FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4690 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
ELITEX GERMANY 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "ELITEX GERMANY"   

LeeBailong
 Wysłana - 4 listopad 2007 15:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
Myślicie że ta wiatrówka jest bezpieczna? Niby jest napisane że niemieckiej produkcji, ale ja nie wiem jak to z tym jest. Nie chce zeby mi sie przytrafilo cos takiego jak tu jest opisane [airguns.pl/188,.html]
A to link do wiatrówki która chce kupic [http://www.allegro.pl/item262370061_wiatrowka_to_za_malo_elitex_germany_sprawdz_5_5.html]
Pzdr.

michal446
Psycho
 Wysłana - 4 listopad 2007 16:04      [zgłoszenie naruszenia]

139,00 zł:
-WIATRÓWKIA
-HISZPAŃSKA LUNETA GAMO 4x20
-10 TARCZ STRZELECKICH 14x14
-200 SZT. ŚRUTU 5.5mm
-10 SZ.ŚRUTU STALOWEGO

pomysl sam... nie szkoda kasy na taka "wiatrowke"??

ZZZZZUUUUUUOOOOOO!!!!!!!

kuzyn azdy %-) ;****

LeeBailong
 Wysłana - 4 listopad 2007 16:12      [zgłoszenie naruszenia]

Nie moge przeznaczyc za duzo ksy na wiatrowke. Bede jej potrzebowal, zeby czasami w weekendy sobie z kumplami postrzelac, czy tam samemu na podworku do puszek. Tylko nie wiem czy ona jest bezpieczna, bo nie chce zeby mi palce poucinalo. A wole z dolnym naciagiem, bo tak szybko do luzow nie dojdzie...

Desertdog
 Wysłana - 4 listopad 2007 19:08      [zgłoszenie naruszenia]

setny raz w tym dziale ten problem jest poruszany... odpuść sobie chińskie/tureckie gavno i za ok 300-400zl kup używana Slavie/Diane, a później ciesz się z niej przez długie lata bez niebezpieczeństwa amputacji czegokolwiek... koniec tematu

Socjopata

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 4 listopad 2007 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

po jaki **** ja piszę artykuły na temat wiatrówek na tym forum, a i tak ich nikt nie czyta i później pojawiają sie głupie pytania

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 4 listopad 2007 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

Znów się ,,edit" popsuł
test

Wystarczy spojrzeć na to gówno.
Kolba to sosna, w dodatku polakierowana tak niedbale że aż człowieka obrzydzenie bierze.
Spust plastikowy, cienka blacha i jeszcze ta ,,luneta"
Sam montaż do lunety kosztuje tyle co ta wiatrówka.
A co do luzów to tu będziesz je miał sto razy szybciej.
Np. mój 30 letni iż 38 do tej porów nie ma żadnych luzów
A co do 225m/s to to nie miało nawet jak do nas samolotem leciało.
I tak w ogóle to jest to B-3 !!! Tylko z inną nazwą.
Aha, jeżeli zaś o to ,,truglo" chodzi to pozostawię to bez komentarza

Zmieniony przez - beldzior w dniu 2007-11-04 19:51:44

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

LeeBailong
 Wysłana - 4 listopad 2007 20:14      [zgłoszenie naruszenia]

ten iż widze że nie taki tragicznie drogi, tylko go narazie na żadnych aukcjach nie ma, no cóż poczekam. dzieki za odpowiedzi;]

RealDanger
kapitan SPAM
 Wysłana - 5 listopad 2007 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

Gratulacje dobrego wyboru Ewentualnie gdybyś miał problemy z zdobyciem Iża możesz zawsze poszukać Slavii. Model 631 jest może droższy ale bardziej popularny więc nie będzie z nim problemów.

Naczelny metal na dzielni.
--
[http://www.youtube.com/user/BlindedJacob]
[http://www.youtube.com/watch?v=9pgorfwMzhg]

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 5 listopad 2007 16:04      [zgłoszenie naruszenia]

Ze slavi też będziesz bardzo zadowolony.
Zagadaj do kogoś na bron.iweb.pl
niech ci jakąś Dianę sprowadzi z Niemiec za nieduże pieniądze.

Specjalista -

LeeBailong
 Wysłana - 9 listopad 2007 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

Wiecie moze co jest nie tak z rejestracja na tym forum: bron.iweb.pl
Czekalem na maila aktywujacego ze dwa dni na yahoo.ca, potem wybralem ponowne wysylanie klucza a i tak nie doszlo i tak samo jest z o2.pl
Chcialem napisac ze dokiegos z modow, ale nie majac konta nie moge znalezc z nimi kontaktu. Bym był wiedzeczny gdybyscie napisali do ktroegos z modow ze cos jest nie tak z rejestraja :]

LeeBailong
 Wysłana - 10 listopad 2007 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

Poradziłem sobie już z rejestracją:]
Jeśli ktoś ma lucznika 87, albo iż-a 38 na sprzedaż to prosze o kontakt na gg:8893072. Pzdr.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

ELITEX GERMANY

Strony: 1 2

Warto przeczytać: 7 Pomorska Brygada Obrony Wybrzeża | wojska inzynieryjne | moje plany.... | Desantowa Szkoła Podoficerska | Wazne pytanie :) | stronki | jak skutecznie wyregulować lunetę ?? | zabawy z pozornie bezpiecznymi zabawkami | UMUNDUROWANIE POLSKIEGO ŻOŁNIERZA | Tekst na nieśmiertelnikach | Jak to naprawdę jest z tymi plecami w policji. | micronta 4003 opis | i co z tym modem?? | testy psychologiczne na 1 stopień ochroniarza | W E R Y F I K A C J A M O D E R A T O R Ó W | Nowe cacka Polskich konstruktorów | złoto | przestępczość | Brzydota demokracji | cytrynówka | jesteś bogiem | hamskie | iwona scymalla | everr | moda damska | bieżnikowane | króciaki | lonerpl | dekoder | dvb | kobiety | buty trekingowe | chłopaki do wzięcia | chlopaki do wziecia | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.