FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 10862 razy ¬

ROZRYWKA | Mio
Dziwne mysli 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dziwne mysli"   

ZygmundWa
 Wysana - 4 maj 2016 01:25        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz tuszczu

Od dawna mnie tu nie byo, tym razem z nowego konta.... Licz na to ze znajd rozwiazanie mojego problemu...
Dobijam do 40-ki, po wielu latach bardzo bujnego ycia towarzyskiego, wielu intensywnych i ciekawych zwizkw z Kobietami, zarwno tych krtkich i intensywnych, rzadziej dugich i trwaych.... Zwizaem si na stae z kobieta mojego ycia, rodzina si powikszya... I wydawao by si... Czego chcie wicej. Facet speniony w peni, Sexualne speniony, norma yciowa wypeniona z nadwyk. Jest kasa, jest rodzina, szczliwe ycie... Niestety od jakiego czasu sex nie jest ju taki jak kiedy, na pocztku intensywnie, a teraz wdara si jaka monotonia, praca, stresy, obowizki i sex ju nie sprawia tyle radoci i uniesienia jak kiedy...
Mona by powiedzie - norma dla wielu zwizkw. Dziki pracy i innym zajeciom w sumie nawet nie czuem jak bardzo tego mi brakuje. Do czasu...
Ostatnio dostaem maila od laski z ktra byem wczeniej dosy krtko (ale intensywnie), mail po ponad 5 latach...
"Czec xxxxxxx, dawno si nie widzielimy, troch mylaam ostatnio o Kilku tematach i pomyslaam ze fajnie byo by si ze sob spotka i mio spdzi czas i zobaczy co przyszo przyniesie"...
Z lask ta byem wczeniej, seks z ni by rewelacyjy, nieporwnywalnie najlepszy i deklasujce wszystkie inne relacje seksualne jakie przytrafiy mi si wczesniej... Zawsze dbaem o to eby sex by sztuk przez wielkie Sz, ale to co ta aska wyprawiaa poczwszy od Sexu na 1 randce to by odlot i deklasowalo wszystko co byo wczesniej i pzniej, jak porwnanie FCB z druyna z polskiej 2 ligi. Jest modsza o ok 12 lat ode mnie, i wtedy imho nie bya gotowa na stay zwizek , ktrego wtedy szukaem.... I to byo w sumie tez chyba powodem zakoczenia znajomosci. Ale ten sex... Anale, squirty, orale, i w sumie ju od 1szej randki, we wszystkim bya odlotowo najlepsza..., jaki taki gen geniuszu seksualnego miaa w sobie... Ktry tak na mie dziaa ze sex kilkanacie razy na dob nie by problemem... Sama mwia ze czego takiego nigdy w yciu nie spotkaa, takiego dopasowania sexualnego... Jednak ona chciaa si bawi,zwiedza wiat, nie dawa jasnej deklaracji zwizku, tym bardziej planowa rodziny, ja mylaem zupenie odwrotnie. Podsumowujc poza genialnym sexem wszystko inne nie pasowao.
Z on na takie akcje nie ma co liczy. Jestem w zwizku szcesliwy, sexualnie nie do koca speniony, mimo ze bardzo lubi sex i ma temperament to sex na poziomie sztuki wyszego lotu czy anala nie ma co liczy.
Teraz mam zasiane to kiekujce ziarnko w gowie, ktre ju we wczeniejszych zwizkach czsto doprowadzao do zakoczenia zwizku i szukania czego bardziej fascynujcego, nowej przygody, nowych bodcw.
Jak wybi sobie to z gowy i nie niszczy szczliwego zwizku?
Zdrad przerobiem i nie chciabym tego powtarza... Czy wanie bogate ycie sexualnie w przeszlosci jest powodem tego ze mi tak teraz te myli ryja beret?

Zmieniony przez - ZygmundWa w dniu 2016-05-04 01:41:35

AntyKebab
 Wysana - 4 maj 2016 09:56      [zgoszenie naruszenia]

Dobijasz do 40, masz dzieci, a problemy jak 20 paro latek.

Tu nie ma co tumaczy

po prostu bd mczyzn i trzymaj si tego co postanowie

albo bd krwom i yj chwil ale licz si z konsekwencjami, ktre dotyczy bd nie tylko Ciebie

byo pomyle zanim napodzie, pewnie taka rzecz wielu ludzi dotyczy, ale ycie to nie tylko spenianie seksualnych zachcianek

Znawca -

T_E_O
 Wysana - 4 maj 2016 10:05      [zgoszenie naruszenia]

jaki taki gen geniuszu seksualnego miaa w sobie...

le to uje, ten gen to nie gen geniuszu tylko kvrestva

Wyruchao ja pewnie p Polski i teraz prbuje wrci do jakiego zwizku.

