FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3811 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Dziewczyna z przystanku. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dziewczyna z przystanku."   

Zimny1910
 Wysłana - 9 listopad 2013 23:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siemandero

Chciałbym się was poradzić , bo w takiej sytuacji jeszcze nie byłem.

Mam 21 lat. Codziennie jeżdżę do pracy i przesiadam się z jednego busa w drugi.Ta przesiadka jest w miejscowości w której robiłem technikum uzupełniające.

W niektóre dni jeżdżę na drugą zmianę i wtedy uczniowie ze szkoły idą na ten przystanek co ja.Ponad miesiąc temu wszystko się zaczęło. Stanąłem pod wiatą bo wiał deszcz i trochę się przysłuchiwałem.Stało kilku chłopaczków może 17-18 lat i kilka dziewczyn. Zwróciła moją uwagę jedna Wysoka długie włosy jasno blond niebieskie oczy .Co chwilę coś tam się z nimi śmiała, taka pełna życia i energii. Spojrzałem raz potem drugi ale , poszedłem do budki z piwem i zapiekankami po hot dożka i zaraz miałem autobus.

Odwróciłem się i jeszcze tam stali, a tu mój bus już przyjechał a cała ta grupką wraz z nią czekała na inny autobus.

Przez cały tydzień nie myślałem o tym.Bo pełno dziewcząt wkoło jest , a w zakładzie w którym pracuję co raz któraś mi cześć powie a innym razem z tą czy tamtą pogadam Zwłaszcza teraz jak w połowie września przenieśli mnie na inną lokalizację

Ale tak to w życiu jest, tydzień później znowu we wtorek miałem drugą zmianę .I okazało się że ona kończy lekcję we wtorki o tej samej porze Teraz już nie mogłem oderwać od niej wzroku patrzałem co mówi jak mówi.Jest piękna.Nie jestem zwolennikiem podsłuchiwania ale doleciały mnie fragmenty rozmowy i z tego co doszedłem to jest czwarta klasa technikum.No czyli już 18 lat. Gadali o imprezach ale na pewno nie mamy wspólnych znajomych.Może to i lepiej...

Miałem trochę czasu do pracy bo zawsze jeżdżę wcześniej, to wpadłem na pomysł że pojadę naokoło jej busem , a potem wrócę na przystanek i pojadę następnym. I tak zrobiłem ,NIE WSIADŁEM DO SWOJEGO BUSA TYLKO POCZEKAŁEM NA JEJ I już wszystko wiedziałem gdzie mieszka.Wysiadła razem tymi koleżkami i swoją koleżaneczką w jednej z okolicznych miejscowości.W tej samej miejscowości mieszkała dziewczyna w której kochałem się w poprzedniej pracy. Co lepsze ma tak samo na imię i kolor włosów Ale tamta dziewczyna ZAŁOŻYŁA MI SPRAWĘ O STALKING - ale mam nadzieję że TA BĘDZIE INNA A tak naprawdę nie wiedziałem czy to że ją dwa razy widziałem nie był przypadek i mówiłem sobie że pewnie jej już nie zobaczę.

Że i tak nie ma jak podejść i zagadać bo zawsze stoi z całym towarzystwem i nie mam punktu zaczepienia żeby się odezwać. Wieczorem na zakładzie już myślałem o czym innym a potem po robocie co się okazało? Okazała się wódeczka

NASTĘPNY TYDZIEŃ miałem zmiany tak , ŻE ANI RAZU NIE KOŃCZYŁA SZKOŁY TAK jak ja jechałem i się przesiadałem WE WTOREK MIAŁEM NA RANO A z powrotem zabraliśmy się autem. Czwartek i piątek robiłem dwie zmiany no bo ojciec zginął 1,5 roku temu , matka ma cieniutki zasiłek przedemerytalny i żyjemy z niepełnosprawnym bratem. Więc kiedy można biorę więcej godzin żeby rodzina miała na życie i żebyśmy jakoś ten każdy następny miesiąc przeżyli.Ojciec żył ,matka pracowała,a a jeszcze chodziłem do szkoły to zawsze dali forsę na jakieś zeszyty , przybory, żel do włosów.Potem zrobiło się krucho. Dlatego w czwartek i piątek pracowałem na dwie zmiany. Czyli był to tydzień w którym jej nie widziałem. I nie myślałem o tym wcale.

I w końcu tydzień czwarty. W ogóle nie miałem w głowie myśli o niej, i nie doszło do mnie że z powrotem we wtorek jadę po południu. Wchodzę na dworzec autobusowy i wtedy mnie tknęło .Ona tam była. Stanąłem w bezpiecznej odległości , ona chichotała z koleżaneczkami , dwóch typków jadło hot dożki i zacieszało.Zapaliłem i odsunąłem się jeszcze więcej.Nie chciałem tak natrętnie się patrzeć ale nie powiem rzuciłem okiem raz czy dwa bo jest cudna.Nie peszyła się , oni znowu śmiali się gadali o głupotach, melanżach itp. Znowu wsiadłem w jej busa.

I wydaje mi się że się jorgła że na nią spoglądałem.Nie było jakiejś pogardy czy czegoś takiego , ale poszły na drugi koniec autobusu. I głowy sobie nie dam uciąć ale wydawało mi się jakby rozmawiała z koleżanką i mogło paść coś w stylu "Poszłaś bo ten typ się na Ciebie patrzał?" Mogło mi się przesłyszeć bo to było ledwo wyraźne. Ale 15 minut później jak już zaraz miały wysiadać z autobusu , stanęła bliżej mnie. Ja tak jak dwa tygodnie wcześniej pojechałem dalej.

