FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5676 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dziewczyna woli coś innego ode mnie...? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dziewczyna woli coś innego ode mnie...?"   

delhorno
 Wysłana - 10 grudzień 2008 08:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, mam 19 lat, dziewczyna ma 16. Mam taki problem, że juz wcześniej było coś takiego, ze dziewczyna wolała spotykać się z koleżankami, chodziła na jakies dodatkowe zajęcia, nie miała dla mnie za dużo czasu. Oczywiście rozmawialiśmy o tym nie raz. Dodam jeszcze że jestem z nią rok i 8 miesięcy. Po pewnym czasie to sie uspokoiło bo mysle ze przemówiłem jej do rozsądku, ze tak byc nie moze. Teraz zaczyna sie problem taki, bo ja studiuje w innym mieście, nie ma mnie od poniedziałku do piatku, zawsze jak przyjezdzam spotykamy się w piątek. Oczywiście spotykamy sie tez w soboty i niedziele, ale... np. teraz ona znalazła sobie zajęcie i te zajecia są w soboty w innym mieście i jak ona bedzie na to jezdziła to w soboty bedziemy widzieli sie gdzies góra 3 godziny wieczorem, bo wraca o 20;/ a wyjezdza z raana;/, w niedziele ma lekcje czy cos innego i spotykamy sie popołudniu 16 itp. poprostu boje sie ze naprawde nie bedziemy mieli dla siebie czasu;/ Oczywiscie jak z nia o tym rozmawiam ona mówi mi ze ja jestem najwazneijszy, ze tęskni itp. i wierze jej, a ja do niej mówie ze jak tęskni i chce sie spotykac to po co wybiera jakies inne zajecia?, a ona do mnie za kazdym razem wypala ze nie rozumiem jej;/ to w czym tu problem?, a ja nie jestem chłopakiem który np.ją olewa czy cos podobnego bo zawsze mam dla niej czas jak jestesmy w tym samym miescie, odrzucam wszystko. I dodam na koniec ze czasami w weekendy jak nie miała tych zajec co teraz bedzie na nie jezdziła, miała tez inne zajecia ale nie co tydzien, przez które tez sie nie spotykalismy zbyt czesto;/ I jak rozmawiamy o takich sprawach dłuzoej to ona zawsze płacze i mówi ze jej nie rozumiem;/ Błagam pomóżcie;/;/

Koczelada
 Wysłana - 10 grudzień 2008 08:58      [zgłoszenie naruszenia]

Dziewczyna jest młoda i chce poznać świat. Nie ograniczaj jej. Jest w wieku kiedy człowiek chłonie wiedzę jak gąbka. Jeżeli chce chodzić na te lekcje to niech chodzi. Twoją własnością nie jest. Na upartego mogłaby powiedzieć to samo o Twoich studiach.

kulmas
 Wysłana - 10 grudzień 2008 08:58      [zgłoszenie naruszenia]

a ja nie jestem chłopakiem który np.ją olewa czy cos podobnego bo zawsze mam dla niej czas jak jestesmy w tym samym miescie, odrzucam wszystko

czyli wypada to zmienic...

...

Ekspert -

delhorno
 Wysłana - 10 grudzień 2008 09:00      [zgłoszenie naruszenia]

Aha i dodam jeszcze to ze jak bym nie studiował to i tak w dniach szkoły widzielibysmy sie może raz dziennie nie zawsze i to na krótki czas bo ona praktycznie konczy lekcje i swoje zajecia około 18 wraca do domu i sie uczy.Więc to moze nawet i lepiej, bo wyjdzie sobie czasami z kolezankami i od poniedziałku do piatku ma czas sobie, a jak wracam to powinna juz miec ten czas dla nas jak tyle sie nie widzimy....

