FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 877 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Czarna Dziura
Ekhmm dylemat 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ekhmm dylemat"   

DyrDyrDyr
 Wysłana - 17 grudzień 2012 16:40       

Przeniesiona przez Evana z działu 'MIŁOŚĆ'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

W zeszłym roku i dwa lata temu hmm zasięgnąłem języka na forum żeby wybadac co jest na rzeczy. Tym razem znowu mam hmm dylemat względem ekhmm spraw damsko męskich.

Czy lepiej ekhmm isc na dziwki , ale odbyc stosunek z ładną dziwką , czy lepiej puknac ekhmm mocno przeciętną dziewczynę ale zwykłą tzn. nie dziwkę? ; - >

Od kiedy hmm podjąłem pracę specjalisty hmm poznaję dużo dziewczyn i one ekhmm wyczytują między wierszami że hmm jestem oczytany elokwentny. I chciałyby takiego faceta jak ja ; - > Miłego ciepłego inteligentnego. Taka sama sytuacja był na uczelni ale hmm grupa domyśliła się co jest na rzeczy.. ale sprawa jest rozwojowa.

Siedzę w pracy koło takiej ekhmm dziewczyny względem której jest coś na rzeczy. Może nie tyle mamy się ku sobie ile hmm jest miła tak sobie siedzimy i gadamy. Może byc coś na rzeczy myślę

Poza tym jak jej powiedziałem że jestem NIE WIERZĄCY to się ZESMUCIŁA , a nie zasmuciła by się gdybym był jej hmmn obojętny. Wyraźnie daje mi coś do zrozumienia ; - >

Ale ona jest taką katoliczką hmm głęboko wierzącą i nie wiem jak to rozegrac

Vogeelz
 Wysłana - 17 grudzień 2012 17:13      [zgłoszenie naruszenia]

na początek ogranicz "hmm" i "ekhmm" bo można się w****ić jak się to czyta

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 17 grudzień 2012 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

wierszami że hmm jestem oczytany elokwentny.I chciałyby takiego faceta jak ja ; - > Miłego ciepłego inteligentnego.

Chyba troszkę masz za bardzo rozdymane ego, bo jak czytam Twoj powyzszy wywód to wydaje mi się, ze co najwyżej możesz być specjalista w Pierdziszewie Górnym, tudziez Dolnym na sortowni czosnku i cebuli.

Czy lepiej ekhmm isc na dziwki , ale odbyc stosunek z ładną dziwką , czy lepiej puknac ekhmm mocno przeciętną dziewczynę ale zwykłą tzn. nie dziwkę? ; - >

W ogóle co to za pytanie?(serio nie ogarniam).

Dalszej części nie komentuje, bo nawet nie wiem od której strony podejsc do tematu(nawet pytania konkretnie nie potrafisz skonstruować).

Śmierdzi prowokacją

.

INSOMNIA
 Wysłana - 17 grudzień 2012 17:26     
 Usunięta przez Evana za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Evana
 Wysłana - 17 grudzień 2012 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

elo

INSOMNIA
 Wysłana - 17 grudzień 2012 17:31      [zgłoszenie naruszenia]

Evanka, wiesz ze to prowo

tak to bylbym milszy

DyrDyrDyr
 Wysłana - 17 grudzień 2012 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

Specjalistą do spraw obsługi klienta w dużej sieci telefonii komórkowej ; - > W byłym mieście wojewódzkim, obecnie na prawach powiatu.. W Pierdziszewie? hmm wypraszam sobie.

Co to za pytanie?

Facet coś sugerujesz? hmm pytanie zasadne myślę..

Mam taki ekhm dylemat czy lepiej hmm z ładną dziwką za pieniądze czy za darmo z dziewczyną która jest hmm niezbyt ładna. Czego tu facet nie rozumiesz?

Kalkuluję czy lepiej dac cos do zrozumienia normalnej dziewczynie ale brzydkiej i ją puknac , czy zapłacic dziwce i wtedy puknac atrakcyjną kobietę?

Za dziwkę więcej zapłacę. A brzydką dziewczynę Zaprosze na hmm BAJGLA Z SEZAMEM i ekhmmm PIWERKO ZE SPRAJCIKIEM
Zobaczy że jestem facetem ekhmm pólke wyżej..młodym wykształconym z dużego miasta , puknę ją wtedy taniej niż dziwkę

Zmieniony przez - DyrDyrDyr w dniu 2012-12-17 17:38:39

INSOMNIA
 Wysłana - 17 grudzień 2012 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

z takim bajerem to sie ciesz ze joujizz ci sie laduje, a nie wyskakuje "strona niedostepna"

DyrDyrDyr
 Wysłana - 17 grudzień 2012 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

W sensie?

stonee15
PRAWIK
 Wysłana - 17 grudzień 2012 17:42     
 Usunięta przez Evana za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

Zielakos
 Wysłana - 17 grudzień 2012 18:34      [zgłoszenie naruszenia]

jakim trzeba być yebniętym typem, żeby tak pisać jak autor
prowo bo pamiętam poprzedni temat

Wyjebane tak mocno, że mnie nie możesz nie kochać

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ekhmm dylemat

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | 887118143 Legnica zakupy usa | grrreta | ciaza wszedl na chwile | metda 5s | moja si ,ownia w pokoju | sA. oneczko | jedno j .dro | piotr ,uszcz | sA. oneczko | marta karpacz | marta puck | puck | tuning kompa | kicia | mieszkanie razem | plik z pdf do powerpoint | ksw23 | rozstępy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.