FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3242 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
Dziwny, straszny sen. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dziwny, straszny sen."   

LuigiPL
 Wysłana - 27 grudzień 2008 01:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Otóż ostatnio, a mianowicie 25 chyba o godzinie 3 w nocy, kiedy wróciłem z pasterki, położyłem się spać. Zasnąłem i przyśnił mi się taki bardzo straszny, a zarazem dziwny sen, który wg. mnie ma jakiś ukryty przekaz...
Opiszę więc ten sen, może pomożecie mi to rozwiązać.
Szedłem, nie wiem gdzie, było ciemno, ciemność, kompletna ciemność, czerń. No i idę tak, nie wiem gdzie, nie wiem przez co i w oddali widzę, iż zbliża się do mnie pewna kobieta. Nie pamiętam dokładnie jej wyglądu, ale pamiętam, że miała blond włosy, długie do piersi. Pamiętam, że włosy miała bardzo zniszczone. Miała też czarny sweter, zniszczony. Dalej już nie pamiętam. Widziałem ją od łokci w górę, niżej czerń. Włosy, o których pisałem wcześniej całkowicie zasłaniały jej twarz. Nie wiem dlaczego, ale chciałem odsłonić jej twarz. Kiedy dotknąłem jej włosów, to usłyszałem przeraźliwy pisk, krzyk, który mówił "ZOSTAW TO!". Nie wiem, skąd ten krzyk pochodził. Czy to ta kobieta krzyczała, czy może ktoś inny Po usłyszeniu tego krzyku gwałtownie obudziłem się, wręcz podskoczyłem w łóżku. Po obudzeniu się moje przerażenie nie zmalało, ponieważ psy na dworze przeraźliwie wyły i szczekały Może nie byłoby nic przeraźliwego w tym, że tak ujadały, ale te ujadanie bardzo nakładało się i przypominało na ten krzyk w moim śnie. Chciałbym też dodać, iż w Wigilię, przed tym snem dość ostro posprzeczałem się ze swoją kobietą.

Take the highway to the end of the night
Take a journey to the, bright midnight

pajaki dwa
 Wysłana - 27 grudzień 2008 01:50      [zgłoszenie naruszenia]

Po obudzeniu się moje przerażenie nie zmalało, ponieważ psy na dworze przeraźliwie wyły i szczekały
Przypadek

Zwykly koszmar, mialem setki jeszcze realniejszych snow, nawet zdarzalo mi sie gestkulowac podczas snu (przez co sie obudzilem, moje rece mnie obudzily ), wtalemnicz sie w LD a zrozumiesz takie sny.

.R.
 Wysłana - 27 grudzień 2008 13:18      [zgłoszenie naruszenia]

te dzwieki mogly byc podobne, bo czesto to co dzieje sie w rzeczywistosci ma odzwierciedlenie w snie. Np czesto jak dzwoni mi na chacie telefon a ja jeszcze spie to od razu w snie wkreca mi sie baja ze musze odebrac telefon. W Twoim przypadku szczekaly psy i w snie zmieszalo sie to jako krzyk tej laski. Tak uwazam

"...to było za nimi. A przed nimi było wszystko."

-BusteR-
 Wysłana - 27 grudzień 2008 13:21     
 Usunięta przez Angel... za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

pajaki dwa
 Wysłana - 27 grudzień 2008 14:10     
[zgłoszenie naruszenia]

ogarniSIE
 Wysłana - 27 grudzień 2008 14:22     
[zgłoszenie naruszenia]

pajaki dwa
 Wysłana - 27 grudzień 2008 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

godzinie 3
3 w nocy to godzina demonów, wiec jeszcze z tym mozna to wiązac

gastxxx
ole !
 Wysłana - 27 grudzień 2008 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

żeście się egzorcyzmów naoglądali

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

Life-tec
 Wysłana - 27 grudzień 2008 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

Jedynym powodem tego krzyku były psy. Miałem tak wiele razy, a najokrutniejszy krzyk słyszałem jak sąsiad odpalał swojego złoma w środku nocy. Mózg wyszukiwał źródła krzyku i zaczęły mi się śnić jakieś monstra, aż po parunastu sekundach dźwięk się zmieniał, aż do momentu wybudzenia. HRHRHRHRHR

Zmieniony przez - Life-tec w dniu 2008-12-27 22:14:54

[http://www.youtube.com/watch?v=Ze1VM3JAbUM&feature=channel_page]

Rianonn
 Wysłana - 28 grudzień 2008 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

Blond włosy to ponoć nasze świadome myśli, a śniąca się kobieta uosabia emocjonalną warstwę naszej osobowości.
Mogło to oznaczać Twoje nieuświadomione jeszcze potrzeby i oczekiwania, mające częściowo charakter seksualny.
Kolor czarny jest symbolem mrocznych, nieuświadomionych stron osobowości, których się boimy, ale z którymi trzeba nauczyć się żyć.
Głos, który słyszałeś we śnie jest wewnętrznym głosem śniącego Ciebie, który usiłuje Ci powiedzieć coś ważnego.

So Excuse me if I have/some place in my mind/where I go time to time.

akysz
 Wysłana - 29 grudzień 2008 11:04     
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dziwny, straszny sen.

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Incydent w Shag Harbour - Nowe Roswell | Przepowiednie wizjonerów na temat Polski, roku 2012- przebiegunowania. | Piramidy w Bośni | Jan od Boga? | Mitologia: Syreny | Film ducha, wykonany przez dziecko - Nautilus.org.pl | Obama i Egipt | koniec świata ? | Tajemnicze odkrycie na dnie Atlantyku | UFO w Peru (Czyli bliskie spotkanie 3 stopnia) | Nibiru, Kalenadarz Majów, ufo, sympozjum - Wrocław | Dobry Bóg nie gra w kości... | jestem duchem | dziwne sny | Nowy Porządek Świata (plan zniewolenia społeczeństwa) | NWO - Nowy Porządek Świata | javascript | dopalacze adresy sklepow konin | orgazm kobiety | polski rock | chełm | blogi erotyczne 2018 | jak zaprosic | Euro | polskie zespoły | sex w dzieciństwie | sex z dzieckiem | sex z 10 latka | MAŁA SIOSTRA | Duszq | Coca Cola Journey Homepage The Coca Cola Company | na cmentarzu | nastia topolskaya dj beauty | mind control | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.