FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 51568 razy ¬

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
Egzorcyzmy i opętania 
[powiadom znajomego]    
Autor "Egzorcyzmy i opętania"   

Vetinari
 Wysłana - 10 maj 2008 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

uhm , tak , a tak poza tym to w domu wszyscy zdrowi ?

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 10 maj 2008 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

póki trzymam jaszczury na odpowiednią odległość wszyscy są zdrowi <yes>

Nie chcę się narzucać ale jestem oceanem.

Znawca -

Vetinari
 Wysłana - 10 maj 2008 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

To sie cieszę. Polecam kupić sobie kota , mój wczoraj zwymiotował pół jaszczurki więc to znaczy ,że koty mogą zabijać jaszczury.

M.Jacek
 Wysłana - 11 maj 2008 10:59      [zgłoszenie naruszenia]

Yosiemaelo Witaj !

Jakie miałeś doświadczenia z Jaszczurami ?

Ja zwiedziłem 7 i 6 negatywny i pozytywny poziom. W 5 - tym czyli w Astralu nie byłem. Ale za to doświadczyłem ataków z 6-go, 5-go i 4-go poziomu - potwornych ataków na moją psychikę, duszę i ciało. Przeżyłem. I zdaję sobie sprawę z tego, że niestety Kasjopejanie mają rację co do istnienia ciemnych sił w postaci Orionidów, Jaszczurów, Szarych i Nefeliin. Siły te chcą całkowicie zdominować rodzaj ludzki co robią dość skutecznie od 309 tysięcy lat !!!

Czy słyszałeś o przekazie od Federacji Galaktycznej ?

Czy słyszałeś o metodzie teleobserwacji dzięki której ludzie wiedzą już bardzo wiele o tych ciemnych siłach jak i o Federacji ?

Czy uważasz, że poziom naszej percepcji niedługo tak bardzo wzrośnie, że będziemy mieć wgląd w psychikę i myśli w.w sił ? - czuję, że tak jest bo od objawień mój poziom percepcji rośnie coraz bardziej [np nam uczucia innych istot] - na razie mnie to przeraża ale mam nadzieję, że się z czasem z tym oswoję ?!

Pozdrawiam

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 11 maj 2008 11:06      [zgłoszenie naruszenia]

Widzę że bratnia dusza

Ostatnio walczyłem z generałem Jaszczurów, dostałem 350 expa i lootnełem kosmiczne czułki + 3.

EDIT

Zmieniony przez - Yosiemaelo w dniu 2008-05-11 11:09:48

Nie chcę się narzucać ale jestem oceanem.

Znawca -

M.Jacek
 Wysłana - 11 maj 2008 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

A jaśniej ?

Ja też z czymś walczyłem. Wszedłem w kompletną ciemność gdzie panowała nienawiść i lęk - i moja Jaźń zaczęła się zmagać z panem tej domeny - on usiłował wchłonąć w siebie moją Jaźń-duszę !!! Przegrałbym ale w chwili gdy zacząłem czuć Miłosierdzie względem niego i dusz tam zamkniętych nagle ciemność zniknęła. Gdy z niej wychodziłem zobaczyłem przebłyski światła w ciemności. A potem długo czułem cudowny zapach kwiatów. Kim był ten, który usiłował mnie wchłonąć ? Moim zdaniem panem domeny ciemności - czyli piekła - jest Lucyfer !? A Jaszczury posługują się siłami okultystycznymi żeby kierować duchy z ciemności aby nas atakowały ! Atakują nas również poprzez nanotechnologię - za pomocą implantów !

Vetinari
 Wysłana - 11 maj 2008 14:45      [zgłoszenie naruszenia]

Jaśniej sie nie da - on pisał to ironicznie

M.Jacek
 Wysłana - 14 maj 2008 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

Gdy chodzi o działanie sił ciemności - złych duchów lub złych kosmitów albo ludzi opanowanych przez żądze - trudno o ironię - bo siły te potrafią sprowadzić na ludzi straszliwe cierpienia. Trochę tych cierpień doświadczyłem więc wiem, że zaprzeczają one wolności i boskości człowieka. I wiem, że nastanie dzień oczyszczenia w którym siły te zostaną przegnane precz z Ziemi - zapowiedziane to jeste w wielu proroctwach i wizjach, dawnych i obecnych.

Tadeknorek
 Wysłana - 1 lipiec 2008 14:59      [zgłoszenie naruszenia]

wniosek że ludzie pod niektórymi względami niewiele się zmienili

Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

M.Jacek
 Wysłana - 1 lipiec 2008 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

niestety wielu ludziom wciąż daleko do chwalebnej przemiany ! Sam u siebie widzę potworne braki !

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 19 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Egzorcyzmy i opętania

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19