FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9239 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Elektryczna Maszynka Nabijarka Do Papierosow HIT  Wasze  
doswiadczenia 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Elektryczna Maszynka Nabijarka Do Papierosow HIT Wasze doswiadczenia"   

Marekletra
 Wysłana - 31 październik 2012 22:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

czy warto kupic to na prezent ? palaczowi ???
Samemu mu sie krecic nie chce...

a tak to by sobie zaoszczedzil...

[allegro.pl/elektryczna-maszynka-nabijarka-do-papierosow-hit-i2724412488.html]

dobrze nabija szlugi ?

StaryTwoj
 Wysłana - 31 październik 2012 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

słyszałem od kumpla, że do nabijania to akurat najmniej się nadaje

Kisielu
 Wysłana - 1 listopad 2012 09:40      [zgłoszenie naruszenia]

Nie kupuj tego gówna, chyba że chcesz komuś utrudnić życie..

Jak już, to coś takiego: [allegro.pl/nabijarka-maszynka-do-papierosow-metalowe-zebatki-i2729014619.html]
Sam teraz będę taką brał. Opinie są różne, wiele osób twierdzi że żar wypada z takich szlug, ale to trzeba umieć kręcić.

Ekspert -

Marekletra
 Wysłana - 1 listopad 2012 09:57      [zgłoszenie naruszenia]

ale ile razy drozsza... jak kupisz przetestujesz. To napisz. Bo nie chce prawie 2stwo wydawac na marne... :)

szczypek90
 Wysłana - 1 listopad 2012 10:41      [zgłoszenie naruszenia]

takimi maszynkami nigdy się nie ubije papierosa tak gęsto jak ma się to w sklepowych, bo
-tytoń do nabijania jest grubiej krojony i bardziej wilgotny
-papierosy produkuje się inną metodą, najpierw formuje się wałek z tytoniu, stawia się obok filtru a następnie owija się go papierkiem i zakleja, stąd jest jednakowa gęstość na całej długości papierosa

Ja osobiście bym został przy ręcznej nabijarce

[http://www.szort.pl/ankieta11]

Ekspert -

Kisielu
 Wysłana - 1 listopad 2012 10:48      [zgłoszenie naruszenia]

Ręczna wiadomo, że najlepsza, ale
Sam sobie kroje tytoń (biore od rolnika całe liście) i sam ustalam jego wilgotność susząc badź też nie.
Nie można nabijać suchym tytoniem, musi być lekko wilgotny, potem sie podsusza fajka i żar nie wypada.
Ta maszynka powinna ubić w miare dobrze..

tak mi sie wydaje.
Nie wiem, kupie to napisze jak to sie sprawuje.

Ekspert -

zbys
Elektronika
 Wysłana - 2 listopad 2012 01:28      [zgłoszenie naruszenia]

***** , pracowalem w monopolu tytoniowym w Krakowie. Papierosy robi sie zupelnie inaczej. Tasma w bibulki o szerokosci nieco wiekszej od obwodu papierowa jest "w biegu" zwijana wzdluz w rurke, do ktorej jest wciskany tyton. Jednoczesnie krawedz jest smarowana klejem, podobym do wikolu i zaraz pozniej przygrzewana specjalnym zelazkiem. To wszystko wylatuje z maszyny w sakramenckim tempie w postaci takiego dlugiego papierosa. I zaraz wpada w maszynke, ktora kroi to na odpowiedniej dlugosci papierosy. W tempie kilka na sekunde. I jak noz od tej krajarki sie zlamie, to wylatuje pare metrow papierosa, zamim rozpedzona maszyna sie nie zatrzyma. A filter jest pozniej doklejany.

Tyton jest wiec dosc mocno ubijany w tej bibulkowej rurce.

Tutaj znalazlem prace podobnej maszyny:

w 54 sekundzie widac jak tasma bibulkowa rozwija sie z rolki , w 1:01 widac jak juz leci gotowa rurka, a w 1:06 jest krajalnica tej rurki.

