FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1703 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Ścisłe
Ekonometria 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ekonometria"   

Dj Tiesto
 Wysłana - 1 listopad 2008 18:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Zna ktoś jakieś przydatne linki dotyczące tego przedmiotu? Stanąłem w miejscu w trakcie rozwiązywania zadania i nie mam pojęcia, jak dalej je ruszyc. W książce jest to traktowane jako "oczywistośc" i nie jest wytłumaczone. Jestem na samym początku bo chodzi mi o szacowanie metodą najmniejszych kwadratów.

It's a tough world. Be tougher.

INSOMNIA
 Wysłana - 1 listopad 2008 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

Ej, to jest oczywistość
Na statystyce medycznej mam to samo, w skrypcie powinno być wszystko wyjaśnione.

Dj Tiesto
 Wysłana - 1 listopad 2008 18:44      [zgłoszenie naruszenia]

już rozkminiłem ale matriały się przydadzą. Ogólnie rzecz biorąc statystyka przy ekonometrii jest lajtowa

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 5 listopad 2008 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

metoda najniejszych kwadratów naprawde nie jest trudna pozniej bedzie gorzej

Polska, mieszkam w Polsce, mieszkam w Polsce, mieszkam tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu
Każdy nowy dzień,rodzi nowe paranoje.
Zarząd R11 <brawurowa jazda samochodem cinquecento>
Pederaści, lesby, geje - Cała POLSKA z was się śmieje

Znawca -

Dj Tiesto
 Wysłana - 7 listopad 2008 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

Prawda właśnie dochodzę do momentu w którym jest dużo gorzej btw. jakich książek używacie do nauki ekonometrii? Bo ja mam wydaną przez moją uczelnię i jest słaba wg mnie, podobno jest dla początkujących a wcale tak nie jest. Podobno Maddala napisał dobrą książkę, ma ją ktoś? Warto?

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 7 listopad 2008 11:28       [zgłoszenie naruszenia]

na swoim pierwszym semestrze ekonometrii tez używałem książki wydanej przez moją uczelnie,
teraz mam ekonometrię na komputerach i używamy książek wydanych właśnie pod programy

a nie czekaj, ostatnio nam podał pozycje taką, z której mamy korzystać, z tym ze nie wiem co tam jest:
M. Osińska: Ekonometria współczesna

Zmieniony przez - orzeszq w dniu 2008-11-07 11:38:44

Polska, mieszkam w Polsce, mieszkam w Polsce, mieszkam tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu
Każdy nowy dzień,rodzi nowe paranoje.
Zarząd R11 <brawurowa jazda samochodem cinquecento>
Pederaści, lesby, geje - Cała POLSKA z was się śmieje

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Ekonometria

Warto przeczytać: proszę o pomoc nierówności | matma 4 zadania za kase | wymiarownianie | kinematyka | Funkcja odwrotna | Wyznaczniki | Oddziaływanie przewodników z prądem | Referat z fizyki - prosze o pomoc | Baza danych Access. | jon dirtęci (I) | [mat] granice ciagu | (fiz) pomoc w 1 zadaniu | Takie szybkie pytanko o przkształcenie liczbowe... bo sie zamotałem | astronomia- szybkie pytanie | jeszcze 2 zadanie z fizyki | [fiz] Fizyka 2 zadania | najlepszy wiosenny | ściąganie | nagi | empik | kod ograniczeń nokia 6103 | szefowa | teleturnieje | przysłowia | przesądy | roksa w niemczech panie | zdradzila | rozwod | samemu | m jak miłość odcinek 1087 | mama siostra opowiadanie erotyczne | wazektomia | Z archiwum x | video | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.