać do typu faceta który ogląda się za każdą dupą na ulicy

lucifer_sm
 Wysłana - 12 październik 2013 02:31      [zgłoszenie naruszenia]

zweryfikuj wtórnie może sypiasz z blacharą

karrlson
 Wysłana - 12 październik 2013 03:09      [zgłoszenie naruszenia]

znaczy pusta laska nastawiona na blichtr, wygodę, pokazówkę i imprezki?
niektórych cech nie chce zauważać
można by zrobić sondę w przeszłości dziewczyny, ale grzebanie w brudach sprzed związku zazwyczaj nie wnosi nic oprócz rysy na psychice.
trzeba będzie poddać lubą ponownej weryfikacji, bo kórwa ile można słuchać o tym samym. ale nie mam pomysłu jak się o tym przekonać

gutierrez
 Wysłana - 12 październik 2013 07:37      [zgłoszenie naruszenia]

po prostu tępa jest...

tak bywa

Nie śpię, bo trzymam kredens

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 12 październik 2013 08:04      [zgłoszenie naruszenia]

Pogadaj z nią, powiedz, że Cie to irytuje.

insa
 Wysłana - 12 październik 2013 09:45      [zgłoszenie naruszenia]

co to da? ona juz tak ma.

niech psiapsiulka swoim opowiada te *******y, bo co to niby ma wnosic do Waszych relacji? nie wiem, jak ona moze nie widziec, ze nie jestes wlasciwym adresatem na takie informacje.

j/humtja

tępa jest

Pozdrawią

~Imnz Isztwą

Ekspert -

gekaes
 Wysłana - 12 październik 2013 10:12      [zgłoszenie naruszenia]

niedowartościowana

jw niech opowiada kolezankom te rewelacje a nie tobie, powiedz jej to wprost
i za kazdym razem jak cos takiego chlapnie i cie zacznie w****iac zwracaj uwage "mowilem juz cos na ten temat"
oduczy sie

a tak w ogole to uwazaj na nią

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 12 październik 2013 10:20      [zgłoszenie naruszenia]

co to da? ona juz tak ma

To nie problem żeby to zmienić. Jeśli on nie daje jej do zrozumienia, że mu to nie odpowiada to w jej mniemaniu wszystko jest OK.
Ewentualnie może być tak, że ona lubi się z nim tak droczyć, bo widzi, że on jednak nie przechodzi koło tych tekstów obojętnie. Skoro ma do niej pełne zaufanie to powinien całkiem olać te teksty, ignorować.
A że nie ma tego zaufania to go to drażni.

Zmieniony przez - Przymszyk w dniu 2013-10-12 10:21:46

insa
 Wysłana - 12 październik 2013 11:19      [zgłoszenie naruszenia]

o nie problem żeby to zmienić zeby tak latwo sie kazdego dalo naprostowac. Kazdy kij ma dwa konce, zwroci jej uwage na to, przestanie opowiadac te *******y i moze przestac robic cos co bylo ok, albo zacznie robic cos innego, co nie jest ok. Wystarczy, ze po swojemu sobie laska w bani ulozy i dopisze cos od siebie.

Pozdrawią

~Imnz Isztwą

Ekspert -

karrlson
 Wysłana - 12 październik 2013 11:25      [zgłoszenie naruszenia]

myślę że to jest do wypracowania. jak po dziesięciu sugestiach postawię w końcu sprawę jasno, to myślę że dołoży starań żeby to zmienić. tylko zostaje kwestia tego, co laska pokaże na zewnątrz, a co rzeczywiście ma w głowie. nawet jeśli będzie się powstrzymywać od paplania, to jej natury nie zmienisz i to jest irytujące

insa
 Wysłana - 12 październik 2013 11:28      [zgłoszenie naruszenia]

nawet jeśli będzie się powstrzymywać od paplania, to jej natury nie zmienisz i to jest irytujące o tym walsnie mowie.

dlatego, tak jak Przymszyk pisal, ze to nie problem to zmienic, to moze miec sporo racji ale to generalnie moze i tak w sumie nie prowadzic tam, gdzie by sie chcialo.

Zmieniony przez - insa w dniu 2013-10-12 11:28:50

Pozdrawią

~Imnz Isztwą

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Dziewczyna lubi być lubiana, hehe

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Pomoc. Życzenia dla dziewczyny na rocznicę. | Takie no..ech , ych.. ! | tęsknota | Musze sie przełamać... | Pragne odzyskac milosc... | 15/16 latek z 20/21 latką,co wy na to? | Urazilem , dobry pomysl? | W trzech aktach (długie) | Problem dt. zakochania : x | Ona. | i jak tu sie nie wkvrwic ;/? | Najlepsza piosenka o szczesliwej milosci | wrocic czy olac? | Pytanie dotyczace spotkania | Zaczynajcie mnie chłostać | Dziewczyny na dyskotekach | cta | kamagra | koncert | trymer | mantalista | wiatrówka | shalala | showup tv podobne | caerki online podobne | caerki online podobne | sex camerki | fm gruop | walka o dominacje | gumez | geje | energy 2000 | golf 3 | sep | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.