FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 76087 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Dziewictwo-pierwszy raz... 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Dziewictwo-pierwszy raz..."   

czanymotyl
 Wysłana - 28 czerwiec 2005 19:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Dziewictwo - pierwszy raz

Niewidzialna granica miłości, chcąc przejścia w głęboką intymność, intymność tym marzy każda para początkująca, by w końcu stać się jednością, lecz czy to takie łatwe jak nam się wydaje? Trzeba się długo namyślać, planować by przejść tą pierwszą inicjacje sexualną

A Polsce, nauczanie sexualne jest najmniejszą podstawową nauka, a to może świadczyć o wielu
nieplanowanych ciążach, skąd młodzi kochankowie, którzy nie przeżyli swojego pierwszego razu
mogą wiedzieć jak dobrze się zabezpieczyć, czy to może być rozmowa z rodzicami, a może
poprzez książki..., ale nie zapominajmy ze książek młodzi kochankowie nie czytają z a dużo, wiec pozostaje telewizja i Internet...
Książki- nie jest za dużo publikacji na ten temat, szczególnie chodzi o małe miejscowości i wieś, ciężko dostać cokolwiek o życiu sexualnym, a z czegoś dowiedzieć się trzeba.
Telewizja - tabu, rozmowy o sexualnosci ludzi, jest puszczana dużo po godzinie 22-giej, sens
jest czekać do tak późna? Przecież można zacząć współżycie.
Internet- tak tutaj mamy dużo możliwości, dostęp, jest także ograniczony, lecz współcześni kochankowie, wola poszukać, popytać się w wirtualnym świecie niż porozmawiać o sexie z rodzicami, przyjaciółmi, gdyż uważają to za głębokie do rozmowy z ludźmi..
Do czego dążę? Opowiedzieć, czym jest dziewictwo, wiele postów znalazło się już na tym forum, wiele, było komentowane i wiele będzie jeszcze napisane, czy mój zostanie zauważony, wątpię, dostanie po pysku jak każdy inny...

Dziewictwo słownikowo:
Dziewictwo w znaczeniu biologicznym to istnienie u kobiety błony ziewiczej. W znaczeniu seksualnym to stan przed podjęciem współżycia seksualnego niezależnie od płci. W znaczeniu
fenomenologicznym oznacza gotowość do oddania się innej osobie.
Dodatkowo uznałem ze warto wiedzieć, czym jest także błona dziewicza, gdyż wiele osób zastanawia się nad tym, więc słownikowo:
Błona dziewicza (łac hymen) to cienki fałd skórny u wejścia do pochwy. Pośrodku błony dziewiczej znajduje się mały, rozciągliwy otwór. U większości dziewcząt błona dziewicza pozostaje nienaruszona aż do pierwszego stosunku, lecz czasem może zostać uszkodzona jeszcze
przed podjęciem życia płciowego, np. wskutek użycia nieodpowiednich tamponów, przez masturbację lub uprawianie wyczerpujących dyscyplin sportowych. W momencie rozerwania błony (czyli defloracji) może dojść do niewielkiego krwawienia.

Chyba więcej tłumaczyć nie trzeba, adekwatnie widać, na czym stoimy, czym jest wewnętrzną
część ciała każdej początkującej kobiety

Mówienie o sexie, nie jest już tematem tabu, nie jest, czym skrytym, czymś, czego się każdy wstydzi, jest to potrzeba każdego człowieka, gdyż sex współistnieje z całym naszym życie, to dzięki temu się narodziliśmy, dzięki temu podtrzymamy naszą rodzinę, rasę.
Ale zastanawiałbym się nad "pierwszym razem" wiele młodych kochanków ma z tym obawy, jak zacząć, jak się zabezpieczyć, czy boli, co później...
Są także osoby, które pytają, jak namówić dziewczynę na pierwszy raz
Cze da się namówić ukochana osobę do pierwszego stosunku, gdy nie jest jeszcze przygotowana?
Czym jest to przygotowanie, może myślicie sobie ze dziewczyna sama sobie to wymyśliła, że cos knuje, nie, dziewczyna - kobieta, ma uczucia, dla niej to czasem jej bariera nie do przebicia, bariera psychiczna, która może nawet zniechęcić do współżycia. Dlaczego?
To wie każda dziewczyna jest nie współżyjąca, nie mająca kontaktu z sexem, czy da się ogólnie zrozumieć dlaczego, też nie, bo każda dziewczyna, kobieta jest inna, i ma inne podejście do tego.

