FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 293 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Grafika i Fotografia
Edytor wideo do prezentacji ...darmowy  czy lepiej np Premiere? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Edytor wideo do prezentacji ...darmowy czy lepiej np Premiere?"   

pelikan19
 Wysłana - 15 listopad 2016 14:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam kolekcje zdjeć z których chce zrobić prezentacje z podkładem muzycznym. Gdyby sie dało
nie musi ona być bardzo prosta. Moje pytanie czy w necie znajde jakiś nieco zaawansowany do robienia tego program
ktoś z niego korzystał może polecić czy czeka mnie np kupno Adobe Premiere Elements?

AmigoPL
 Wysłana - 15 listopad 2016 14:45      [zgłoszenie naruszenia]

na zrobienie samej prezentacji zdjec z podkladem muzycznym Windows Movie Maker powinnien wystarczyc

- forumowy gnoy
- Fabian Amigo Linda

pelikan19
 Wysłana - 15 listopad 2016 15:10       [zgłoszenie naruszenia]

Tyle to ja wiem dlatego napisałem : Gdyby sie dało
nie musi ona być bardzo prosta.

Pytanie jednak co uzasadnia np romans z Adobe Premiere Elements?

zbys
Elektronika
 Wysłana - 16 listopad 2016 05:10      [zgłoszenie naruszenia]

Popieram AmigoPL. Nie zapomnij, że celem prezentacji jest pokazanie treści zawartych na zdjęciach, a nie pocudowanych efektów i różnych bajerów. Żeby później nie okazało się, że widzowie wynieśli z prezentacji nie to co chciałeś. A proste efekty pomiedzy zdjęciami to Windows Movie Maker Ci zrobi.

Inaczej to forma przerośnie treść i cała prezentacja psu na buty się przyda.

Zmieniony przez - zbys w dniu 2016-11-16 05:11:53

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Edytor wideo do prezentacji ...darmowy czy lepiej np Premiere?

Warto przeczytać: Rzeszowiak ;-) | uwaga na oczy%-) | Kozak na wakacjach w Mielnie %-) | Konfrontacja Sztuk Walki w DG | Siemanko Wszystkim ... | oooo, jestem fajny licealista | Wikakoz:) | rozbijanie materiałów budowlanych itp%-) | Matka Polka:)) | Fotoblogi porównanie/opinia co? gdzie? jak? | Trochę z zielonej wyspy | Ja czyli wujcio Dżef | Slonce_m - come back z obrączką :P | ceramika itp | KILKA FOTEK MOICH DZIAREK ... :)) | jeden dzień z planu "Prawdziwej historii Janosika" | sim lock t310 | sim lock lg | lg generator | lg kalkulator | amatorskie zdjecia | amatorskie zdjecia zon | opowiadania ojciec | trudne slowa | Cats girl | pokrewienstwo | strażacy | sony xperia z5 | DJ W IN THE MIX 28 | Rae sremmurd | koźmińskiego | spotkanie klasowe | III wojna swiatowa | wirus | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.