FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5230 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Erotyczne i SexSmsy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Erotyczne i SexSmsy"   

Andromedaa
 Wysłana - 23 grudzień 2005 00:28      [zgłoszenie naruszenia]

Z ust (klawiatury) takiego Mężczyzny takie słowa to komplement

Też lubie konkretnych Facetów, nie jakieś rozmemłane ...

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 23 grudzień 2005 01:08      [zgłoszenie naruszenia]

Zeby jeszcze ten slask nie byl tak daleko

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 23 grudzień 2005 01:15      [zgłoszenie naruszenia]

Zagłębie proszę Pana

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 23 grudzień 2005 01:16      [zgłoszenie naruszenia]

SOSNOWIEC DOMAGA SIE DOSTEPU DO MORZA ?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 23 grudzień 2005 01:25      [zgłoszenie naruszenia]

Hehe nad morze to ja moge się przejechać Osobiście wole góry, które mam bliżej. A na dodtek Świeta spędze na Kujawach hehe.

Ekspert -

Eska
 Wysłana - 24 grudzień 2005 03:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ładnie sie bawicie...

po co ci sex smsy? Troche inwencji wykaz a nie wszystko kopiowac z netu... pozniej twoja laska dostanie takiego samego smsa od swojego kochanka i bedziesz mial wstyd ze nawet nie umiesz smsa wymyslic

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

pomidorek
 Wysłana - 24 grudzień 2005 13:03      [zgłoszenie naruszenia]

lookaj [www.humor.bajo.pl] powinno cos byc

e_mika
 Wysłana - 7 styczeń 2006 01:42      [zgłoszenie naruszenia]

to sa bardziej intymne niz erotyczne ale za to piekne...

Daj mi jeszcze odrobine siebie, badz chociaz jak ziarenko maku... tylko badz! Posypie Toba wszystko, czego dotkna me usta. Bede Cie jadla, kosztowala az do syta...

Mam w ustach potok milosci. Prosze nabierz ja w swe usta, pozwol ugasic swe pragnienie nim wyschne z tesknoty, z niecierpliwosci...

Chce byc zapachem kwiatu, rosnacego w Twoim ogrodzie, chce byc kropla deszczu, promieniem, ktory dotyka Twej twarzy. Chce byc wszystkim, co Ciebie dotyczy...

Mam dlonie garncarza, lepie nimi cudowny kubek - Twoje smukle cialo pachnace nieznanym wiatrem, dlonie dotykajace czula pieszczota, usta wilgotne pocalunkami o smaku dojrzalych winogron...

Czasami marze o tym, by przeslac Ci bicie serca, wilgoc ust, cieplo dotyku, by przeslac czastke siebie, nadac ja sms-em, wystukac w kodzie znakow, ktore powiedza wiecej niz slowa...

Mam dla Ciebie dwie iskierki ciepla, jedna poloz na ustach, druga na brzuszku. Ta pierwsza bedzie moim pocalunkiem, druga misterna pieszczota. - Ktorej bardziej pragniesz?

Czekam, czekam... Przyjdz do mnie jeszcze. Slowem, oddechem, dotykiem przyjdz! Wypelnij wokol mnie powietrze - badz, badz przy mnie jeszcze!...

Milknij tylko wtedy, kiedy swymi ustami na Twoich bede opowiadac... kiedy za nas dwojga bede wladac jezykiem Twoim. A teraz mow prosze, mow do mnie...

Lubie o poranku zlizywac rose z Twoich traw, patrzec jak blyszczy we wschodzacym sloncu. Lubie miec w ustach deszczu smak... w pamieci grzmotow dzwiek i blysk - burzy, ktora zmoczyla nas oboje...

Nie potrafie opisac tego tesknego szumu drzew sunacych na tle nieba, chmur leniwie bladzacych do nikad, tego pragnienia Ciebie, w kazdym dzwieku i obrazie przyrody. Kiedys ukaze Ci to wszystko w pocalunku...

Wiesz, mam dla Ciebie kwiaty... pachna ciepla skora, moimi dotykami, sloncem, ktore rzuca sie na nie i zmienia kolor na brazowy. Moje kwiaty dla Ciebie sa nagie.

ehhh... dla mnie to pikne jest...

Każdy dzień jest ch*jowy inaczej, czyli nic dwa razy się nie zdarza... %-)

Znawca -

wenus18
 Wysłana - 13 styczeń 2006 13:34       [zgłoszenie naruszenia]

Niech Ci noc przyniesie sny w ktorych bedziemy ja i Ty...rozpaleni swą nagoscia upojeni namietnoscia w nieskonczacym szczytowaniu, romantycznym calowaniu=*

_rybcia-wenus_

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Erotyczne i SexSmsy

Strony: 1 2