FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2752 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Ścisłe
Elektronika 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Elektronika"   

Matteo_90
 Wysłana - 7 czerwiec 2014 14:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mógłby ktoś polecić przetwornik do tego układu ? o wzmocnieniu referencyjnym 2.48V
wzmocnienie całego układu wynosi 394

zbys
Elektronika
 Wysłana - 9 czerwiec 2014 03:27       [zgłoszenie naruszenia]

Forum skompresowalo i slabo widac. O jaki przetwornik Ci chodzi. Czy tam sa TL061 czy TL081 bo nie jestem pewien? Wzmocnienia nie podaje sie w Voltach, Powiedz co to ma robic.

A najlepiej wrzuc gdzies ten schemat, lub wyslij mi na emaila: zbysiu(malpa)netscape(kropka)net

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Elektronika

Warto przeczytać: Okres jak policzyc | [inf]c++ | [mat] zastosowanie rownan kwadratowych | [chem] prosze o pomoc | Zadanie w exelu | [FIZ] 2 zadanka. (ruch harmoniczny) | CHEMIA - PILNIE PROSZĘ O POMOC | Obliczenia stechimetryczne | [mat] zadanie z stereometrii | 2 zadanka z rach. prawdop. | [BIOL]Modyfikacje u ryb. | [SZUKAM] arkusze maturalne z matematyki | [mat] nierownosc z watoscia bez. | Funkcja kwadratowa- poomocy | Zadanie z matmy, gim (pomocy) | [mat] procent skladany | seks po 7 latach | tatuaż poznań | edyta olszówka plaayboy | parada | jatoja_BA- | jatoja_BA | showuptvBe_Delicious | mediatech | request81 | req81mdc | sprawnepoz | wieczór kawalerski | boston consulting | nemezja | Anubis_I | aventador | typowy seba | bez rękawów | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.