FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2828 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dziwne jazdy ... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dziwne jazdy ..."   

nie_wiem
 Wysłana - 8 lipiec 2007 20:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ostatnio mialem bardzo dziwne jazdy z kobieta z ktora spotykam sie od dłuzszego czasu ( około 2-3 miesiace). A mianowicie bylem po ciezki dniu w pracy... i mialem sie z nia spotkac na miescie, w koncu wyladowalismy u mnie ( pogoda byla nie za ciekawa, ja wy***any jak kon po westernie) i zaczelo sie najpierw normalna rozmowa.. pozniej jej ulubiony film. W trakcie ogladania deczko udalo mi sie zaliczyc przypał czyt. pomylilem sie ile ma lat ... nie pamietalem kolory jej oczu... nic sfochowala sie... pozniej jej troche przeszło... bylo juz pozno.. spojrzalem kilka razy na zegarek.. znow walneła focha... omg.. przez cala droge powrotna do jej domu prawie za nią bieglem.. i caly czas powtarzala " spiesze sie do domu" bleh... Za kilka dni umowilem sie z nią zeby pogadac o jej zachowaniu... nie chciala do tego wraca... luz nie drazylem tematu... Ale widzialem ze cos jest nie tak, ze jej podejscie do mnie sie zmieniło..przyznala mi racje... pozniej posypały sie teksty typy " co mam ci powiedziec... sama nie wiem czego chce itd. " czały czas zasłaniała sie poprzednim zwiazkiem i tym ze sie nie " wyszalała "..i chyba trafnie zinterpretowalem jej ostatnie słowa mowiac jej " po usłyszeniu takiego tekstu w głowie chodzi mi tylko jedna mysl ... szukaj innej "... powiedzialem to jej .. zrobiła oczy jak 5 zł ... było juz pozno, zmyłem sie... Chyba dobrze zinterpretowalem jej slowa ?? czekam na wasze opinnie, z gorzy dziekuje i pozdrawaim

kemesO
Analityk
 Wysłana - 8 lipiec 2007 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

dobrze zrobiłeś
nie wie, czego chce = nie chce Ciebie, ale nie powie Ci tego wprost
wspominała poprzedni związek? pewnie chciała odreagować, zapomnieć o tamtym facecie, poza tym pachnie szukaniem pretekstu z jej strony
3 miesiące to mało, jeśli jeszcze nie zdążyłeś się zaangażować, to się ciesz
dobrze mówią Ci głosy w głowie

zielony

Ekspert -

leszczu123
 Wysłana - 8 lipiec 2007 21:04      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepszy czas, aby skończyć tą znajomość z osiemnastoletnią księżniczką, co?

Marcin_cps
 Wysłana - 8 lipiec 2007 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

j/Kemeso
imo ona juz zaczyna sobie robic 'zaplecze' - albo popuscila szpary, albo w niedlugim czasie to zrobi i juz ma gotowe wytlumaczenie na to 'bo sie nie wyszalala, ale przeciez mowila Ci o tym wiec powinienes zrozumiec'

»I pamiętaj - żałuj tylko tego, czego nie zrobiłeś«

kemesO
Analityk
 Wysłana - 8 lipiec 2007 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

...lub truje Autorowi o tym jakim to jej były jest ***em, a w rzeczywistości planuje powrót/już wróciła

zielony

Ekspert -

bf_stan
 Wysłana - 8 lipiec 2007 22:59      [zgłoszenie naruszenia]

w sumie po 3 miechach nie pamietac ile ma lat albo koloru jej oczu to --> Moze stwierdzila ze ja olewasz.
Byc moze jej poprzedni byl bardziej romantyczny wiec wzielo ja na wspomnienia Trzymaj dystans dopoki nie skonczy tych fochow.

Zmieniony przez - bf_stan w dniu 2007-07-08 23:00:59

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 8 lipiec 2007 23:08      [zgłoszenie naruszenia]

pierwszy myslacy logicznie facet ktory zaklada tutaj takie tematy.

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

Znawca -

nie_wiem
 Wysłana - 9 lipiec 2007 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

Dystans na maxa... btw ona ma 23 lata a co do powrotu do jej bylego... to nie bardzo.. bo jej byly koles po zerwaniu ostro grozil, wypisywal rozne bzdety na scianach jej klatki itd. ( koles ma 26 lat ) a wogole pierwszy raz styknalem sie z tak zimna i nie czula kobieta... omg sama nie przyjdzie.. nie przutyli sie itd. bleh... a i jeszcze jedno mi sie przypomnialo...jak to kobiety okreslaja "trauma po poprzednim zwiazku".. sama tak powiedziala " ze dopoki widzi ze kolesiowi to lata kolo h.u.j.a to jest ok ... jezeli widzi zaangazowanie z jego strony to sie wycofuje" imo kolejne glupie wytlumacznie...

mleqs
mleko
 Wysłana - 9 lipiec 2007 00:57      [zgłoszenie naruszenia]

Nie jest ona czasem z Bielska?

(<>)...ZAGŁĘBIE'NI...(<>)
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of"

Znawca -

nie_wiem
 Wysłana - 9 lipiec 2007 05:51      [zgłoszenie naruszenia]

nie

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 9 lipiec 2007 08:23      [zgłoszenie naruszenia]

******l ją, niech *******la na drzewo głupia ****

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dziwne jazdy ...

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: | | edytor | buty nike | PALAHNIUK | nagie aktorki | Cheryl Cole | hans solo sam | człowiek bez zasad | mądre filmy | jak zaprosić dziewczyne | lody | angaros | myorganicpl | chevrolet impala | playboy 2007 | world of warcraft | GjeEm | florek | kaja paschalska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.