FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6643 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dziwne zachowanie faceta. Panowie pomóżcie. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dziwne zachowanie faceta. Panowie pomóżcie."   

Lilith__
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 16:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Temat nie dotyczy mnie, ale znajomej po uszy zakochanej w facecie, który hmm zachowuje się bardzo dziwnie. Gdy jesteśmy w grupie często na nią patrzy, słucha uważnie tego co mówi, stara się chodzić koło niej i siadac koło niej, ale... poza tym nie robi nic więcej. Raz odprowadzał ją do domu i pocałował na dobranoc (pod wpływem alkoholu), a następnego dnia zachowywał się normalnie. To się nigdy nie powtórzyło, ale teraz gdy ona rozmawia z jakimś gościem, albo się smieje, to im przerywa. Na trzeźwo zaczyna rozmawiać z tym facetem tak, że ona nie może się włączyć do rozmowy, a po jednym czy dwóch piwach rozmawia wtedy tylko z nią. To jest facet na ktorego leci masa dziewczyn. Ma w sobie to coś. Ona boi się zdradzić ze swoim uczuciem, bo nie chce być jedną z wielu dla niego. A z jego zachowania sama nie może wywnioskować o co tak naprawdę mu chodzi. Zależy mu na niej? To dlaczego jej o tym nie powie. Nie zależy? To czemu czasami zachowuje się tak, jakby był zazdrosny? Co robić?

Lilith__
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 16:37      [zgłoszenie naruszenia]

Dodam tylko, że to się ciągnie już jakieś trzy lata. Zawsze spędzamy ze sobą wakacje. W ciągu roku się nie widujemy, bo zupełnie inne miasta. Zaczęło się jak ona miała 17, a on jest dwa lata starszy.

nupel
lachoniator
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

niezrozumiale zachowanie

pewnei jest babą

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Naly
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

nudzi mu sie

Specjalista -

Lilith__
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

czyli nie ma takiej możliwości, żeby coś do niej czuł, ale bał się pierwszy zacząć nie widząc od niej żadnej zachęty?

nupel
lachoniator
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

wszytsko jest mozliwe

kto zrozumie babe :/

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Lilith__
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 17:02      [zgłoszenie naruszenia]

ehh faceci...

nupel
lachoniator
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 17:07      [zgłoszenie naruszenia]

zrob pierwszy krok i patrz na jego reakcje

[www.famewear.pl]

Lilith__
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 17:13      [zgłoszenie naruszenia]

Jak na to patrzę z boku i wydaje mi się, że jemu ona naprawdę się podoba, ale chyba jeszcze nie dojrzał by mieć stały związek. A wie, że ona nie zaakceptuje luźnego. Albo przez to, że ona przed nim udaje, że traktuje go tylko jako kumpla, to sam boi się zacząć. Poza tym moze nie widzi sensu, skoro są z różnych miast, a za bardzo ją lubi, by wykorzystać? No ale ja tylko babą jestem, więc nie wiem czy dobrze kminię. Pozdrawiam i dzięki nupel za odzew

nupel
lachoniator
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

skoro po pijaku sie otwiera to wstedy neich podpyta jak nie ona to ty otworzy sie i powie co i jak

facet prosty w obslodze jak sie psuje wystarczy dac troche alko i powie co mu dolega

[www.famewear.pl]

Lilith__
 Wysłana - 7 wrzesień 2009 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

PS jak dla mnie to ich zachowanie to totalna dziecinada, a on to rzeczywiście nie facet, jeśli nie potrafi się wziąc do rzeczy. Chyba, że faktycznie mu nie zależy, ale na to znowu też nie wygląda. Chore

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dziwne zachowanie faceta. Panowie pomóżcie.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Nie wiesz gdzie znalezc dziewczyne? | Była dziewczyna | Mam probelm z dziewczyna nie wiem o czym gadac... | Jak odzyskać kobietę swojego życia - nadzieja umiera ostatnia!!! | co zrobić? | Zwykłe koleżeństwo czy coś więcej? | help! pytanie szczególnie do panów; ale opinie pań też są istotne | załamana i głupia... dajcie mi rade jak sie zemscic lub jak zapomniec | To koniec, żegnaj... | Problem? | Adijos Amigos ;] | dziwna sprawa | Slowo | Tatuaz z imieniem? | Bez wzajemnosci | "Właściwie to kogoś już mam" czyli Jakie mam szanse?, Rozkminka psychologiczna | na jakich uczelniach w warszawie można studiować dietetykę | jak poznać że dziewczyna jest zainteresowana | wiarzbicka playboy | wazelina | rzut ukośny | kokonuta | co za ruda | abstra | hatchback do 50 tys | ricky- | t shirt | żydzi iq | piko | PPS | polska partia socjalistyczna | wojun forma | ojciec wędkarz | blizny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.