FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8647 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dziwne to wszystko 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dziwne to wszystko"   

iceman20
 Wysłana - 5 listopad 2009 16:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam :)
Mam taki problem... jest pewna dziewczyna której nie znam a bardzo mi się podoba w szkole, nie potrafię przestać o niej myśleć ona cały czas jest w mojej głowie, ale problem leży w czym innym...
dziewczyna cały czas się na mnie patrzy, ostatnio szedłem z kolegami na przystanek (ona tam stała z koleżankami) no i ona cały czas się na mnie patrzyła, koledzy mówią że cały czas się patrzy, zresztą w szkole jest tak samo. Dziewczyna zaczęła mi się podobać już prawie 2 miesiące temu (wtedy też na mnie się patrzyła) tylko że ja nie zagadałem bo najpierw się troszkę krępowałem a potem miesiąc praktyk miałem i nie było mnie w szkole, więc zaraz jak poszedłem na praktyki napisałem jej na naszej klasie, że ma ładne zdjęcia, w rzeczywistości wygląda oszałamiająco itp. leczy gdy zapytałem czy mnie kojarzy napisała że nie bardzo (zdjęcia miałem trochę nie wyraźne), problem tkwi w tym że już 2 tygodnie chodzę do szkoły a ona potrafi się cały czas na mnie patrzeć ale ja nie wiem czy mam do niej zagadać.
Powiedzcie mi czy ona patrzy się bo ja się jej podobam ? czy patrzy tylko jak na głupka ? bo ja nie wiem, czuję coś do niej i pragnę zagadać ale jak ona patrzy się "tak tylko" ? czy jak dziewczyna cały czas się patrzy na chłopaka gdy tylko go zobaczy
to może coś znaczyć ? i jeszcze jedno .. dzisiaj w szkolę również cały czas się na mnie patrzyła :) ale gdy szła korytarzem z koleżanką poczułem tak jakby się mnie wstydziła trochę i zasłoniła włosami twarz i udawała że mnie nie widzi...

Zmieniony przez - iceman20 w dniu 2009-11-05 16:59:31

Siwek_wp2
 Wysłana - 5 listopad 2009 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

małolat... ucz się.. bo jak się boisz do niej podejść i zapytać o co jej chodzi.. to tylko to CI w tej szkole pozostalo

...widze niebo, nie mysle...

Znawca -

Sivyyy
 Wysłana - 5 listopad 2009 17:02      [zgłoszenie naruszenia]

wydaje Ci się że patrzy na Ciebie, patrzy na Twojego kolegę
albo jesteś udupcony na ryju
albo poprostu jej się podobasz

trolololo

Znawca -

energiaaaa
 Wysłana - 5 listopad 2009 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

w budzie, jak się na kogoś patrze to musi być szczególnie nie udany.
a mam takie ewenementy w budzie

możesz, źle jej sygnały odczytujesz.

Zmieniony przez - energiaaaa w dniu 2009-11-05 17:04:41

F CK YO .

all you need is U.

Specjalista -

iceman20
 Wysłana - 5 listopad 2009 17:10      [zgłoszenie naruszenia]

Na żadnego z kolegów się nie patrzy... Jeśli chodzi o mnie, może i nie jestem jakimś pięknym lalusiem ale z moim wyglądem jest wszystko ok :) twarz mam czystą zero pryszczy itp. :D więc jakby coś ze mną było nie tak to by inni się ze mnie śmiali :) Podejdę do niej, tylko boję się że jednak jej się nie podobam tylko dlaczego by się ciągle tak patrzyła ? jakoś nie mogę uwierzyć że jej się podobam....

energiaaaa
 Wysłana - 5 listopad 2009 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

no to po co w tym razie założyłeś ten temat.
podejdź, zagadaj i tyle.

F CK YO .

all you need is U.

Specjalista -

giberelina
 Wysłana - 5 listopad 2009 17:17      [zgłoszenie naruszenia]

"ciągle się patrzy"
no nawet jak patrzy się 'tak tylko' to jak zagadasz to będziesz wiedział, najwyżej zrobisz z siebie głupka. Ale może przecież patrzeć się 'tak jakoś' i będzie hepi end, albo jeśli póki co się patrzy 'tak po prostu', a zobaczy, że się nią interesujesz, to może zacząć patrzeć się 'tak jakoś inaczej' i może też coś z tego wyjdzie. W sumie to co masz do stracenia?

groszek z marchewkiem

Specjalista -

iceman20
 Wysłana - 5 listopad 2009 17:20      [zgłoszenie naruszenia]

Mam to do stracenia że jest to dziewczyna za którą tak szaleje jak za żadną inną, już od paru dni próbuję podejść i zagadać ale ona cały czas z koleżankami itp.
Ale podejdę i zrobię to jak znajdę odpowiedni moment, najwyżej zrobię z siebie głupka (nigdy mi się to nie zdarzyło). Myślałem tak jeszcze czy nie spróbować na nk zagadać :) ?

Rain_Man
 Wysłana - 5 listopad 2009 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

iceman20 tak z ciekawosci w jakim wieku jestes ?

dewastat0r
 Wysłana - 5 listopad 2009 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

ile masz lat?
pewnie nie wygladasz i dlatego sie paCZY

Znawca -

iceman20
 Wysłana - 5 listopad 2009 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

Druga technikum- 17 lat :D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dziwne to wszystko

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczytać: zajęta dziewczyna | Prywatność w związku | Nawet nie spodziewałem się, że będzie tak trudno | Nie wiem co myslec.. | 5 lat...przyzwyczajenie?? | Jak zapomnieć o byłej? | Problem, przyjaciolka.. | Co jest ważniejsze? Miłość, czy seks... | Problemy z kobietą vol.4500 | Problem ! | Wóz albo przewóz | Have a nice problem | APEL do WSZYSTKICH - obejrzyjcie a ZMIENICIE SIE | Dylemat z kobietą;/ | sesyjny spampost singli z dedykacja dla donka vol 52 by kleosia | Jak uciec od problemów? | depardieu | jedynak | arcyhultaja | Nicci | zostawiła mnie | lajla93 | ariel771 | nissan gtr | frog79 | szczoteczka | leginsy | bez stanika | kia sorento | pcts | filmy podrywaczy | KOBIETA | lajla93- | annamarie goddard | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.