FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 152245 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Dziewice - podejscie #x 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dziewice - podejscie #x"   

xHERMANx
 Wysłana - 10 styczeń 2006 17:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
Mam pytanko do dziewczyn ktore przezyly juz swoj pierwszy raz. Mianowicie po ilu mniejwiecej stosunkach od pierwszego razu przestalyscie czuc bol i stosunek przebiegal w miare bezbolesnie? domyslam sie ze to sprawa indywidualna jednak chcialbym miec mniejwiecej rozeznanie. Czy wrzucenie wazeliny ulatwi ten proces czy moze lepiej pojechac troche na sucho zeby sie zahartowac ?

dzieki z gory

dzieki za opinie

- HERMAN -

MaxB
 Wysłana - 10 styczeń 2006 17:10      [zgłoszenie naruszenia]

ostatnie zdanie mnie totalnie roz/ebalo

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

Znawca -

xHERMANx
 Wysłana - 10 styczeń 2006 17:13      [zgłoszenie naruszenia]

czemu? Ja tam jestem przyzwyczajony do wyrobionych sciezek a to ze dbam o psychike mlodej niewinnej pani to trza docenic =]

- HERMAN -

Hermin
 Wysłana - 10 styczeń 2006 17:18      [zgłoszenie naruszenia]

zależy od grubości,długości przyrodzenia jak włożysz 2 palce i zacznie Cie napierdalać zebyś je wyjął to podaruj sobie penetracje pytą podziałaj najpierw paluszkami

"Szukam sposobu by kiedys poleciec jak Ikar, na skrzydlach tej wolnosci i jesli mam jak on spasc, to spadne jak on,
ale szczesliwy bo zylem naprawde"

Thamuz_
 Wysłana - 10 styczeń 2006 17:18      [zgłoszenie naruszenia]

A nie lepiej wykorzystac "taktyke" proponowana przez jednego z forumowiczow - 2 piwa + wino ? Do tego dluga gra wstepna tak zeby mocno sie "zmoczyla"

Ambassador of the hell

Znawca -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 10 styczeń 2006 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

.

Zmieniony przez - nupel w dniu 2006-01-10 17:27:04

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

xHERMANx
 Wysłana - 10 styczeń 2006 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

hehe dwa palce, jeden jedwo wchodzi i to z bolem. Jedno przetarcie poszlo ale bolesnie strasznie podobno, na drugie zaopatrzylem sie juz w wazeline wlasnie i zobacze jak pojdzie. Z tego co wiem to browar odwadnia i tarcie moze byc j***ze gorsze ale niewiem czy trafilem =]

- HERMAN -

Raptor10
 Wysłana - 10 styczeń 2006 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

lekkie znieczulenie alkocholem dobra rozgrzewka i niech panna zacisnie poprostu zeby :P pierwszy raz , drugi trzeci jeszcze poodczuwa conieco a potem to bedzie sama rozkosz

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 10 styczeń 2006 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

jak ja dobrze rozgrzejesz/podniecisz to bolku az tak nieodczuje.pozatym jak jzu ktos mowil leko mzoesz ja znieczulic alkoholem
i niewkladaj jej tam pojedynczych paluchów ( ty masz ja rozdziewiczyc wackime) przynajmniej sie rozciągnie do odpowiednich rozmiarów ! (szybciej i bez zbednego bolu)

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

Dinożarł
 Wysłana - 10 styczeń 2006 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

***wa xHERMANx to co Ty masz za niedzwiedzie lapska ze jak 1 palec wsadzasz to juz boli ;] Pan Bógl litosciwy przewidział taka sytuacje i dlatego dał Ci cały zastęp różnych palcy, od najmniejszego do kciuka wymiatacza;]

Gheee?
- - - - - - - -
[www.radioaktywnysyrop.blog.pl]

xHERMANx
 Wysłana - 10 styczeń 2006 18:09      [zgłoszenie naruszenia]

przeciez to bez roznicy jakiej wielkosci bedzie palec scianka i tak bedzie podrazniona Zastosuje patent z alkocholem ale swiadomie, przy pierwszym podejsciu niedalo rady bo spontanicznie wyszlo, tylko guma byla pod reka. Jak z wazelina?

dzieki wszytskim za rady ale mysle ze ciekawe(o ile nie ciekawsze) bylyby relacje z punktu wiodzenia pań i o takie PROSZE

Zrobcie to chodziaz dla swoich kolezanek, sióstr, córek ... byc moze jedna z nich bedzie miala kiedys do czynieniea z jednym z panow czytajacych tego posta i bedzie ziomek wiedizal co i jak a nie sie bzdur naczyta w internecie i czytamy potem jakies patenty z wazelina techniczna ich los jest w waszych rekach!

- HERMAN -

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dziewice - podejscie #x

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9