Teraz nie wiem czy ZOSTAWIĆ TYLKO DLA SIEBIE to że mi się podoba, czy się odezwać? U mnie na zakładzie nie mam problemu w rozmowach z dziewczynami .Nie jest to jakaś bajera, ale są życzliwe i pożartujemy czasem razem Ale ona wydaje się inna niż te dziewczyny z zakładu.Młodsza trzy lata,ale pewna siebie.

Czy próbować się odezwać? Chcę bardzo ale jestem pełen obaw.Już jedna z którą niby się znałem z jednej szkoły potem z pracy założyła mi sprawę o stalking A z tą dziewczyną nie mam nic wspólnego i nie wiem jak zareaguje. Nie chcę żeby potraktowała mnie jak czubka. Tylu teraz dziwnych ludzi że gotowa pomyśleć że jestem jednym z nich. NIE CHCĘ JEJ ZEZŁOŚCIć ani SPŁOSZYć. Czy zagadywać naturalnie jak do dziewczyn z pracy? Czy robić to przy jej znajomych.Jak to rozegrać w sposób delikatny?

Niby MOGĘ ODPUŚCIć bo nawet się nie znamy, ale ktoś kiedyś powiedział że KTO NIE PRÓBUJE TEN NIC NIE MA

Pomóżcie!

Pozdrawiam.

Jest piękna cicha noc
A ja ciągle sam
Biegnę myślami gdzie Ty
Bo kocham Cię tak

zuoooo
 Wysłana - 10 listopad 2013 00:24      [zgłoszenie naruszenia]

uwaga

streszczenie

typu widział pare razy laske i sie w niej 'zakochał'
ona nawet w zyciu na niego nie spoglądnęła
ma juz sprawe o stalking dlatego boi sie zagadac

a i on pyta czy moze do niej zgadac
elo

Demonologia skvrwysynu!

Specjalista -

AmigoPL
 Wysłana - 10 listopad 2013 00:27      [zgłoszenie naruszenia]

^ dzieki za streszczenie

sog.

- forumowy gnoy
- Fabian Amigo Linda

Znawca -

herbu3
 Wysłana - 10 listopad 2013 00:29      [zgłoszenie naruszenia]

Stanąłem pod wiatą bo wiał deszcz

dobrze że wiatr nie padał

ma juz sprawe o stalking

to zanosi się na następna

Zmieniony przez - herbu3 w dniu 2013-11-10 00:33:27

Gówno jesteś nie Siara! Ja Siarę znam!

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 10 listopad 2013 08:22      [zgłoszenie naruszenia]

Ona patrzała, ty patrzałeś, pasujeta do siebie intelektualnie
Ale pewności siebie Ci brakuje i do tego stawiam, że jesteś czosny chłop bez ogłady i prezencji. Nie zgadauj, bo da Ci kosza i przeżyjesz dramat

Game_Boy
 Wysłana - 10 listopad 2013 12:03      [zgłoszenie naruszenia]

Dobry trolling w stylu adamszkiego.

Śpij spokojnie aniołeczku [*]

Znawca -

Nibble
 Wysłana - 10 listopad 2013 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

ze tez ktos ma czas pisac takie gluopoty

Young2
 Wysłana - 10 listopad 2013 12:14      [zgłoszenie naruszenia]

NIE WSIADŁEM DO SWOJEGO BUSA TYLKO POCZEKAŁEM NA JEJ

nie wiem co w tym dziwnego, ze z capsem piszesz
nie takie rzeczy sie robilo...to jest pryszcz przy moim 1,5h stania przy windzie zeby zagadac, wiedzac, ze bedzie niedlugo wychodzila albo spedzone bite 2 dni na fb/nk w poszukiwaniu panny, majac jedno kryterium wyszukiwania - miasto )))

Zmieniony przez - Young2 w dniu 2013-11-10 12:15:49

these niggas broke, these niggas lazy

Znawca -

chrumchrum
 Wysłana - 10 listopad 2013 12:15      [zgłoszenie naruszenia]

rafi juz zanotowal

'Chrum chrum'- powiedział prosiak do rzeźnika%-)
<SSS>

Game_Boy
 Wysłana - 10 listopad 2013 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

"albo spedzone bite 2 dni na fb/nk w poszukiwaniu panny, majac jedno kryterium wyszukiwania - miasto"
Jang, udało Ci się? Sam borykam się teraz z podobnym problemem, tylko w moim przypadku znam tylko jej imię i to, że mieszka w Polsce. )))

Śpij spokojnie aniołeczku [*]

Znawca -

Zimny1910
 Wysłana - 10 listopad 2013 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

A no właśnie też pomyślałem o tym żeby poszukać jej na NK Miejscowość i imię znam .A miejscowość mała to pomyślałem że powinno pójść łatwo. Szukałem i chyba nie ma tam konta a na facebooku mają taką wyszukiwarkę że nikogo nie da się znaleźć.

Szkoda bo bym zobaczył co i jak.Miałbym czas pomyśleć nad wiadomością , co do niej napisać.

A tak to pozostaje tylko coś zagadać , tylko jak to zrobić żeby nie pomyślała że jestem jakimś czubkiem?

W tym tygodniu we wtorek mam zmianę na rano ,czyli najpewniej za dwa tygodnie będę ją widział na dworcu autobusowym. Jeśli oczywiście tego dnia będzie wracała ze szkoły

Zmieniony przez - Zimny1910 w dniu 2013-11-10 12:36:08

Jest piękna cicha noc
A ja ciągle sam
Biegnę myślami gdzie Ty
Bo kocham Cię tak

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dziewczyna z przystanku.

Strony: 1 2 3 4