FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 51570 razy ¬

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
Egzorcyzmy i opętania 
[powiadom znajomego]    
Autor "Egzorcyzmy i opętania"   

Zamroczony
 Wysłana - 8 lipiec 2008 08:03      [zgłoszenie naruszenia]

przekonałeś mnie
w takim razie też we mnie wstępuje nieraz szatan,muszę znaleźć egzorcyste

traktuje internet smiertelnie powaznie
"człowiek stworzył boga na swój obraz i podobieństwo"

Oxalin
 Wysłana - 8 lipiec 2008 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

ZAMROCZNY morze najwyższy czas zacząć chodzić do kościoła

Nezka
 Wysłana - 16 sierpień 2008 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

Ja osobiście doświadczyłam opętania. W wieku 2 lat, zostałam jakby przejęta przez obcą istotę. Ja tego nie pamiętam, ze względu na młody wiek, ale znam to z opowieści CAŁEJ mojej rodziny. Podobno bałam się krzyża, różańca, wody święconej. Mówiłam także w jakichś dziwnych językach, które podobno przypominały coś jakby arabski, taki bełkot jeśli wiecie o co chodzi. Gdy ktoś dawał mi do rączki coś świętego, rzucałam to z nieprawdopodobną siła (jak na dziecko) i zaczeło mną rzucać. Wyginałam się także w taki jakby mostek, tak do tyłu. Wyglądało jakbym się miała połamać! Do dziś mam jeszcze wielę dziwnych wydarzeń. Widzę zjawy w domu, przedmioty się poruszają, bądź znikają. Raz mi się nawet zdarzyło, że mały kotek, który mnie zna, parsknął na mnie przeraźliwie, najeżył się jak jakiś druciak, i uciekł gdzie tam go łapy poniosły.
Co do egzorcyzmu, babcia mówiła mi, że pojechała do jakiegoś biskupstwa o radę (Dodam że jest bardzo wierząca). Oni dali jej poświęcony krzyżyk, i wysłali z nią egzorcystę. Nie wiem co się działo dalej, bo nikt mi nie mówił, ale pewnie to co się dzieje w takich sytuacjach. Modły i temu podobne sprawy. Z tej listy, którą podała autorka tego tematu, miałam lub nadal mam -

* Wstrętu do wszystkiego, co święte, bluźnienia, znieważania świętych przedmiotów, niemożność przystępowania do sakramentów, niechęć lub niemożność modlitwy - Miałam

* Mówienie nieznanymi językami - Mam do dziś, głównie podczas snu.

* Nagłe i niewyjaśnione zakłócenia zdrowia (bóle fizyczne, głównie głowy i żołądka) - Prawie cały czas.

* Nagłe zmiany zachowań, trwałe zaniedbywanie sią w nauce, obowiązkach - Nadal, ale to chyba wynika z lenistwa.

* Dziwnego zachowania osób opętanych w czasie jedzenia pobłogosławionych posiłków (np. z dolaną wodą święconą) lub niechęci do noszenia poświęconej odzieży, (kiedy osoba będąca pod wpływem złego ducha nie wie o takim poświęceniu) - Nie było sprawdzane.

* Możliwe jest też występowanie u osoby opętaniej nadzwyczajnej siły fizycznej - Gdy byłam mała.

* Sprawdza się występowanie niewyjaśnionych zjawisk w otoczeniu, tzw. opresji (odgłosy pukania, słyszalne kroki, przemieszczanie się, pojawianie i znikanie przedmiotów) - Jest do dziś.

* Niespodziewane agresywne zachowania, nie tylko na tle religijnym fanatyzm przemocy, sadyzm, dewiacje seksualne - Tylko te agresywne zachowania, do dziś.

* Niekiedy w poduszkach, materacach osób opętanych odnajduje się dziwne przedmioty, np. laleczki, figurki zwierząt lub ludzi, bryłki zakrzepniętej krwi, kosmyki włosów, odłamki metalu lub drewna które mogą świadczyć o odprawieniu guseł czy innych form czarów - Bryłki krwi, do dziś, na poduszce.

* Może się zdarzyć, że zwierzęta domowe zachowują sią, jakby wyczuwały czyjąś obecność: wpatrują się w jedno miejsce, nagle uciekają przestraszone. - Kiedyś tak, teraz nie.

Mam nadzieję, że znajdzie się choć jedna osoba która mi uwierzy. Trudno teraz o bycie "normalnym" z takimi przeżyciami, gdy to opowiadam ludziom, jedni mówią że to pic na wodę, a drudzy, że to możliwe. Są jeszcze trzeci, którzy twierdzą że powinnam się leczyć.

-Алло...
-Видишь ветеp?

Petz
 Wysłana - 29 sierpień 2008 02:38      [zgłoszenie naruszenia]

caly ten topic i te brednie powinny wylądowac w smietniku. dziwie sie ze ktos moze byc zryty do tego stopnia jak kolega opowiadajacy o jakichs walkach astralnych. psychiatryk , zamkniety oddział albo lobotomia. nie widze innych rozwiazań.

Daj żyć.

Maan
 Wysłana - 29 sierpień 2008 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

Jednym slowem twardo stapasz po ziemii. Ja juz nie wiem w co wierzyc, od najmlodszych lat doswiadczalam jakis dziwnych zjawisk, trwalo to ladnych kilka lat skonczylo sie po tym jak zaczelam codzien przez ponad pol roku odmawiac po 10 razy rozaniec. Dzis tak naprawde juz sama nie wiem czy mnie sie to wydawalo, czy to schorowana glowa platala figle czy moze jednak cos rzeczywiscie sie dzialo. Niewazne w kazdym badz razie miewam rozne sny, na podstawie ktorych przewiduje, ze ktos zachoruje lub umrze- tego sie nie wypre przed sama soba bo to sie dzieje nadal. wiem rowniez napewno, ze pewnego dnia wczesnie rano snilo mi sie, ze dziecko w brzuchu matki dusi sie pepowina w tym czasie nienarodzone dziecko mojej siostry umieralo.

Alfa88
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

Całe ten opis opentania - czyta się to jak brednie chrześcijańskich fanatyków. Jak ktoś kitrawy to do koscioła tak mogą kogoś zaciągnąć.
Propaganda.

Sierżant Stodenko

Oxalin
 Wysłana - 11 wrzesień 2008 13:24      [zgłoszenie naruszenia]

lyz kyrwa z ciekawosci przejrzalem pare slownikuw nie tylko polskie i znalazlem to znaczy po arabsku splyniesz krwal mnie to zaskoczkoczylo normalnie

Oxalin
 Wysłana - 11 wrzesień 2008 13:25      [zgłoszenie naruszenia]

Nezka ja twierdze ze hodzic do kosciola jak hodzisz to czensciej

drobny57
 Wysłana - 30 grudzień 2008 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

Angel proponuje Ci rozmowe z dobrym psychologiem a jezeli On Ci nie pomoze to ic do egzorcysty katolickiego.Twoje myslenie w tym wzgledzie to sredniowiecze.Postepujesz zgodnie z linia kosciola katolickiego.Jezeli Oni nie pomoga to tylko psychiatra.

Angel...
 Wysłana - 30 grudzień 2008 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

ZE CO?

Zmieniony przez - Angel... w dniu 2008-12-30 11:54:33

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 19 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Egzorcyzmy i opętania

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19