FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 288 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Enya : The Celts - Triad (St. Patrick, C¨˛ Chulainn, Oisin)  
[powiadom znajomego]    
Autor "Enya : The Celts - Triad (St. Patrick, C¨˛ Chulainn, Oisin) "   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Music: Eithne N¨Ş Bhraon¨¢in - Lyrics: Roma Ryan 
Language: Irish (Gaeilge) 

Tabhair dom ghr¨¢sa, 
F¨Şormhac D¨Ś. 
Tabhair dom do neartsa, 
An ghrian gheal gl¨Ś. 

(Repeat)

Translation:

Give me your love,
true son of God.
Give me strength,
the clear bright sun.

(Repeat)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Enya : The Celts - Triad (St. Patrick, C¨˛ Chulainn, Oisin) 

Warto przeczytać: Meat Puppets : Split Myself in Two | Meat Puppets : Too High To Die - Station | Meat Puppets : Swimming Ground | Meat Puppets : Thats How It Goes | Meat Puppets : The Goldmine | Meat Puppets : The Mighty Zero | Meat Puppets : The Whistling Song | Meat Puppets : The Wind and the Rain | Meat Puppets : Too High To Die - Things | Meat Puppets : Too Real | Meat Puppets : Two Rivers | Meat Puppets : Up on the Sun | Meat Puppets : Too High To Die - Violet Eyes | Meat Puppets : Were Here | Meat Puppets : Whirlpool | Meat Puppets : Too High To Die - Why? | nutka 28 | mlode modelki | opowiadanie ertyczne mama i synem | wie was ist denn schon wieder | filmy sex | filmy erotyczne | opomamawiadania incest | alina rose | upadłe anioły | poprawiamy mature | mój syn | analna asia | Córka sex | rezygnacja z renty rodzinnej | wzory pism rezygnacja z renty rodzinnej | Nie mam pojęcia co się stało | nie mam pojecia co sie stalo psycho | sex z mamą opowiadania | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.