FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4554 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
E46 touring 318i  
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "E46 touring 318i "   

worldwar
 Wysłana - 1 marzec 2015 10:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Pany, mam do kupienia e46 touring z 2003 r. Auto jest od znajomego, zadbane i doinwestowane - sam dla siebie ściągał z niemcowni kilka lat temu. Z ostatnich napraw to z 3 miesiące temu robiona była uszczelka pod głowicą i drobiazgi z tym zwiazane (uszczelniacze etc) - mam pewność, widziałem wtedy auto na warsztacie.
Auto świetnie wyposażone, w sumie full opcja bez skóry, ale martwi mnie fakt, że to wersja z benzynowym, ledwo ponad 100 konnym silnikiem, a do tego skrzynia automat (z możliwością manualnego zmieniania).
Będzie się to odpychać ? Ktoś ma doświadczenia z tymi autami ? Wersja to bodajże 316i albo 318i. Mogę je mieć za ok. 14k, ale mam pewność, że auto jest z pewnego źródła i było pieszczone.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

Znawca -

Thomy20
 Wysłana - 1 marzec 2015 10:59      [zgłoszenie naruszenia]

Zaraz ci napiszą że 1.6 to nie jedzie i kupuj od razu silnik 3.0 sorry taki mamy klimat

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

Baybus
 Wysłana - 1 marzec 2015 11:08      [zgłoszenie naruszenia]

Thomy, bo taka prawda. Silnik, słabiutki i na dodatek nie cieszący się dobrą opinią. Nie brałbym.

Znawca -

Neptas
 Wysłana - 1 marzec 2015 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

To zależy czy tego szukasz.
Ja bym nie brał, bo wiem, że by mnie taka moc denerwowała i tyle.

Specjalista -

q2w
 Wysłana - 1 marzec 2015 11:57      [zgłoszenie naruszenia]

ja będę kupować e46 niebawem i z małych silników tylko 2.0 wchodzi w gre i w zasadzie, to tylko taki, bo na początek nie moge poszaleć zbytnio

Zmieniony przez - q2w w dniu 2015-03-01 12:04:53

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

matand
 Wysłana - 1 marzec 2015 12:21      [zgłoszenie naruszenia]

Thomy masz widzisz pewniaka po remoncie to bierz. Ciebie interesują takie niepraktyczne zabytki że tak powiem choć nie złe całkiem całkiem.
Powaga ja bym brał jakby mnie ten model interesował

Gdy puścisz 3-4 utworki nieznane, ludzie uciekają na małą salę...
wszyscy mówia nie nie, ja nie słucham disco-polo,
a znają słowa. Ja sie pytam skąd?

matand
 Wysłana - 1 marzec 2015 12:23      [zgłoszenie naruszenia]

A powiedzcie mi jak sie jeździ w zimie z napędem na tył gdy silnik jest z przodu?
Ładuje się coś w bagażnik czy co, tak jak to w polonezach się robiło?
Rozumiem że to ma kontrole trakcji, systemy antypoślizgowe itd, no ale co to ma do rzeczy w tym wypadku.

q2w
 Wysłana - 1 marzec 2015 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

W e39 2.5 bez problemu sie jeździ. Ze 2x jedynie miałem problem, bo sie zakopałem, ale przemieliłem śnieg i lód, i wyjechałem po chwili.

Co do samej jazdy - wystarczy, że jedziesz normalnie i na ostrzejszych zakrętach troche odpuścisz, tyle.
Jak ktoś jeździć nie umie, to trakcja mu nie pomoże, a ta w e39 np działa b. dobrze.
Bałem sie zimy, powiem szczerze, ale byłem pozytywnie zaskoczony

Wolność lub śmierć!

matand
 Wysłana - 1 marzec 2015 13:01      [zgłoszenie naruszenia]

To troche mnie zaskoczyłeś z tym że nie ma różnicy na lekkich podjazdach, wzniesieniach.

Pod bardzo strome strome, długie podjazdy to wiadomo-analogicznie jak z napędem na przód można załadować łańcuchy i jazda

q2w
 Wysłana - 1 marzec 2015 13:13      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mówie, że nie ma różnicy. Nie ma jakiegoś większego problemu. CHyba, że byś jechał pod górke na 12 stopniowym wzniesieniu w 10cm śniegu, to by mogła byc troche lipa

Były dni, ze jechałem np przez miasto i kontrolka trakcji prawie non stop sie świeciła, koła lekko mielą, ale jedziesz bez problemu, czasem dupką lekko zarzuci na lodzie i tyle, nie ma tragedii.

Powiem tak, moja pierwsza zima na rwd była naprawe zimowa śnieg lód, niskie temperatury -15 i niżej. Auto dało radę, ja też. W lato miałem za to nieprzyjemną sytuację

Zmieniony przez - q2w w dniu 2015-03-01 13:15:48

Wolność lub śmierć!

Thomy20
 Wysłana - 1 marzec 2015 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

Widzisz miałem rację bez silnika 3.0 nawet nie masz co pisać na tym forum bo wszyscy cię wyśmieją ja z moim silnikiem 1.6 żeby coś napisać to muszę sobie walnąć setkę na odwagę bo tak mi wstyd

Zmieniony przez - Thomy20 w dniu 2015-03-01 13:46:31

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

E46 touring 318i

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: cos za ok 3 tys. da rade? | Diesel do 8.000 | Pierwsze własne autko do 10k | 20 000zł na coś większego | Nowy SUV /terenówka bez limitów | ciężarowka | opony zimowe | komfortowe auto rodzinne do ok 17k | Autko - pytanie | kupie golfa.... | Moto do 10k | Sedan , mocny diesel , do ok. 40tyś | To samo autko, dwie różne aukcje :) Kto kłamie ? | rodzinny samochód dla kobiety 100k | co sadza o autku forumowicze? | Audi a4 b5 avant 99 silnik 2.8 v6 | dupa maryni | hasz | haszysz | upskirt | nastolatka | poniósł mnie melanż | marina | dziewczyny wolne | kasia | słodki | muzyka do treningu | DOC | 2,5 Dimetoksy 4 chloroamfetamina | 4 aco dmt | nagie dziewczyny | dziewczyny | girl | 66procent | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.