Zmieniony przez - zbys w dniu 2012-11-02 01:41:57

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

Dobrodziey
KATE PERRY
 Wysłana - 2 listopad 2012 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko jak masz syna albo młodszego brata to nie dawaj mu do zabawy bo bedzie jak tu

Nowy hit lata "Perry, Perry"
[http://www.youtube.com/watch?v=TNwAWFgjleU]

Fanklub The Elder Scrolls V Skyrim!

Ekspert -

szczypek90
 Wysłana - 2 listopad 2012 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

pracowalem w monopolu tytoniowym w Krakowie. Papierosy robi sie zupelnie inaczej. Tasma w bibulki o szerokosci nieco wiekszej od obwodu papierowa jest "w biegu" zwijana wzdluz w rurke, do ktorej jest wciskany tyton. Jednoczesnie krawedz jest smarowana klejem, podobym do wikolu i zaraz pozniej przygrzewana specjalnym zelazkiem. To wszystko wylatuje z maszyny w sakramenckim tempie w postaci takiego dlugiego papierosa. I zaraz wpada w maszynke, ktora kroi to na odpowiedniej dlugosci papierosy. W tempie kilka na sekunde. I jak noz od tej krajarki sie zlamie, to wylatuje pare metrow papierosa, zamim rozpedzona maszyna sie nie zatrzyma. A filter jest pozniej doklejany.

no widzisz, wszystko zależy od generacji maszyny, ja byłem na prezentacji firmy ITM i z ciekawości porozmawiałem z głównym konstruktorem oddziału polskiego, najpopularniejszą maszyną do papierosów jest obecnie taka, która zawija je w systemie +--++--+
gdzie + to filtr (y), - to wałeczek z tytoniu, potem jest to zaklejane i cięte, ale tytoń w niezawiniętej bibułce już jest mocno upakowany

Maszyny, o których mówisz, również pojektowali
wszystko zależy od technologii

[http://www.szort.pl/ankieta11]

Ekspert -

zbys
Elektronika
 Wysłana - 2 listopad 2012 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

No ciekawa konstrukja. Po rozcieciu robia sie cztery papierosy. Ciekawe jak jest z szybkoscia. Przeciez trzeba podawac te filtry , pozniej tyton. Bo ta "moja" to zasuwa strasznie szybko. Tych nozy to nie widac jak tna te papierosy. Sam tyton jest podawany pneumatycznie w sposob ciagly, po prostu wduchiwany w ten zawijany walek.

I tej technologi produkowali Marlboro na licencji. Ale to bylo dawno.

Zmieniony przez - zbys w dniu 2012-11-02 19:28:57

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

Bareq
 Wysłana - 3 listopad 2012 10:30       [zgłoszenie naruszenia]

lepiej solenizanta zastrzel, nie bedzie sie meczyl zdychajac na raka

Wakacje w Ustce? zobacz [http://www.facebook.com/DomWczasowyWenus]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Elektryczna Maszynka Nabijarka Do Papierosow HIT Wasze doswiadczenia

Warto przeczytać: Hattrick | Szybkie pytanie - instalacja WINDOWS 7 | Czat :D | Jak Wasze autka reaguja na te mrozy | Będziesz sławny %) | młode, niewychowane babsko %) | Niesamowite odkrycie amerykanskich naukowców! | Pięćdziesiąt Dwa | biali nie potrafią skakać, nie potrafią też śpiewać ? | MJ - Coś mnie ominęło? | Floored - szukam | o co w tym chodzi? | podyplomowka cz. II | on jednak zyje | allegro - wałki sprzedających | Vifon zupki , kurczak złoty a reszta smaków | oprawki | feministka | dupa | ohyo | gdzie kupie | wrangler | jak podniecić faceta | sylwia | play oszukuje | ilona jankowska | aduśka | seks z psem | seks z matka | macbook | Anna Brusewicz | spirytex | highpriest | high priest | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.