FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1755 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Ekonomia 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ekonomia"   

jolka1991
 Wysłana - 29 grudzień 2017 11:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, mam zadanie z ekonomii z elastyczności dochodowej popytu i nie mam bladego pojęcia jak to rozwiązać. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. :)

Tabela zawiera ilość trzech dóbr X,Y,Z z zakupionych przez konsumentów ciągu dwóch lat (rok 2013 i 2014). Ceny tych dóbr w ciągu tego okresu nie zmieniły się, ale zmienił się dochód konsumentów.
A) jaka jest elastyczność dochodowa popytu (łukowa)na te trzy dobra?
B) które z tych dób est dobrem podrzędnym?

X dobro x dobro y dobro z dochód (D)
rok 2013 50 65 150 60000
rok 2014 70 45 190 70000

Zmieniony przez - jolka1991 w dniu 2017-12-29 11:46:09

Zmieniony przez - jolka1991 w dniu 2017-12-29 11:47:03

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Ekonomia

Warto przeczytać: Język Polityków-książki | lektury do matury | grecja. | Różne sposoby przedstawienia kobiety. pomocy | Współczesne teksty propagandowe - matura ustna ;) | JEDNO ZDANIE DO SRPAWDZENIA.... Potrzebne NA DziŚ... Plisss | Bibliografia do matury | Przemówienie | Matura z historii | Internet nowym źródłem reklamy. | Pomoc-Argumenty | bibliografia a czas goni% | Matura..... DEKADENTYZM w literaturze i sztuce | Istota rozwi¹zywania problemów przez kierowników. | Stórj kobiety w literaturze | Od studium generale do szkoły głównej. | procent | nupel | fryderyk engels | j3zus | torebki | campamerica | worktravel | usa | łyżwy | przedwczesny wytrysk | Naly | marcinx66 | urolog legnica | konto bank | gra na giełdzie | antidral | m-angelo | przeszłość dziewczyny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.