Koczelada
 Wysłana - 10 grudzień 2008 09:05      [zgłoszenie naruszenia]

jak wracam to powinna juz miec ten czas dla nas jak tyle sie nie widzimy....

despota

Twoja dziewczyna jest osobą aktywną i powinieneś ją na rękach nosić, że chce się uczyć. Bo ja osobiście coraz mniej takich dziewczyn widzę.

delhorno
 Wysłana - 10 grudzień 2008 09:06      [zgłoszenie naruszenia]

Ale to nie są zajecia szkolne;/ tylko rozrywka;/

postrzelon
 Wysłana - 10 grudzień 2008 09:08      [zgłoszenie naruszenia]

Czemu podchodzisz do tego tak, ze ty powinienies byc jej "calym zycie", bo jesli cie kocha to powinna spedzac z toba kazda wolna chwile. Jest mloda, dopiero poznaje swiat i wymagac od niej tego ze wtedy kiedy ty przyjezdzasz ma rzucic wszystko i nie rozstawac sie z toba na krok jest jakas paranoja.
Pewnie gdyby bylo na odwrot, to narzekalbys ze nie daje ci odetchnac. Zluzuj troche i ciesz sie z tego czasu, ktory spedzacie razem i nie rozstrzasac sie nad tym, w ktorym sie nie widzicie.

Koczelada
 Wysłana - 10 grudzień 2008 09:13      [zgłoszenie naruszenia]

Powtarzam, nie ograniczaj jej, bo Ciebie zacznie traktować jako problem. Mówisz rozrywka? Ok. Jest w takim wieku, że musi się wyszaleć. Znaleźć zainteresowania, pasje. Ciesz się, że robi to w taki sposób, a nie szaleje na dyskotekach jak te... no... kobiety wyzwolone. Ja ją popieram w 100%. Dzieli czas między szkołą, domem, zajęciami i Tobą. A Ty płaczesz, że Ci mało. Zauważ ile wysiłku ją to kosztuje.

Zmieniony przez - Koczelada w dniu 2008-12-10 09:15:08

delhorno
 Wysłana - 10 grudzień 2008 09:18      [zgłoszenie naruszenia]

No moze i prawda, ale czym by był związek bez spotkań? bo ja sie boje o to ze My poprostu przestaniemy sie spotykać i dla niej naprawde wszystko bedzie wazniejsze ode mnie. Ze poprostu odzwyczai sie ode mnie...

booe
biały miś
 Wysłana - 10 grudzień 2008 10:11      [zgłoszenie naruszenia]

poprostu jestes mniej atrakcyjny od innych rzeczy.
ale tak to jest - jak sie czegos ma za duzo, to czuje sie przesyt.

Kumulus
 Wysłana - 10 grudzień 2008 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie uważa cie za zamulacza. Pewnie jak na weekend wracasz to tylko w domu siedzisz. Idz na jakas impreze, piwko czy cos.

FUCK YEA.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dziewczyna woli coś innego ode mnie...?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Co zrobić, aby odzyskać dziewczyne? | Trzeba stracic by coś docenic??? | Czy on zasługuje na drugą sznanse?? | Zaręczyny - pierscionek, opinie pomysły. | Odpuscic czy wlaczyc o swoje ? | skomplkowane życie i ten Jedyny... | Pomocy-dziewczyna na studiach | jestem szczęśliwy chociaż jej nie ma | Sport to powod do wstydu przed laskami? | Jak poderwać dziewczyne.POMOCY | Juz przegiecie ? Nawiazanie do tematu MarvBoy'a | ciężki charakter i sposób myślenia | zdradzila czy nie | wiesz mamo, teraz to fajnie jest być puszczalską? | błagam pomozcie | Ludzie naprawdę są tacy głupi? | zimmerman | walka w bikini | uniwersytet rolniczy | umysłowo | koledzy uciekli | pulpit | łokurva | joma | koczyk w uchu | w USA mają tax zamiast vat u | terespol | stulejarz | rysunek | nasze rysunki | armani crew | praca na statku | dietetyka | zyzz video | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.