FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5860 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Dziwny Temat :/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dziwny Temat :/"   

slaweh
 Wysłana - 11 maj 2005 14:36      [zgłoszenie naruszenia]

Wyślij swojego kumpla do psychiatry zanim go zamkną na molestowanie seksualne nieletnich. Poważnie. To nie jest zdrowe(czyt. normalne) żeby koleś 17letni brał się za 13 latkę.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Caillah
 Wysłana - 11 maj 2005 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

Czemu zaraz pedofil?? przecież on nie jest pełnoletni, a ona tym bardziej.. Można by powiedzieć że ma zadatki jeżeli ona miałaby poniżej 10 lat :D Po za tym na moje to miedzy nimi jest 3 lata różnicy więc nie tak dużo bo będąc w ostatniej podstawówki ma się 13-14 a 1 LO 16-17 różnie liczyć można choć ludzie poniżej 18 niewiadomo dlaczego zawsze górną granicę podają :D.. więc tak szybko tez jemu prokurator nie będzie grozić bo ona zdąży już skończyć te 16, bo z tego co wiem potem juz prokurator nie grozi :D
A różnica wieku moim zdaniem w związkach jest dobra :D

Helevorn
 Wysłana - 11 maj 2005 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tam sie z tego typu ludzmi nie zadaje

Jesli on jest w 1 LO a ona w 6 klasie podstawowki to sa 4 lata roznicy (a jesli jeszcze sa ze skrajnych miesiecy to moze byc blisko 5 lat) - oznacza to tylko jedno: Twoj kolega ma duze problemy ze znalezieniem sobie dziewczyny...

A prokurator jak najbardziej wchodzi w gre

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

anetej
 Wysłana - 11 maj 2005 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

hmm..według mnie za duża jest rożnica między nimi..chłopak jest jush w miare "dorosły" natomiast dziewczyna jest jeszcze młodziutka i bez urazy dla niej ale zapewne głupiutka..Dla chłopaka w tym wieku dosyć ważnym aspektem w związku jest seks, petting i te sprawy natomiast dla tak młodej dziewczyny liczą sie zupełnie inne kwestie..dlatego uważam, że z takiego "związku" nie wyniknie nic dobrego i prędzej czy później rozpadnie sie w wyniku odmiennych poglądów na pewne ważne sprawy.

Majma
 Wysłana - 11 maj 2005 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

ta różnica wiekowa jest zależna w jakim się jest aktualnie wieku.
Diametralna jest różnica miedzy zwiazkiem 12-17 a 20-27
i mimo iż w tym drugim jest większa "przepaść" to związek wydaje się być normalniejszym

POZDRAWIAM

dugen
 Wysłana - 11 maj 2005 19:06      [zgłoszenie naruszenia]

Co wy tu w ogóle rozstrzygacie
Przecież wiadomo ze mu chodzi o sex z naiwną nastkę
Po za tym te wszystkie szczeniackie miłostki to kabaret śmiać mi się chce z tego jak dzieci wchodzą w związek

-Gagarin-
 Wysłana - 11 maj 2005 19:06      [zgłoszenie naruszenia]

30-letni Władysław Jagiełło wziął za żonę JAdwigę mającą około 12-13 lat ale to były inne czasy. Ja osobiście bym się w takie coś ne wplątał... Róznica nie jest aż tak ważna o ile to w jakim wieku ona występuje. Bo na pewno nikogo nie zbulwersuje związek 30 latka z 24 latką(6 lat różnicy). A już związek 16 latka z 12-latką to jest coś nie w porządku choć różnica przecież jest mniejsza...

Zmieniony przez - -Gagarin- w dniu 2005-05-11 19:07:36

===Podróż pociągiem skraca czas przejazdu koleją===

Majma
 Wysłana - 11 maj 2005 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

nie daliscie edytowac..

zresztą o czym my rozmawiamy... wątpie czy uczucie(jesli jakies wogole jest) mozna nazwac w tak niskim wieku jakas miłoscia, która tworzy związek... to jest zwykłe pierwsze zainteresowanie chłopakiem, góra zauroczenie i nic poza tym, przynajmniej z jej strony
a z jego? pedofilia,
przeciez takiemu 12 letniemu dziecku to jeszcze cycki nie urosly i dopiero bedzie wchodzilo w wiek dojrzewania...

POZDRAWIAM

Helevorn
 Wysłana - 11 maj 2005 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

-Gagarin- do tej pory nie wiadomo ile dokladnie miala lat Jadwiga kiedy wychodzila za Wladyslawa Jagielle. Sa rozne hipotezy (w tym wyniki obliczen podane przez Ciebie). Tak tylko gwoli sprostowania

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

dugen
 Wysłana - 11 maj 2005 19:14      [zgłoszenie naruszenia]

no i ona ma jeszcze sklejoną a mu ledwie zaczoł brykać pewnie włosy dopiero pod pachami mu kiełkują

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dziwny Temat :/

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10