FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8971 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dziwne to wszystko 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dziwne to wszystko"   

iceman20
 Wysłana - 8 listopad 2009 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

I to już koniec, miłosna historia trwała tylko chwilę ....
Oto fragmenty rozmowy na nk :
Ja napisałem : " Jak tam mija weekend ? :)"
Ona :
"A Weekend bylam na imprezie u znajmoych razem z chlopakiem Pawełkiem;P wrócilam na ranem i jestem straszne zmeczona ale dzisiaj tez wpadnie do mnie to mi zrobi masaz ;P i za bardzo nie mam czasu zeby pisac "

Dalej pisałem i pisze aktualnie z nią tylko że potem wam wyśle, i chyba już tak naprawdę nie chcę dziewczyny, jednak miłość to gówno :/. pzdr dla wszystkich tych co kochają swoje dziewczyny.

Game_Boy
 Wysłana - 8 listopad 2009 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

I było się tyle spinać?

Śpij spokojnie aniołeczku [*]

Znawca -

iceman20
 Wysłana - 8 listopad 2009 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

Tyle spinać ? chyba nigdy sam tego nie przeżyłeś... Ty tak mówisz bo masz dla kogo żyć :/ i powiem tyle że wszystkie dziewczyny to judasze, faryzeusze i totalne dno.

Zuper
 Wysłana - 8 listopad 2009 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

A Weekend bylam na imprezie u znajmoych razem z chlopakiem Pawełkiem;P wrócilam na ranem i jestem straszne zmeczona ale dzisiaj tez wpadnie do mnie to mi zrobi masaz ;P i za bardzo nie mam czasu zeby pisac

napisała ci językiem jak do znajomego, jakoś tak dziwnie sztucznie jakby chciała przesłać ci ukryte przesłanie spie.rdalaj

iceman20
 Wysłana - 8 listopad 2009 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

Zuper masz rację teraz napisała żebym już do niej nie pisał. Ale suka :( zresztą jak każda widać uroda nie idzie w parze z inteligencją.

Game_Boy
 Wysłana - 8 listopad 2009 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

"chyba nigdy sam tego nie przeżyłeś... Ty tak mówisz bo masz dla kogo żyć :/"
Uwierz mi byłem w podobnej sytuacji (nawet w tym samym wieku), ale ze znacznie gorszym zakończeniem. Bolało jakiś czas, bo było to moje pierwsze (i jak narazie jedyne) poważne podejście do dziewczyny, gdzie myślałem, że wszystko będzie super itp. itd.
Na szczęście inso mnie naprowadziło na właściwy tor.

Podsumowując - olej tą dziewczynę, bo wyraźnie daje Ci znaki, że ma Cię w dupie. Po co sobie życie marnować.

Śpij spokojnie aniołeczku [*]

Znawca -

iceman20
 Wysłana - 8 listopad 2009 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

No olałem tylko teraz mam ambicję żeby już w ogóle nie szukać, nigdy. :)

Fall3n
 Wysłana - 8 listopad 2009 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz po tym co napisałeś, to ja chyba nawet nie podejdę do tej która mi się podoba i tak samo jak na Ciebie "patrzy się" :D
<joke>
a tak nawiasem to chvj z nią ,przecież przed Tobą wiele jeszcze fajnych dziewczyn więc don't worry ^^

:D

iceman20
 Wysłana - 8 listopad 2009 20:34      [zgłoszenie naruszenia]

Ale wszystkie są takie same i to jest najgorsze, tylko że ta była jedyną która mi się podobała bardzo. Mam teraz ochotę każdej lasce na tym świecie wysrać się na klatę :P. A tak na serio nie wiem, pewnie zacznę poszukiwania tej "jedynej" by znowu poczuć smak rozczarowania w myśl zasady " ten kto przestaje szukać przegrywa życie " ( jakiś pijak ten cytat wymyślił ?! ) Bardzo boli mnie to że trochę się zbłaźniłem i w jej oczach i wszystkich jej koleżanek w szkole jestem spalony. Teraz to muszę swoją krytycznie niską samoocenę poprawić a z moją samooceną jest jak z PZPN :D xD. dont't worry be happy :).

Prosty_DG
 Wysłana - 8 listopad 2009 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

nalej do butelki 0,5L, zostaw odkrecona i podloz jej pod drzwi, zadzwon i spyerdalaj za to, ze Cie zgasila

don't worry jak to piszesz, nie ta to inna. Oby Ciebie inso sprowdzilo na dobra droge jak Game_Boy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dziwne to wszystko

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczytać: mieszane uczucia do pewnej sytuacji | Fajna laseczka | spampost singli vol 43 by Rudy %) | 1sze spotkanie - gdzie? | Powrót dawnej kolezanki/miłości | Czy wszystkie laski probuja odwrocic faceta? | MOŻE CUDZY PUNKT NA SPRAWĘ? Pomóżcie... | Wkurviony | Prowokacja | tak kvrwa, zale sie | ****a Żale się | po prośbie | powodzenie u kobiet | Piękna nieznajoma - zacznijmy znajomość, tylko jak? | INSO jest popiervdolone! | Insomniowe rozterki, tezy, faceci, baby | brzydota | combichrist | sciagniecie simlocka wt280i | squazi | Ślub | orman | odtwarzacz | jakiego smartfona polecacie | telefon z androidem do 300 | używane części | kurfa znowu 50 | ewka | narcyzm | enevie | koszularze | ls magazine | amphibia | libia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.