FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6260 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dziewczyna ze szkoły na studniówkę 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dziewczyna ze szkoły na studniówkę"   

Lloris
 Wysłana - 25 listopad 2010 19:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, mam taki mały problemik, otóż podoba mi sie dziewczyna rok młodsza (ja jestem w maturalnej klasie). Najlepszy kumpel chodzi z nią do klasy, ale nie chce go angażować w sprawę. Mianowicie chce ją zaprosić na studniówkę, no i problem w tym jak zagadać . Kolega z nią rozmawiał o tym że spodobała sie mi. No ale problem w tym jak poprosić... poradźcie coś proszę.
Dodam że jest ona miła, ładna, wygadana, nie pije alk., zawodowo biega i lubi sport(ja kocham sport) - to wiem od kolegi. Wiem,że głupi mam problem ale doradźcie coś.

INSOMNIA
 Wysłana - 25 listopad 2010 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

podejdź i zaproś?

Lloris
 Wysłana - 25 listopad 2010 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

hehe, łatwo powiedzieć... coś mnie blokuje

iLight
świetlisty
 Wysłana - 25 listopad 2010 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

Nie zapraszaj dziewczyny na studniówkę nie znając jej.
Nie widzę problemu, abyś poszedł którego dnia i zapytał czy nie chciałby wyskoczyć gdzieś na kawę.

Jak to sobie wyobrażasz, jeżeli nawet się zgodzi a nie będziesz w jej guście?
Pytanie retoryczne.

Zmieniony przez - iLight w dniu 2010-11-25 19:27:04

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 25 listopad 2010 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

jak coś na odblok potrzebujesz to zagadaj do zwierza albo Naliego, oni siedzą w temacie

jak ty sobie w ogóle wyobrażasz zaprosić ją, nie podejmując rozmowy?

MFact
 Wysłana - 25 listopad 2010 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

jak kolega wyżej :)

Zaproś ją gdzieś, poznajcie się trochę, żebyś później nie zakładał tematu "Zaprosiłem złą dziewczynę na studniówkę, pomocy!!11"

iLight
świetlisty
 Wysłana - 25 listopad 2010 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

Piona xif

Znawca -

Lloris
 Wysłana - 25 listopad 2010 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

właśnie o to mi chodzi, że chce ją zapoznać, wiadomo że w ciemno nie powiem od razu o studniówce :) , dzieki za popdowiedzi

Lloris
 Wysłana - 25 listopad 2010 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

czy dobrym sposobem był by początek rozmowy poprzez sms ??

iLight
świetlisty
 Wysłana - 25 listopad 2010 19:33      [zgłoszenie naruszenia]

Nie marnuj czasu, bo studniówka tuż tuż.... Zacznij o bycia zauważonym, później mocna dawka pewności Siebie, eksplozja ego i samo wyjdzie.

Żadnych telefonów, komunikatorów itp.

Zmieniony przez - iLight w dniu 2010-11-25 19:33:53

Znawca -

starmarv
 Wysłana - 25 listopad 2010 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

Człowieku, do studniówki jeszcze szmat czasu

Ja z moją, wtedy jeszcze, o czym w tamtym czasie sam nie wiedziałem, partnerką zacząłem kręcić właśnie jakoś tak koła grudnia, ale na samą imprezę dziewoję zaprosiłem 2 tyg przed samą studniówką (bym sobie chyba nigdy nei wybaczył, jesli chociaż bym jej o to nie spytał)

Na samej imprezie było zaje*iście, ale później i tak się sypło, jednak to już inna bajka

Więc, jeśli Ci się podoba, to podbij i zacznij krecić normalnie z dziewczyną, trochę czasu razem spędzicie, to ją zaprosisz (jak jej choć trochę podpasujesz to i tak się zgodzi - bo czemu miałaby niby przepuszczać okazję do porządnego balu)

A no i lepiej sie trochę postresować i pójśc z panną, która Ci się na prawdę podoba, niż z jakaś tam byle koleżanką

Poza tym, to ty do matury zakuwaj a nie bale Ci w głowie

pleased to meet you, I'm an anteater

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dziewczyna ze szkoły na studniówkę

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Dylemacik | rozkmina jak każda inna | Poderwanie Dziewczyny | kolezanka z pracy=dziewczyna ? | Pierwsze spotkanie | Rodzina partnera/partnerki, czy wazna? | pocałunek-zdrada??? | problem z dziewczyną !!!!!!!!!!!!!! | Podziękowania | Pytanko ;P | Mam problem | o rutynie - c.d. | Kolejna | Ale frajer %-) | Dajcie rady | Gdzie szukać ? | jak zrobic loda | Suzuki gs 500 | torque | filozofia | religia | koniec świata | quattro | loli | galerianki | muzyka z filmu dracula | polish | Hyundai X224W | kolonko | kraina grzybów | wrońska | pedofil na scenie | minecraft | bilirubina | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.