FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2577 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Ekonomiczny do 10k 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Ekonomiczny do 10k"   

koolar93
 Wysłana - 1 grudzień 2015 23:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, planuje zmienić swojego lanosa (98r) na coś nieco młodszego. Generalnie nie mam potrzeby lansu i zapyerdalania, dlatego ważniejszą kwestią dla mnie jest ekonomiczność eksploatacji i przestrzeń (stąd odrzucam auta typu yaris). Z racji tego, że często poruszam się po mieście na krótkich odcinkach, wydaję mi się, że korzystnie byłoby wybrać coś z lpg. Dopiero rozpoczynam poszukiwania, więc nie zagłębiałem się zbyt mocno, ale spodobał mi się seat leon. Jakie są wasze propozycje?

1.Ile masz pieniedzy na SAM SAMOCHOD? ( 10k to max, wolałbym zmieścić się w tej kwocie z opłatami)
2.Do czego Ci bedzie sluzyl samochod? ( dojazd do pracy, generalnie krótkie przejazdy (ok. 5km) w mieście , wyjazd na weekend 50km)
3.Jakie sa twoje typy samochodow ? ( hatchback, ew. sedan, 5-drzwi).
4. Czego oczekujesz od samochodu ? ( niskiej awaryjności)
5.Jaki rocznik Ciebie interesuje. >2000
6.Ile mniej wiecej masz zamiar nim jezdzic ? (Jeśli nie będzie większych kłopotów, to myślę, że ok. 3 lata)
7. Ile srednio na rok robisz km ?? 5-10k km

Loya
 Wysłana - 2 grudzień 2015 10:29      [zgłoszenie naruszenia]

Jak ma byc tanio i w miarę bezawaryjnie to np octavia, astra G, Leon tez ok, poleciłbym mondeo mk3 ale mogą byc problemy z korozja

Znawca -

Bova
 Wysłana - 2 grudzień 2015 11:36      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli masz poruszać się po mieście na krótkich dystansach to lpg ci się zimą ledwo co załączy.
no i 3 lata chcesz nim jeździć
to ten
bier coś vaga, co z niewielką stratą sprzedaż dla sebixa
jak ma być lpg to kupuj już z założoną, bo przy tych rocznych przebiegach, to ci się nie zwróci montaż

koolar93
 Wysłana - 2 grudzień 2015 16:21      [zgłoszenie naruszenia]

A czy przy takim trybie eksploatacji warto rozglądać się za czymś w dieslu?

Loya
 Wysłana - 2 grudzień 2015 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

nie przekreślałbym diesla ale warto poszukać możliwie prostej konstrukcji bez DPF, jeśli totalnie nie zależy Ci na osiągach w VAGu był silnik SDI bezawaryjny, ale muł możesz go znaleźć np w cordobie

Znawca -

Thomy20
 Wysłana - 2 grudzień 2015 21:38      [zgłoszenie naruszenia]

Robiąc małe przebiegi 5-10tys.km rocznie diesel ci się nie opłaci. Jak szukasz auta do 10 tys.zł to polecam Astrę G a jak ma być ekonomicznie to załóż gaz. A jak ma być jeszcze bardziej ekonomicznie to załóż gaz do lanosa wydasz tylko 2 tys.zł na instalację.

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

GB
 Wysłana - 3 grudzień 2015 07:40      [zgłoszenie naruszenia]

Zakładanie gazu na takie przebiegi?

Jak wrzucisz (orientacyjne) dane w kalkulator z przebiegiem 5 tysięcy rocznie, to wyjdzie Ci że taka inwestycja ma szanse zwrócić się dopiero po dobrych kilku latach.

Thomy20
 Wysłana - 3 grudzień 2015 10:28      [zgłoszenie naruszenia]

Tym bardziej kupowanie diesla będzie nie opłacalne, kupisz diesla za 10tys.zł a drugie tyle wydasz na naprawy i doprowadzenie auta do normalnego stanu.

Zmieniony przez - Thomy20 w dniu 2015-12-03 10:29:00

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

Loya
 Wysłana - 3 grudzień 2015 13:10      [zgłoszenie naruszenia]

pyedrolenie, jak trafi zadbane 1.9 tdi albo sdi to nie musi go eksploatacja kosztować więcej niż benzyna albo PB + LPG. Ja bym właśnie LPG wykluczył na takie przebiegi bo z tego co pamiętam u mnie zwłaszcza zimą dopiero po 2-3 km się nagrzewał i przechodził na LPG.

Znawca -

mitek168
 Wysłana - 3 grudzień 2015 14:17      [zgłoszenie naruszenia]

ja przez 5 lat w 1,9 tdi wydalem tyle co na olej i filtry,ah jakie drogie te diesle w eksploatacji SOM
aaa sory,jeszcze stowe na uzywke rozrusznik

Robot-Man
 Wysłana - 3 grudzień 2015 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

co wy za instalacje mieliscie
ja w cintku od razu po rozruchu przelaczalem na gaz i smigalo do -15C

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Ekonomiczny do 10k

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | rybnik | crack dsj3 | wyższa szkoła gospodarki bydgoszcz | savater | platon | alchemik | peugeot 406 | Nazwa | brzydki burak | niniewska ela | niniewska-ela | niniewska | słowiańska | lantra | calvin klein man | polak | KSM | wycieczka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.