FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2868 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dziwna "znajomość" 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dziwna "znajomość""   

Eligo
 Wysłana - 7 wrzesień 2008 19:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witajcie. Chcę wam opowiedzieć swoją historię jezyk.gif Od niespełna dwóch tygodni spotykam się z pewną dziewczyną. Nasza znajomość rozpoczęła się dosyć normalnie. Zdobyła mój numer gadu na jednym z serwisów społecznościowych, i zaproponowała bliższą znajomość. Dwa dni potem, umówiliśmy się na spacer dokoła jeziora. Wszystko przebiegało dosyć normalnie, jednak w pewnym momencie przytuliła się do mojego ciała mówiąc że jest jej zimno. Byłem zaskoczony takim przebiegiem sytuacji, ponieważ rzadko kto się do mnie przytula jezyk.gif. Po całej tej wyprawie, odprowadziłem ją pod dom. Później spotykaliśmy się regularnie. Ostatnim razem siedzieliśmy wtuleni w siebie i "rozmawialiśmy" ( za każdym razem przytulając się twierdziła że jest jej zimno). Ewidentnie od początku "rozmowy" szukała okazji do pocałunku, lecz ja się "broniłem". Wreszcie powiedziała coś w stylu "jestem studnią, w której zamiast wody jest uczucie" i wtedy zaczęła mnie całować. Byłem zdezorientowany i całkowicie zaskoczony przebiegiem sytuacji, ponieważ znaliśmy się cholernie krótko. Na koniec jak zwykle odprowadziłem ją pod dom, krótka rozmowa i pa pa. Nie zapomnę jednak jej oczu mówiących "pocałuj mnie na dobranoc". Niestety nie zrobiłem tego. Wiem o czym myślicie teraz "debil nie pocałował jej na dobranoc" lub "początek miłości", lub "wykorzystuje go jezyk.gif". Szczerze boję się związków, mam złe wspomnienia. Boję się kolejnego spotkania z nią. Nie ufam kobietom, więc nie wiem jak mam teraz postępować. Może jestem i beznadziejny (przecież ona sama "lgnie"), ale jak już wspomniałem nie ufam płci przeciwnej.

glut91
 Wysłana - 7 wrzesień 2008 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

jezyk.gif

Siwek_wp2
 Wysłana - 7 wrzesień 2008 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

yyy..jak dla mnie to nie dziwna znajomosc ... dziewczyna nie traci czasu .. i elegancko ..

..dobrze.. powinienes sie cieszyc .. bo nie musisz zakladac postu jak ja zdobyc..albo jak zainicjowac pocalunek ..

...widze niebo, nie mysle...

Znawca -

Fluff.y
 Wysłana - 7 wrzesień 2008 19:37      [zgłoszenie naruszenia]

język.gif hehe :D

Dokładnie j/w. Jakoś nie widzę szans, skoro nie potrafisz zaufać. Albo nadeszła pora, aby zaufać, albo się rozstać.
Boisz się, że Cię skrzywdzi?

Zmieniony przez - Fluff.y w dniu 2008-09-07 19:38:31

'Hen, tam wysoko już jest z niebem jesiennym góra Fuji'

B0l3k
 Wysłana - 7 wrzesień 2008 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

Nasza znajomość rozpoczęła się dosyć normalnie. Zdobyła mój numer gadu na jednym z serwisów społecznościowych,
Leze i kwicze. Zalosne w sumie.

Jestes nikim, moja rada - powies sie.

h1m
 Wysłana - 7 wrzesień 2008 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

Ktoś skopiował to z innego forum, pewnie tencza.

Znawca -

Nezka
 Wysłana - 7 wrzesień 2008 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

Rady Bolka są skuteczne. jezyk.gif
A tak na poważnie, to co ci szkodzi? Lgnie do ciebie, to korzystaj. usmiech.gif
I wierz mi, masz szczęście że trafiłeś na taką, która ci ufa.
lokurva.gif.

-Алло...
-Видишь ветеp?

TeGej
 Wysłana - 7 wrzesień 2008 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

ruchaj pókiś młody

a tak na poważnie to przemyśl, czy chcesz całe życie tkwić w celibacie bo "masz złe wspomnienia"
wszyscy mają

"kobiece piersi działają jak magnez na oczy mężczyzn"

aptekarz18
WIELKA STOPA
 Wysłana - 7 wrzesień 2008 19:51      [zgłoszenie naruszenia]

dziewczyna się w Tobie zabujała a Ty nie wiesz co masz zrobić?
wiesz że jak powiesz jej prosto z mostu że nic z tego to jąbardzo skrzywdzisz więc to przemyśl

i po **** ja się produkuje nad prowokacją

[http://www.insomnia.pl/Dobry_polski_rap_Streeta_i_Aptekarza-t618285.html]

Specjalista -

Eligo
 Wysłana - 7 wrzesień 2008 19:54      [zgłoszenie naruszenia]

Przyznaję się. Ten sam artykuł zmieściłem na innym portalu :P a może jezyk.gif ;p

jonmat
 Wysłana - 7 wrzesień 2008 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

widzę, że nikt nie pyta już o wiek od kilku tematów

też bym tak chciał usmiech.gif, że dziewczyna sama zdobywa numer i zaczyna się bezpośrednio przytulać do Ciebie.

na Twoim miejscu bym korzystał i nie przejmuj się przeszłością. to co było to już nie wróci. no chyba, że sam do tego doprowadzisz

Dowodem odwagi nie jest umrzeć, lecz żyć

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dziwna "znajomość"

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: | | mercedes w126 sec | ogloszenia samochodow z niemiev | exterme14 | amadeusz | amadeus | petite video xxx | laski fb | Zamroczony | perfumy do | rdza | rdze | przerwa w związku | antc1pizm | antyc1pizm | nieśmiały | tribulon | Mirage | Kulesze | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.