Dlaczego się upiera i nie chce ze mną współżyć, czy to moja wina?
Czy czasem masz takie myśli, zastanawiasz się "dlaczego?" Być może to też Twoja wina drogi chłopcze, może źle podchodzisz to tematy sex, za bardzo nalegasz naciskasz, naciskasz bo chcesz...
Dopełnienie, czy związek bez sexu jest możliwy? Jest, lecz przez krótki czas, nie wiadomo ile to czasu zajmuje, zależy także od tego czy osoby potrafią sobie okazywać uczucia, emocje czy znają swoje ciało, znają swoje reakcje, nie mówię tutaj o szybkim numerku na dyskotece, lecz
o związku prowadzącym do czegoś większego, nie każda dziewczyna, może to przyznać, lub nie, chce się oddać każdemu na kogo trafi, dziewictwo jest czymś pięknym w kobiecie, chyba każdy facet chciałby mieć "czystą" kobietę, być może są to tylko marzenia, nie każdy trafi na swoja prawdziwa wielką miłość od razu, może się okazać ona dopiero któraś z kolei, nigdy nie wiadomo co nam los przyniesie...

Czym jest czekanie?
ach to czekanie nie jedna pare może zabić, nie jest może zniechęcić, znużyć...
czekanie na swój pierwszy raz może być strasznie meczący dla młodego kochanka, który, już chciałbym współżyć, który chciałby już uprawiać sex ze swoja wybranką, który już jest
gotowy, lecz dziewczę czeka, czeka na dany moment, aż będzie gotowa,

Gotowa?
Jesteś gotowa? Nie wiesz tego, możesz zacząć swój pierwsze raz, bo chłopak nalegał, bo tak chciał, lub jesteś/byłaś naprawdę gotowa...
Dlaczego nie chcesz ze mną współżyć?
Często takie cos słyszysz? Nie martw się przejdzie, pierwszy stosunek nie może być szybkim numerkiem, przygotuj swoja wybrankę.

Od czego zacząć?
to proste stwierdzenie, od pieszczot, każde z was wie czym są pieszczoty, czym jest poznawanie doznań drugiej osoby, jak reaguje na każdy ruch...

Boję się...
Pierwszy raz, nie ma chyba osoby, która by się nie bała swojego pierwszego razu, obawy z czasem przeradza się w niechęć do przeżycia swojego pierwszego razu, ból z tym związany nie zawsze musi towarzyszyć, nie każda młoda kobieta przechodzi przez ból, można sprawić by nic nieczuła, z własnego skromnego doświadczenia wiem ze można...
Jak?
Podczas pieszczot, w silnym podnieceniu, orgazmie, gdy dziewczę jest silnie wiązana ze swoimi emocjami czuje rozkosz, wtedy łatwo bezboleśnie może wykonać swój pierwszy ruch, pierwszy raz... Lecz zdarza się tak ze nie wiadomo, kiedy to nadejdzie, i może nie wiedzieć z sie wykonało pierwszy raz.. Dlaczego, ponieważ gdy dziewczyna ma słaba błonę można nie wyczuć, ona gdy nie poczuje przebicia nie jest pewna ze już się to stało, a ty może z niewiedzy możesz to przegapić...

a najlepiej jakim wieku najlepiej współżyć, zacząć inicjacje sexualną?
to wiesz tylko Ty i Twoja partnerka, kiedy, najlepiej gdy czujecie sie dojrzali odpowiedzialni za własne błędy i gotowi na bliskość cielesną.

