FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1738 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Dziwne plamki na oczach...BŁAGAM POMÓŻCIE!! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Dziwne plamki na oczach...BŁAGAM POMÓŻCIE!!"   

IQuLa
 Wysłana - 18 maj 2008 10:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hejka!!
Od kilku miesięcy co jakiś czas pojawia mi sie malutka przeźroczysta krosteczka na oku.Dokładnie to na tej lini pod rzęsami.To jest maluteńkie ale strasznie boli.Znika samo po kilku dniach...ale po około miesiącu wraca.Czasem jest w tym samym czasie na jednym i na drugim oku.Przepraszam Was bardzo że troche dziwnie to opisałam ale nie wiem jak innaczej opisać tą dolegliwość!!Czy ktoś miał kiedyś coś podobnego??Albo czy ktoś wie co to może być??Błagam odpowiadajcie!!Za każdą rade przyznaje soga!!Pozdrawiam :*.

Zmieniony przez - IQuLa w dniu 2008-05-18 10:54:30

Zmieniony przez - IQuLa w dniu 2008-05-18 10:55:21

iQuLa ;)

Termitek
Little boy
 Wysłana - 18 maj 2008 12:31      [zgłoszenie naruszenia]

a mozesz temu fotke zrobic? bo nie zabardzo wiem co to moze byc?

...

Specjalista -

butt3rfly
 Wysłana - 18 maj 2008 13:07      [zgłoszenie naruszenia]

kaszaki albo prosaki?
z opisu to chyba o to kaman?

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

kulmas
 Wysłana - 18 maj 2008 13:23       [zgłoszenie naruszenia]

do okulisty i to usunie.
da ci tez krople do oczu.

...

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Dziwne plamki na oczach...BŁAGAM POMÓŻCIE!!

Warto przeczytać: Jelita, IBS problem - studia | cos na wzmocnienie | Straszny ból w szyi | zlośliwe gazy %-) | ubezpieczenie zdrowotne w innym województwie | sciegno | Brak koncentracji | Szczęka ucho | masturbacja i tradzik | Jak poradzić sobie z ogromnym stresem i przygnębieniem? | Zapalenie trzustki/kamienie na woreczku żółciowym... | skrecenie nogi | Skurcz w dupie | Brzuch | Uderzenie | POT !!!!1111111problem w h | facebook | znane polki | stringi | die antwoord | oulu | sfd | suplementy | Testoviron | oralny | głośniki | misstauruss | pzu | bravo hgt | pawerty | mercedes | Dee-Jay | antidotumm | emka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.