FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2616 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dzwina dziewczyna. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dzwina dziewczyna."   

STZS24
 Wysłana - 27 sierpień 2010 17:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siema,

chciałbym napisać dziwną historie, w którą niestety się w****łem.
Jest dziewczyna o imieniu X, znałem ją dużo wcześniej niż do niej zacząłem pisać. Nie podbijałem bo myślałem, że kogoś ma.
Bo paru wyslanych smsach, rozmowach zaczeliśmy się spotykać, dość długo to już trwa. Rozmawiałem z nią dosyć poważnie, powiedziała mi z góry, że nie szuka miłości więc, żeby nie wkładać w te spotkania jakiś uczyć. Po jakimś czasie zaczeliśmy się całować a później nawet chodziliśmy razem spać tylko, że na razie bez seksu ale możliwe, że powoli składa ku temu. Ona na każdym spotkaniu smsowała z kimś, dzwonili, jak się okazało to koleś który jest od niej młodszy i strasznie w niej zakochany. Znają się od zawsze powiedziała mi, że to taki przyjaciel rodziny, z którym jak się domyślam sypiała wcześniej. Ostatnio przeglądałem jej telefon, tak jestem z natury c***em i były smsy z jej strony typu Dobranoc Skarbie, miliony buziaków, niedługo będziemy razem bla bla.
Tylko, że po 5minutach wysłania tych smsów chodziła prosto ze mną do łóżka całując się itp, wszystko prócz seksu.
Taki układ niby mi pasuje, ale z drugiej strony czemu kobiety są takimi sukami, że np nie powie mu jak jest??
Koleś się nakręca, szkoda mi go, zakochany jest a ona pisząc mu, że brakuje jej go a kładzie się ze mną do wyra.
I pewnie jak się widzą oni to też nie są święci, a pisze mi np że za mną tęskni.
Ogólnie dziewczyna jest strasznie niedostępna, ale po długim okresie w końcu udało mi się ją złamać.
Powiedźcie mi co mam robić? Dalej sobie korzystać z tego jakby nigdy nic?? Sama mi mówi że bardzo do siebie pasujemy bla bla bla i nie powiem ale zależy mi trochę na niej.
Rozwiązałem te jej zagadki ale ona tego nie wie, traktuje ją teraz może jak zabawkę, tak jak ona mnie.

Masa jest większa od tego typa, który jest w niej zakochany.

Co myślicie o takim przypadku ??
Pozdro.

Gillette
 Wysłana - 27 sierpień 2010 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

przeciez powiedziała Ci wprost zebys nie pakował sie w to emocjonalnie
masz babo placek na własne życzenie
olej bo nie wyrobisz z psychą na dluzsza mete

Dlatego nic mi się nie chce, szczęście wchłaniam z powietrzem
takiego świata ja nie chcę, więc go sobie ulepszę

Znawca -

STZS24
 Wysłana - 27 sierpień 2010 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

Nie powiedziała tego tak dosłownie.
Ale po czasie jak się zaczęło wszystko to powiedziała mi, że się spotykamy i zobaczymy co z tego wyjdzie, że nic na siłę.

Adzik KB
 Wysłana - 27 sierpień 2010 17:31      [zgłoszenie naruszenia]

olej, niezdecydowana, tamten skarb a z toba łóżeczko

Gillette
 Wysłana - 27 sierpień 2010 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

powiedziała mi z góry, że nie szuka miłości więc, żeby nie wkładać w te spotkania jakiś uczyc

Znawca -

pfyhy
 Wysłana - 27 sierpień 2010 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

Rvchaj

Moczykijek
 Wysłana - 27 sierpień 2010 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

Znają się od zawsze powiedziała mi, że to taki przyjaciel rodziny, z którym jak się domyślam sypiała wcześniej po czym to kurva wnioskujesz że z nim spała?
a co do laski to jak masz okazje to ruchaj ale nie ma co do niej się przywiązywać

Dla waszej wiadomości znów tu jestem %-)

Znawca -

STZS24
 Wysłana - 27 sierpień 2010 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

Gillette:

Tak na drugim spotkaniu mi to powiedziała, a było ich w ciul coś koło 100.

STZS24
 Wysłana - 27 sierpień 2010 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

Moczykijek

Nie jest dziewicą, nigdy nie miała chłopaka, tylko non stop ten koleś.

Gillette
 Wysłana - 27 sierpień 2010 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

dobrze ze Cie uprzedziła chociaz
zostales nominowany do statusu bycia jej psiapsiółą

Znawca -

STZS24
 Wysłana - 27 sierpień 2010 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

Gillette

Właśnie chodzi ****a o to w tym wszystkim, że ja jej na początku powiedziałem wprost, że nie szukam kolejnej koleżanki.
Powiedziała, że nie może mi nic obiecać bo sama nie wie ale że zobaczymy co z tego będzie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dzwina dziewczyna.

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: MIŁOŚĆ jest prymitywna | Egozim w związku | A takie pytanie do kobiet. | 3 numery | Prawdziwych romantyków już nie ma??? | Koniec Związku - prezent urodzinowy | Co to próżność? | Temat singli;-) | Powinność, czy indywidualizm? | Moj pierwszy temat w dziale MILOSC | Mam numer dziewczyny .... | Zagadywanie przez GG | maly problemik | pomóżcie nie ma sily;/;/ | jak pomóc przyjaciółce ? roztsanie | Wielki znak ZapytaNia.... | jenny88 | pzp | loved up | naprawa łodzi | wpływ wojny na psychike człowieka | plagiat | jak zbc cicho szybe w plastikowych drzwiach | praca licencjacka | pistorius | bandog | zxp | drink z koleżanką | zxp88 | grand | obrzydliwe | colineczka | ralph lauren vaughn canvas | fisting | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.