FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19913 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Dziewczyna mnie wrobiła w pedofilstwo... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dziewczyna mnie wrobiła w pedofilstwo..."   

marcinnn91
 Wysłana - 8 kwiecień 2009 21:22       

Przeniesiona przez Andromedaa z działu 'MIŁOŚĆ'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czesc, jestem nowy na tym forum to wpada sie przedstawic, jestem marcin mam 18 lat.

od dwoch lat jestem a wlasciwie bylem z dziewczyna ktora ma 14 lat, wiem ze jest mloda ale naprawde nie jest jak inne czternastolatki,,,

od kilku miesiecy wspolzyjemy ze soba a zrobilismy to po 1,5roku bycia ze soba, problem w tym ze ostatnio sie dosyc mocno poklocilismy i przestalismy sie spotykac przez dwa tygodnie ponieweaz poszlo jak zwykle bywa o błachy powod czyli o to ze ona sobie zaczeła wymyslac ze za rzadko sie znia spotykam a przeciez codziennie chodze do pracy a w weekendy musze do budy isc, po 2tygodniowej przerwie jak spotkalismy sie (ogolnie wtedy byla nerowowa atmosfera) powiedzila ze byla na policji zlozyc zeznania ktore mnie oskarzaja o pedofilstwo poniewaz z nią wspołzyłem, pomyslalem sobie ze laska bajeruje ale okazało to sie prawda gdy na nastepny dzien zawitała u mnie policja po cywilnemu z samego rana, odrazu wzieli mnie na komedne na przesluchanie.

przyznalem sie do tego ze z nia wspolzylem i powiedzialem ze bylismy parą i do nieczego jej nie zmuszalem

zlozylem zeznania ale jak sie pytalem policjantow ktorzy mnie przesluchiwali jaka moge dostac kare to nic nie mowili tak jakby nie slyszeli

teraz mam dozór policyjny (dwa razy w tygodniu melduje )

czekam na sprawe w sadzie, ale znajomi mowia mi ze mam przesrane bo jak laska zlozyla zeznania ktore mnie oskarzaja przeciwko czynom pedofilskim to raczej skoncze w pierdlu, i jeszcze ten fakt ze z wiezieniu pedofilow walą w du.psko

chcialem rozmawiac z tą moja była panna ale nic z tego poniewaz niechce wycofac zeznań

ludziska co teraz mam zrobic

czy wogole sa jakies szanse zebym dostal kare w zawiasach?

Zmieniony przez - Donio w dniu 2009-04-09 21:03:38

Andromedaa
 Wysłana - 8 kwiecień 2009 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

Ze względu na bardziej prawniczy aspekt sprawy przenoszę to do działu Prawo.

Znawca -

feerenc
 Wysłana - 8 kwiecień 2009 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

co za glupia su.ka :/

to by bylo ale glupie jakby go skazali :/

ale nie znam sie wiec nie pomoge... poczekam z ciekawosci na rozwoj sprawy...

romanpolan
 Wysłana - 8 kwiecień 2009 21:37     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

indecent
 Wysłana - 8 kwiecień 2009 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

jakby co to gadaj że jej nie znasz

SSmakowity
 Wysłana - 8 kwiecień 2009 21:42     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

-spitfire-
 Wysłana - 8 kwiecień 2009 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze zrobili panowie policjanci

Ty sie z nia zaczales spotykac jak miala 12 lat? Jakbym byl jej ojcem to bym ci dupe przekopal i problemu by nie bylo

romanpolan
 Wysłana - 8 kwiecień 2009 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

nie mogłem edytować:jeżeli to nie prowokacja to trzymam za Ciebie kciuki,lecz wydaje mi się,że za taki czyn czekałbyś do sprawy w zakładzie zamkniętym-taka jest moja opinia.Poza tym napewno będziesz miał osoby,które potwierdzą,że byliście w związku...

minner
SZPIEG
 Wysłana - 8 kwiecień 2009 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli to prawda co piszesz to będziesz miał ciepło, ale myślę że jeśli nie miałeś w przeszłości problemów z wymiarem sprawiedliwości to powinno się skończyć na wyroku w zawieszeniu.

PS. Zachciało Ci się młodej foczki to teraz ponoś za to konsekwencje Od zawsze twierdziłem że te młode pi.czki są tak poryte że właśnie są zdolne do takich akcji żeby nawet pójść na policję i donieść na chłopaka, eks-chłopaka itd.

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Specjalista -

feerenc
 Wysłana - 8 kwiecień 2009 21:49      [zgłoszenie naruszenia]

ja rozumiem ze mloda i teoretycznie on nie powinien sie z nia zwiazac, ale jesli ona sie na to zgodzila i byla tego swiadoma to dlaczego maja go ukarac?
przed zwiazkiem powinien podisac z nia 'kontrakt' i pozwolenie? nie rozumiem...

MadMan047
 Wysłana - 8 kwiecień 2009 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

sory ale mając 16 lat co ty widziałeś w 12 latce ????????

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dziewczyna mnie wrobiła w pedofilstwo...

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Warto przeczytać: Czy wódka drożeje przed sylwestrem ? | Fotoradar a ostrzeżenie | Odszkodowanie- Pobicie | rozłozenie mandatu na raty | Patent - moj pomysl, fragment realizacji w pracy | świadczenia pracownicze | Pobicie co robic?? | szkola i problem | prawo spadkowe - mieszkanie w spadku.. | gwarancja | Zakup firmowy za granica. VAT UE, vat reversed... ktos sie orientuje? | Giełda | Przesyłka z numerem NIP | rachunek przez internet | Zakup samochodu | Mikroekonomia-funkcja użyteczności | ruchanie syna | cebulandia | smarowanie cebulą | Bez bielizny | Szantaż | szantaż nagimi zdjęciami | Liliana | puszcza się | puszcza się dysko | panna daje | panna szmata zdradza | ilu facetów po kolei | opowiadanie wymiana zon | sex historie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.