FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3690 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Ech te dziewice 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Ech te dziewice"   

Dydzio
 Wysłana - 1 kwiecień 2006 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

Po krótkim namyśle:
Chyba wolałbym seks miły, łatwy i przyjemny... a dziewicami to różnie bywa: ból, strach, stres... Pod tym względem doświadczone kochanki są lepsze...

Wyjątek zrobiłbym oczywiście dla tej mojej pierwszej...

Kobiety, owszem, mają punkt G, ale zlokalizowany na końcu słowa "shopping"...

roch
 Wysłana - 1 kwiecień 2006 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

ej przeciez byc pierwszym dla jakiejs panny to sam zaszczyt - przynajmniej wg mnie. dziewczyna bedzie pamietala te pierwsza osobe do konca zycia, a nie tego drugiego, trzeciego czy czwartego. pozatym sama swiadomosc tego, ze jest sie jej pierwszym ptaszkiem jest baardzo pozytywna;] niewytarty szlak, swiezosc i to ze jest sie pierwszym a nie bzykanie juz po paru batach;D

cum on baby ;] ekhm... come on

Dydzio
 Wysłana - 1 kwiecień 2006 13:18      [zgłoszenie naruszenia]

To, dla której byłem pierwszym najwyraźniej ma to w ... głębokim poważaniu... Znudziłem się, więc znalazła sobie pewnie innego jednookiego węża...

Racja, być pierwszym, to coś szczególnego... ale chyba bardziej dla nas, facetów, niż dla lasek...

Kobiety, owszem, mają punkt G, ale zlokalizowany na końcu słowa "shopping"...

roch
 Wysłana - 1 kwiecień 2006 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

tylko lipa jest taka ze z dziewica trza sie scierac te pare miechow :/ a pozniej mozna nauczyc sztuczek :D

oziboy
 Wysłana - 1 kwiecień 2006 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

Mylisz się roch... Tylko Ci się wydaje, że to takie trudne ;) Wydymanie dziewicy w 2,3 dni bez chodzenia z nią wcale nie jest trudnym zadaniem. Na początku tak, lecz jeśli wkręcisz się w skrzydła społeczności i zaczniesz studiować wypas zostaniesz sztukmistrzem podrywu i przekonasz się, że to proste ;) Jeśli chcesz to zapraszam in my site ;]

Mężczyźni nie uwierzą, kobiety będą zaprzeczać.

roch
 Wysłana - 1 kwiecień 2006 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

to nie wiem co ty za dziewice znajdywales, pewnie z natury dupodaja;D piszac dziewice mam na mysli panny ktore nie bede sie bzykac z pierwszym lepszy tylko zostawia swoj 'skarb' dla jakiegos szczgolnego samca;D bo tak jak mowisz ze 2-3 dni to jakas pała i pewnie cie wkrecaja a ty dajesz sie nabrac bo nie wiesz co to jest dziewica:D pozdraiwam

super_girl
 Wysłana - 1 kwiecień 2006 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

Wydymanie dziewicy w 2,3 dni bez chodzenia z nią wcale nie jest trudnym zadaniem.

ale ogier.

minevra
 Wysłana - 1 kwiecień 2006 17:55      [zgłoszenie naruszenia]

Wchodzi do klubu i laski mają kisiel w majtkach na jego widok

Skąd ja Cię mam... ;*

matyldaprj
 Wysłana - 1 kwiecień 2006 18:18      [zgłoszenie naruszenia]

Kos_a duża różnica to nie jest,bo każda laska szuka "księcia".W takim razie rozpatrywać należy różnicę:kobieta,która idzie ze mną do łóżka bo coś do mnie czuje,a kobieta która chodzi do łóżka z kim popadnie.Bo dziewice i nie dziewice szukają podświadomie swojego "księcia z bajki",a te drugie to szukają tylko okazji...

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

oziboy
 Wysłana - 1 kwiecień 2006 19:45      [zgłoszenie naruszenia]

roch... zlituj się. Ja widze, że ty prawdziwy WSN jesteś :/ poprostu sobie wmawiasz, że to jest niemożliwe. Kobiety to nie jakieś mega cnotki, trzeba poprostu być samcem alfa a nie jakimś żałosnym kolesiem, który zagaduje do panny tekstem "bolało jak spadłaś z nieba?" bo aż się płakać chce jak widzę takich ludzi

Liczy się wypas stary, wypasanie lasi. Bo każdy frajerowaty WSN potrafi przespać się z dziewczyną po pół roku chodzenia z nią. Ale nie dlatego, że jest supermanem ale dlatego, że ona nie wytrzyma dłużej bez seksu, to dla niej jest przymusowym odruchem.

Natomiast sztukmistrz zalicza każdą sztukę w 7 godzin rozmowy i sprawia, że przez to sztuka się dowartościowuje, cieszy się z tego, że mogła to z kimś takim jak Ty to robić i nieważne jak wyglądasz z natury ziom. Ważne jest jak wyglądasz w oczach panienek

Mężczyźni nie uwierzą, kobiety będą zaprzeczać.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Ech te dziewice

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: | | laptop 1500 | wypadek na poleskiej | patrol | przestępcze | zaburzenia snu icd10 | jakie białko | człowiek struś | Detroit | gladiatorzy | minety | kurczak w sosie śmietanowo | Rozk ad normalny liczby sygna w o awarii docieraj cych do punkt w kontrolnych w stacjach diagnostycznych urz dzenia elektroniczne | beidziol | joanna krupa kulturystka | punkt g filmik | ibiza party | ma chłopaka | zxp1 | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.