FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13168 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Elegancik 
[powiadom znajomego]    
Autor "Elegancik"   

FOG_
 Wysłana - 3 listopad 2011 14:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
Planuje troszkę zmienic styl noszenia na tzw " elegancika " . Tj, marynarka , koszula , jeansy jakies pikolaki czy coś w ten deseń ( w garniaku na codzień latać nie wypada ) . Moglibyście doradzić coś konkretnego ? Oczywiście nie mowie tutaj o pedalskich łachach ( obcisle pseudo jeansy itp ). Z gory dziekuje za pomoc :)

phobeus
 Wysłana - 3 listopad 2011 15:07      [zgłoszenie naruszenia]

porozgladaj sie za fajnymi poszetkami

Specjalista -

ciamciara
 Wysłana - 3 listopad 2011 15:09      [zgłoszenie naruszenia]

stone miał elegancki płaszcz na składzie

"Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu" Francois de la Rochefoucauld

[http://www.insomnia.pl/Piekne_bramki__na_biezaco.-t617215.html]

V10ban
 Wysłana - 3 listopad 2011 18:00      [zgłoszenie naruszenia]

Mniej więcej rozumiem, o co ci chodzi. Musisz obadać fity tego pana:

Jantosiak
 Wysłana - 4 listopad 2011 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

A ja chcę zmienic styl na "PANICZYKA" tzn kardigan płaszczyk i szalik Tylko rurek nie uważam i tego nie założe

Zmieniony przez - Jantosiak w dniu 2011-11-04 12:08:06

listek20
 Wysłana - 4 listopad 2011 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

ja zastanawiam się na zminą na gotha ew. emo gotha , sam jeszcze nie wiem
edit: Tylko te pedalskie ćwieki mnie denerwuja...

Zmieniony przez - listek20 w dniu 2011-11-04 12:11:45

Specjalista -

Irrlii
 Wysłana - 4 listopad 2011 12:15      [zgłoszenie naruszenia]

I tak wyjdzie pedalski elegancik.

banquet
 Wysłana - 4 listopad 2011 12:21      [zgłoszenie naruszenia]

Myślę że wszystkie powyższe rady są na wagę złota dla młodego elegancika! Sogi się należą!

Specjalista -

blutfahne
 Wysłana - 4 listopad 2011 12:31      [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze kvrwa kapelusz zaloz
Takie cvele co maja 18 lat i chodza w jakichs kapeluszach,plaszczach, szalikach denerwuja mnie niemilosiernie.Przeciez taki GAY nie zarobil tego wlasnymi rekoma, to po pierwsze.Po drugie jest on zwyklym kvrwa studentem, a nie Janem Winnickim czy chociazby osoba zarabiajaca z 10k netto.Po trzecie to wyglada komicznie i zarazem wkvrwiajaco jak taki schizofrenik, ktory mysli, ze jest jakims skamandryta czy gangsterem z lat 30, idzie zadumany, albo wielce wazny, mimo ze dostalby wpierredol od jakiegos maliniaka,a jesli chodzi o znajomosc literatury to pani Luba z kiosku by go postawila do pionu.Po 4 nie jest on taki alternatywny jak mu sie to wydaje, tylko jest zwyklym g0wnem, ktore oglada te same seriale, slucha takiej samej muzyki i tak samo sciagnal od kogos ten stroj

Zmieniony przez - blutfahne w dniu 2011-11-04 12:33:54

Zmieniony przez - blutfahne w dniu 2011-11-04 12:43:21

kurdes
 Wysłana - 4 listopad 2011 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

tylko dresik, nie?

Jantosiak
 Wysłana - 4 listopad 2011 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

Ostatnio w warszawce ( tfu! ) naprawdę widziałem młodego typa w kapeluszu i wtedy zgniłem a widzi się też gayów w takich oprawkach jak mieli żydki w ameryce w latach 60tych

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Elegancik

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: wlosy na nogach | zapach dla 24 latka | gino/lipo ? | Naszywki | Wałek czy nie | tatuaż a przyszłość w Polsce... | poradzi ktoś? zmiana stylu -,- | mam długą szyję | t shirt smieszny | Przywrocenie koloru | Oldschool | Kolekcja SEAN JOHN | Gdzie kupic kurtke? | marynarka | MARTA ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA | Które spodnie? | paczek90 | Martin Rees | najgorsze przezycia | gbl | praca kierowca | praca na ustną mature | miesiąc | PREZENTERKI TV POLSKIEJ | hertz he 2 | triumf śmierci | juz jej nie podniecam | filip fediuk przepowiednia | mlm | kto ma race | racę | Fito85 | illy | dka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.