FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8970 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dziwne to wszystko 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dziwne to wszystko"   

masvidal
 Wysłana - 8 listopad 2009 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

jakbym dostal taka wiadomosc jedyne co pojawiloby sie na mojej twarzy to ironiczny usmiech

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem,
a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."

Znawca -

wijasBANv2
 Wysłana - 8 listopad 2009 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

"ten kto przestaje szukać przegrywa życie"- co za ***** to wymyślił???

wg mnie dobrze zrobiłeś bo chociaż wiesz na czym stoisz a nawet jak bajeruje że ma chłopaka to ci kulturalnie kazała spjerdalać
ale z drugiej strony lepiej że wiesz to teraz niż straciłbyś kupę czasu na gadanie z nią itd a później kazała ci spjerdalać
kurva właśnie takich dziewczyn nienawidzę gościu się stara przez pół roku bajeruje typiarę a tam mu później mówi że nic do niego nie czuje jakby szmata nie mogła powiedzieć tego wcześniej a tak chłopaczek może mieć wyjęte pół roku "miłosnych" przygód w plecy
dlatego jestem singlem

"Religia jest dla ludzi bez rozumu"

neo7
 Wysłana - 9 listopad 2009 09:44      [zgłoszenie naruszenia]

Zuper masz rację teraz napisała żebym już do niej nie pisał. Ale suka :( zresztą jak każda widać uroda nie idzie w parze z inteligencją

Jak widać idzie w parze, bo dziewczyna nieźle cie podeszła.

I to już koniec, miłosna historia trwała tylko chwilę ....
Oto fragmenty rozmowy na nk :
Ja napisałem : " Jak tam mija weekend ? :)"
Ona :
"A Weekend bylam na imprezie u znajmoych razem z chlopakiem Pawełkiem;P wrócilam na ranem i jestem straszne zmeczona ale dzisiaj tez wpadnie do mnie to mi zrobi masaz ;P i za bardzo nie mam czasu zeby pisac "

Ciekawe tylko czy naprawdę ma tego chłopaka od masażu.

Poza tym, nie zapytałeś czemu się tak na ciebie gapiła jak sroka w p..dę - to pytanie byłoby najodpowiedniejsze, a nie jak mija weekend.
Takie wpatrywanie zazwyczaj oznacza: "bierz mnie tu i teraz" więc albo o tym myślała, albo nie myślała i chciała cię zrobić w ch...ja.

Zmieniony przez - neo7 w dniu 2009-11-09 09:52:03

impossible is nothing

Specjalista -

t137
 Wysłana - 9 listopad 2009 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

jestes spalony bo zgadales na nk zamiast w realu a nie ze wogole zagadales...

Zmieniony przez - t137 w dniu 2009-11-09 13:40:31

q2wBan
 Wysłana - 9 listopad 2009 13:53      [zgłoszenie naruszenia]

jaki koleś w ogóle... nie wierzę w to co czytam buahaha tez miałem 17 lat :F i nie miałem śmiałości do lasek, ale żeby być taka pi**ą?

Oczywiście że podbiję już nie ma odwrotu :) więcej zyskam niż stracę :D w poniedziałek od razu się pochwalę a co do linka do nk to podam może później :)

i co w tym momencie już myślałeś, że podbijesz i jest Twoja?

albo te teksty później "baby faryzeusze, judasze" po czym wnosisz człowieku? ona tylko popatrzyła na Ciebie :/ i jaka kurva miłość, co Ty pier**lisz, weź się ogarnij...

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

iLight
świetlisty
 Wysłana - 9 listopad 2009 15:17      [zgłoszenie naruszenia]

Dla mnie to po prostu chciała Cie spławić, nie ma żadnego Pawełka. Jeżeli nawet by był to żaden problem / no chyba, ze już po ślubie są /.

Znawca -

q2wBan
 Wysłana - 9 listopad 2009 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

w wieku 17 lat?

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

iLight
świetlisty
 Wysłana - 9 listopad 2009 15:32      [zgłoszenie naruszenia]

No nie wiem, nie wnikam

Znawca -

neo7
 Wysłana - 9 listopad 2009 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

skoro i tak miała go spławić to lepiej dla jego psychiki, że zrobiła to przez neta, a nie w realu

pozostaje jednak nadal nie wyjaśniona kwestia jej gapienia się, bo po ch*j to robiła

więc zaraz jak poszedłem na praktyki napisałem jej na naszej klasie, że ma ładne zdjęcia, w rzeczywistości wygląda oszałamiająco itp. leczy g dy zapytałem czy mnie kojarzy napisała że nie bardzo ( zdjęcia miałem trochę nie wyraźne ), problem tkwi w tym że już 2 tygodnie chodzę do szkoły a ona potrafi się cały czas na mnie patrzeć ale ja nie wiem czy mam do niej zagadać.

może, miejmy nadzieję, nadal masz niewyraźne zdjęcia i nie skojarzyła kogo spławia
może nadal masz szansę autorze

musisz ją wykorzystać

Zmieniony przez - neo7 w dniu 2009-11-09 15:42:06

impossible is nothing

Specjalista -

iLight
świetlisty
 Wysłana - 9 listopad 2009 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

" Im więcej **** jak Ty, tym więcej kobiet dla nas "

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dziwne to wszystko

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczytać: Nowoczesna kobieta.. | Interaktywnie o uwodzeniu? | Skrzywdzona...? | Co robić? | Pierścionek u 20latki? | Za mocno nalegam? O co chodzi | Tęsknota | Czy to miłość ? | Jak wiele laczy twoich bylych partnerow z obecnymi? | Tym razem ja mam problem i ja chce spojrzenia... | Szybka rada dla Wasyla | Wakacyjny Spampost Singli vol 47 by Wielkie Prosie | boze prawie sie zabiłem pomocy ;/ | Słynny medyk | Problem z dziwnczyna :/ | moje zycie telnowela- potrzebuje rozsadnej rady!!!!!!! | staż | przepis | obróbka zdjęć | nimfomanka lars von trier | vikings | Halszka Lehman | strony podobne roksy w polsce | pieszczenie penisa po amfie | włosy łonowe | sprzedam maturę | Grejpfrut | długa rozłąka | otodom | polki w hustlerze | rodzaje ludzi | człowiek w skórze | gruby człowiek ukraina | człowiek ukraina | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.