FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4353 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Dziewczyny dajcie prosze rade... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dziewczyny dajcie prosze rade..."   

Adunia...
 Wysłana - 6 czerwiec 2005 15:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich.Mam pytanie do dziewczyn.Czy mogly byscie mi poradzic czym najlepiej golic "rozyczke" tak aby nie byla podrazniona i zeby wloski nie odrastaly po dniu.
Czy jest na to jakis sposob?Odpiszczie mi prosze.
Dzieki.Pzdr.

Gosia_p
 Wysłana - 6 czerwiec 2005 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

depilator
z gory mowie BOLI
ale pozneij bardzo wolno odrastaja

Ekspert -

Saida
 Wysłana - 6 czerwiec 2005 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

są też specjalne plastry z woskiem,podobno też wolniej odrastają,a boli mniej niż przy użyciu depilatora.

"kobiety nie kłamią,tylko szminkują trochę prawdę.."

Andromedaa
 Wysłana - 6 czerwiec 2005 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

Też się nad tym zastanawiam. Na razie się nie wypowiadam, ale z chęcią poczytam wszystkie rady.

Ekspert -

CTA
bluesuit
 Wysłana - 6 czerwiec 2005 23:19     
 Usunięta przez Gosia_p za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

Adunia...
 Wysłana - 7 czerwiec 2005 13:47      [zgłoszenie naruszenia]

Saida ja prubowalam tych nowych plastrow z woskiem Vetta ale to boli jak cholera

Manieq
 Wysłana - 7 czerwiec 2005 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

Może takim kremem do depilacji co sie nakłada czeka a później sciera?? ....tzn nie znam sie na tym i niech ktoś oceni moją wypowiedz zebys sobie krzywdy nie zrobiła ale mnie sie wydaje ze to byłoby najlepsze ....a i włosy na bank odrastają dłuuuuugo .....wiem bo mnie dziewczyna dla jaj całego tym wydepilowała (dosłownie wszystko poza twarzą i głową) jak byłem naj**any i spałem ....bardzo długoooo nie chciały odrosnąć ;-/ .....no myślałem ze ją zabije :-[ .... ale wybaczyłem jej po tym co dla mnie później zrobiła

Zmieniony przez - Manieq w dniu 2005-06-07 15:26:21

Adunia...
 Wysłana - 7 czerwiec 2005 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

No Manieq dzieki za podpowiedz ale wiesz zastanawiam sie tak czy to nie bedzie mnie szczypac i nie podrazni mojej rozyczki bo jest bardzo delikatna.Widze ze Twoja dziewczyna lubi sie posmiac.Ja tez tak zrobilam swojemu chlopakowi ale i brudke mu ogolilam.Wsciekl sie niezle ale puzniej mu to wynagrodzilam i byl luzik;) Pozdro.

Manieq
 Wysłana - 7 czerwiec 2005 15:58      [zgłoszenie naruszenia]

może sie znacie?? ....a tak na serio to własnie dlatego mówie zeby ktoś kto zna sie na tym potwierdził ze nie podrażnia skóry ani innych takich...chociaż kto wie okolice intymne sa bardzo delikatne .... albo poprostu weź zapalniczke i podpal ... nie no żartuje ... tak na myśl nic mi innego nie przychodzi ....nie gole sobie takich miejsc wiec nie mam zielonego pojęcia czym jeszcze można byłoby usunąć zarost oprócz konwencjonalnej "zyletki" i wosku

Adunia...
 Wysłana - 7 czerwiec 2005 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

Spoko Manieq dzieki bardzo za porade
Co do podpalania to wole nie bo se jeszcze piczke popaze a wtedy to juz nie bedzi tak smiesznie.
Masz za to soga Pozdrawiam.

Manieq
 Wysłana - 7 czerwiec 2005 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

Adunia ....poradziłem sie damskiej opini publicznej która mnie otacza ...i dowiedziałem sie ze jest specjalny krem do depilacji miejsc intymnych ...kosztuje około 15 - 20 złotych i dostaniesz to w aptece i sklepach z kosmetykami .... koleżanki polecają z AVONU .....pozdro

P.S: Dzięki za soga

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dziewczyny dajcie prosze rade...

Strony: 1 2 3