Więc moi drodzy panowie, nie popędzajcie swoich ukochanych pań to swojego pierwszego razu, ona zrobi pierwszy ruch, może się mylić ze nie jest gotowa, dlatego trzeba być wyrozumiałym, gdyż to one oddają coś swojego, coś pięknego...

Źródło: Niekumata głowa Czarnegomotyla
[przepraszam ze wszelkie błędy ]

%-)

Specjalista -

elchuka
 Wysłana - 28 czerwiec 2005 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

bardzo ladnie moze teraz bedzie mniej tematow kiedy zaczac co robic czy to boli itp bo tego jest duzo ale mysle ze nie ma sie co oszukliwac kto bedzie szukał po wyszukiwarce jak latwiej temat dac nowy Ale bardzo aldnie motylku sog leci !

Znawca -

czanymotyl
 Wysłana - 28 czerwiec 2005 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

elchuka dzięki, to prawda za duzo takich tematów, a ja starałem sie wybrać to co najwazniejsze, starałem lecz czy mi sie udało, niech wszyscy ocenia

%-)

Specjalista -

elchuka
 Wysłana - 28 czerwiec 2005 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

mi sie wydaje, ze fajnie to napisałes, tak przystepnie bym powiedział, ze kazdy skuma o co hosi. Chyba proscie sie nie da.

Znawca -

czanymotyl
 Wysłana - 28 czerwiec 2005 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

moze i sie nie da hihih własnie art czyta moja ukochana dzieki za słowa uznania dam Ci soga jak gdzies Cie indziej zobacze

%-)

Specjalista -

korian
 Wysłana - 28 czerwiec 2005 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

****a nie chce mi się tego czytać, ale soga dam bo się namęczyłaś

Ekspert -

Babs5
 Wysłana - 28 czerwiec 2005 21:56      [zgłoszenie naruszenia]

ogolnie super!
masz ode mnie soga

korian
 Wysłana - 28 czerwiec 2005 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

nie zdążyłem edytować.. oczywiście miało być "..się namęczyłeś". pozdrawiam.

Ekspert -

ONAaaa
 Wysłana - 28 czerwiec 2005 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

czarnomotyl Nic dodać nic ująć:)Naprawde świetny tekst!!!

Tylko pozazdrościć Twojej dziewczynie faceta z takim podejściem do sprawy:)he he

Łap SOGaczka:)

czanymotyl
 Wysłana - 28 czerwiec 2005 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

dziękuję miło mi

%-)

Specjalista -

F.Conccini
 Wysłana - 28 czerwiec 2005 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

czy to dziewczyna zawsze wyznacza granice dokad mozna sie posunac i czy Wy drodzy koledzy odmawiacie jesli dziewczyna chce??

Duty is everything: the greatest of joys,the deepest of sorrows.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Dziewictwo-pierwszy raz...

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Różnica wieku | Tymczasowe luzne; spam i sperm tylko tutaj | jak to rozegrać? | Między wódką a zakąską :-> | ***"KOBIETA ZIMNA"*** | Związki nastolatków. | o mlodych | >>> Luźne pogawędki działu SEKS cz. II <<< S P A M tylko tutaj | wspolny wyjazd z dziewczyna... | alkohol a sex?czy pomaga? | Jak pogrubic penisa???? | MUZYKA do łóżka | pierwszy krok | nie rozumiem !!!! proszę o porady... | Dlaczego kobiety zniszczyły moje życie | do dziewczyn nietypowy temat, ale istotny | walking dead | billboard | shark | kuchnia mazowiecka | edyp | czlowiek istota nieznana | plan | ocimum gratissimum | soon | Tessu | sabina szolc | caliber | minete | minetke | gotuj z | wieczór | muzyka wieczór | Edyta Olszówka | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.