FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3164 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Etyka dziennikarska - jaka jest różnica między szmatą a dziennikarzem 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Etyka dziennikarska - jaka jest różnica między szmatą a dziennikarzem"   

szczypek90
 Wysłana - 5 grudzień 2012 11:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Amerykańskie media zastanawiają się, dlaczego autor fotografii nie próbował pomóc mężczyźnie, który próbował wydostać się z torów metra. Chwilę później zginął

Pociąg metra nadjechał chwilę po tym, jak 58-letni Ki Suk Han został zepchnięty na tory przez prawdopodobnie chorego psychicznie mężczyznę. Mimo rozpaczliwych prób Hanowi nie udało się wejść na platformę. Zdjęcie, które zostało zrobione przez Umara Abbasa, fotografa, który współpracuje z "New York Post", trafiło na okładkę gazety.

Abbas, kótry otrzymuje tez wyrazy wsparcia od kolegów po fachu odpiera wszelkie zarzuty, jakoby nie próbował pomóc.

- Biegłem w jego stronę i biegłem, robiąc zdjęcia i licząc na to, że motorniczy zauważy błysk aparatu - przekonuje Abbas w "New York Post". Sprawa jest o tyle kontrowersyjna, że wszystko wskazuje na to, że fotograf był jedną z nielicznych osób, które mogły pomóc wejść mężczyźnie na platformę.

Coś z naszego podwórka:

Zmieniony przez - szczypek90 w dniu 2012-12-05 11:44:34

[http://www.szort.pl/ankieta11]

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 5 grudzień 2012 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - Presecutor w dniu 2012-12-05 11:47:09

Znawca -

Valjean
 Wysłana - 5 grudzień 2012 11:47      [zgłoszenie naruszenia]

Umar Abbas i wszystko jasne..

byku15
 Wysłana - 5 grudzień 2012 13:06      [zgłoszenie naruszenia]

Dziennikarze to szmaty

wszyscy

trzecia po studenciakach i cyganach grupa którą bym zagazował

Ekspert -

metyl_etyl
 Wysłana - 5 grudzień 2012 13:06      [zgłoszenie naruszenia]

Media to trzecia jak nie druga władza w państwie, dlatego staram się nie oglądać telewizji i jestem apolityczny, bo jak to ktoś kiedyś mądrze powiedział: "jeśli nie masz na coś wpływu, to się tym nie denerwuj".

[wiadomosci.onet.pl/wiadomosci/korupcja-na-swiecie-na-ktorym-miejscu-jest-polska,5323115,0,fotoreportaz-maly.html] - a to tak w formie żartu

andrzejpan
OJCIEC
 Wysłana - 5 grudzień 2012 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

podwórkowy klasyk

SzToCh

Ekspert -

destructio
 Wysłana - 5 grudzień 2012 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

j/byku do gazu z każdą kvrwą dziennikarską

"...walcz Polaku aż wróg klęknie..."

Ekspert -

mlkv
 Wysłana - 5 grudzień 2012 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

1. Na tej platformie metra było pewnie xx innych osób, nikt się nie ruszył żeby pomóc, nie tylko dziennikarz.

Na tych zdjęciach z szerszym kadrem chyba zresztą ich widać.

Większość nie zczaiła co się dzieje, mniejszość która zczaiła doszła do wniosku, że za duże ryzyko zostania wciągniętym na tory przez spanikowanego pana.

Nie wiem czy jest sens wymagać od jakiegoś reportera więcej niż od przeciętnego Jasia z ulicy.

2. Reporter robi zdjęcia, bo już tak ma że jak widzi że coś się dzieje to wyjmuje aparat i pstryka. Tak ma zwoje w mózgu poustawiane.

Biorąc pod uwagę po ile potrafią chodzić "dobre" zdjęcia to nie ma się co dziwić.

3. Umar Abbas.

4. Biegłem w jego stronę i biegłem, robiąc zdjęcia i licząc na to, że motorniczy zauważy błysk aparatu

Tą bajeczkę mógł Sobie darować.

5. Przybyła i zachowania dziennikarzy tam nie oceniam, bo jednoznacznie widać z perspektywy czasu że to jeden cyrk był.

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2012-12-05 14:15:05

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Asperger
 Wysłana - 5 grudzień 2012 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.politykaglobalna.pl/2009/04/sep-glodujace-dziecko-i-koszmary-reportera/]

hiena z nagrodą Pulitzer'a. Chyba najbardziej znana kvrwa z aparatem na świecie

wojownik92
 Wysłana - 5 grudzień 2012 16:26      [zgłoszenie naruszenia]

Minęły dwa miesiące. 27 lipca 1994 roku ciało fotografa odnaleziono w jego pick-upie. Popełnił samobójstwo, zatruł się toksycznymi gazami. Miał 33 lata, osierocił córkę. Napisał kilka pożegnalnych słów do rodziny i bliskich.

Zmieniony przez - wojownik92 w dniu 2012-12-05 16:45:39

PROTECT YOURSELF AT ALL TIMES

Specjalista -

herbu3
 Wysłana - 5 grudzień 2012 16:58      [zgłoszenie naruszenia]

Biegłem w jego stronę i biegłem, robiąc zdjęcia i licząc na to, że motorniczy zauważy błysk aparatu - przekonuje Abbas w "New York Post".

)))

Gówno jesteś nie Siara! Ja Siarę znam!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Etyka dziennikarska - jaka jest różnica między szmatą a dziennikarzem

Strony: 1 2

Warto przeczytać: OD BARTOSZA%-) | Przeziebienie.... | Pytanko od E.T. | gadu-gadu | Wywody o moim cwiczeniu.. | glupota | Dlaczego Komorka ? | Dziewczyna ****mastera | jakies ubranka na silke | WLASNA STRONKA | przykry przypadek dzisiejszej nocy...ze służba zdrowia:-( | co teraz zrobić | Pomocy!!!!! | Pytanie o narty !!! | Zwolnienia!!! | chlopcy na testosteronie-dzis 20.30 | Niania | czeski budzik | inwazja jaszczurów | zaba pokuj | borderline | chill | studia i praca po biol chemie | super ciała z nk | blokada kierownicy w w210 | mercedes w210 | eco | pnie brzesko | OBE | jolanta kwaśniewska | sex zciotka | matylda | piaskownica dział | nowy dział | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.