Reszta jak AntyKebab

skszetuski
 Wysana - 4 maj 2016 10:13      [zgoszenie naruszenia]

To samo pomylaem o tym genie sexu ahahhah
zwyka kvrwicha ;]

ale w sumie zawsze byo atwo rozpozna mode niedowiadczone, bo jak Ci taka pocignie to nic nie poczujesz a kurviska wiadomo jak cign.
Masz 40 lat zamiast myle o wyuzdanym seksie z jak dziewk to postaraj si wprowadzi co nowego do seksu z Twoj on

marian1970
 Wysana - 4 maj 2016 11:15      [zgoszenie naruszenia]

"Jest kasa, jest rodzina, szczliwe ycie... Niestety od jakiego czasu sex nie jest ju taki jak kiedy, na pocztku intensywnie, a teraz wdara si jaka monotonia, praca, stresy, obowizki i sex ju nie sprawia tyle radoci i uniesienia jak kiedy... "

wanie w takim momencie okazuje si kto jest mczyzn
a kto samolubnym chvjem,
a redni seks jest "zasug" dwch stron.

nastic
 Wysana - 4 maj 2016 12:23      [zgoszenie naruszenia]

No wlasnie. A pytanie czy po ilu latach z twoja nowa-stara fascynacja tez zacznie byc monotonnie. Bo nuda zawsze po jakims czasie sie wdziera.

Razem musicie z zona cos podzialac. Ty tym bardziej. Najlatwiej jak zaczynaja sie klopoty/monotnnia to szukac czegos nowego. Do czasu kiedy to faktycznie jest nowe i ciekawe. Bo po pewnhm czasie tez moze wygladac podobnie.

Poza tym laska ktora daje dupy na 1 randce nie wrozy dobrze. No i nie sam seks sie liczy w zyciu - moze sie okazac ze cale zycie jest niedojrzala i bedziesz sie w****ial w nowym zwiazku. A potem zalowal decyzji.

Znawca -

UgaBuga42
 Wysana - 4 maj 2016 15:13      [zgoszenie naruszenia]

Krwa,prdzej czy pniej kada c1pka sie znudzi. Wiadomo,niektre wspominamy lepiej inne gorzej. Kwestia czy sie opaca powica tak wiele dla ruchania dupy,ktra pewnie po paru miechach sie i tak znudzi. Mam nadzieje,e koo 40 sie uspokoje i nie bd mia takich problemw

Zmieniony przez - UgaBuga42 w dniu 2016-05-04 15:14:01

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysana - 4 maj 2016 17:07      [zgoszenie naruszenia]

ziomek zamiast opisywa problem to poowa wypowiedzi o tym, jaki to z ciebie nie rchacz i jak jakie krvisko si nie dymao

moge sobie oszczdzi

co do problemu to j/w problemy 20 latka studenci0ka

INSOMNIA
 Wysana - 4 maj 2016 17:08      [zgoszenie naruszenia]

a i to zdanie mnie powalio na opatki

"to sex na poziomie sztuki wyszego lotu czy anala nie ma co liczy"

Zmieniony przez - hendriks w dniu 2016-05-04 17:08:47

matand
 Wysana - 4 maj 2016 19:05      [zgoszenie naruszenia]

Co mi tu pisd zalatuje jak obecnej nie umie naqcign na anala czy orala. A te grne loty to mia farta i na kurefke trafi.
Taka prawda

Gdy pucisz 3-4 utworki nieznane, ludzie uciekaj na ma sal...
wszyscy mwia nie nie, ja nie sucham disco-polo,
a znaj sowa. Ja sie pytam skd?

Brylant82
 Wysana - 4 maj 2016 19:59      [zgoszenie naruszenia]

ale w sumie zawsze byo atwo rozpozna mode niedowiadczone, bo jak Ci taka pocignie to nic nie poczujesz a kurviska wiadomo jak cign.

Masz on, dziecko, uoone ycie z tego co piszesz, a ezka Ci si krci w oku na myl o jakim tam kurvisku z przeszoci...
ogarnij si, bo moesz duo wicej straci ni zyska

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Dziwne mysli

Strony: 1 2 3 4