FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1057 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Etui na telefon 
[powiadom znajomego]    
Autor "Etui na telefon"   

Enriir
 Wysłana - 9 sierpień 2014 18:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam ostatnio nowy telefon - Sony Xperia L. Ma ona na tylnej obudowie coś przypominającego gumę, nie wiem jaki to dokładnie materiał.

Dziś kupiłem etui na telefon i w środku, po rozpakowaniu, była mała informacja z czego składa się to etui i by nie używać go w telefonach z gumową obudową. Szkoda, że na opakowaniu zewnętrznym nie było tej informacji...

W każdym bądź razie - Co się niby może stać jak jednak będę nosił w tym etui telefon?

zbys
Elektronika
 Wysłana - 10 sierpień 2014 08:03      [zgłoszenie naruszenia]

Jasne tworzywo sztuczne pozostajace w kontakcie z ciemna guma przez dluzszy czas po prostu zabarwi sie na ciemno. Co gorsza niektore tworzywa moga wchodzic w reakcje z guma i np. skleja sie z nia. Moze to mocno utrudnic zdjecie etui "przyklejonej" do telefonu.

Zmieniony przez - zbys w dniu 2014-08-10 08:04:19

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

fraggy1
 Wysłana - 10 sierpień 2014 08:45      [zgłoszenie naruszenia]

Myślę też,że telefon Ci się będzie bardzo grzał.

Can't force trust.

Enriir
 Wysłana - 10 sierpień 2014 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki, Sogi komu weszły.

To może co byście polecili, w sensie jaki pokrowiec/etui na taki telefon z gumowym tyłem?

fraggy1
 Wysłana - 10 sierpień 2014 16:06       [zgłoszenie naruszenia]

Zwykły plastikowy bumper Ci wystarczy myślę.
Ja do swojego xiaomi mam bumper i z przodu hartowane szkło i jest bardzo ok.
Nie bierz nic aluminiowego bo zakłóca sygnał i może Ci gubić sieć bez powodu.

Can't force trust.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Etui na telefon

Warto przeczytać: iPlus limit | internet z telefonu do lapka | kupno laptopa | lipa ze zdjeciami na aukcji - przekroczony transfert na ftp | Będą sogi, pomoc w odnelezieniu tytułu gry! %-) | problem z winampem | Komputer w przedziale 2 tysiace 2,5tysiaca PLN. | Zmiana formatu filmu | Keylogger | nokia 6300-problem z smsami | depresja | openoffice problem | Problem z połączeniem przez neciwko | wzmacniacz | Zrobilem backup rejestru, jak teraz go uzyc %-) | Wzmacniacz nie daje sygnalu | Katarzyna Sochacka nago | Katarzyna Kretek nago | InfoWindows Vista Ultimate X86 Sp2 Team Rjaa | seks zakonnice | seks zakonnice | InfoWindows Vista Ultimate X86 Sp2 Team Rjaa | multiselect policja 2016 | kosmos koszalin | wiersz 16 werowy | niewyjaśnione rozdzialy | boxer | football | akcja cebularz | sworowska | nude girls | ostro | dlugie zdjecie | małpy uczą się | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.