FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4871 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Eureka= PRESJA.... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Eureka= PRESJA...."   

nioonia
 Wysłana - 17 styczeń 2006 09:50      [zgłoszenie naruszenia]

w takich czasach zyjemy..
ja tez odnosze pewne negatywne wrazenia dot. chlopakow,ale nie moge uogolniac i licze ze kiedys sobie znajde porzadnego i w ogole odpowiedniego

Znawca -

Nicci
 Wysłana - 17 styczeń 2006 12:11      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro dzial Moda i Uroda jest dla was taki snobistyczny, to czemu czegos z tym nie zrobicie. Zakładajcie tematy, ktore beda spelniac wasze oczekiwania, a nie narzekacie.

To ze ktos sie chwali, co ma za ile, to taki dla was problem? Mozna miec worek pieniedzy, drogie ciuchy i nadal byc koszmarnie ubranym. Zdjecia ubran projektantow z gornej polki sa czesto wklejane, bo to wlasnie oni kreuja trendy, co nie znaczy ze musisz zaraz leciec do banku i brac kredyt, zeby sobie kupic cos od projektanta ze znanym nazwiskiem. Tu chodzi o inspiracje! przeciez jak idziesz do sklepu, to tez nie sciagasz wszystkiego, jak leci z tego co jest na manekinach, tylko sam/a cos dobierasz. Pamietam, ze jak chlopak pytal sie o buty na studniowke do 200 zl, to dostal odpowiedz i przykladowe modole to ze pozniej ktos napisal, ze to buty to lipa to tez nie powod, zeby chowac glowe w piasek, a potem po katach narzekac

Wiec kimze w koncu jestes?
Jam czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac,
wiecznie czyni dobro
Noctua Summe Farmosa Parvula

Specjalista -

Duralas
 Wysłana - 17 styczeń 2006 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

nie chce mi sie czytac calego tematu ale co ma uroda do dzialu sex badz odwrotnie

Nicci:-*

Znawca -

Nicci
 Wysłana - 17 styczeń 2006 12:26      [zgłoszenie naruszenia]

wynika z tego, ze jak nie masz "dobrych" ciuszkow, nie ma seksu

:-***

wiecznie czyni dobro

Specjalista -

Duralas
 Wysłana - 17 styczeń 2006 12:28      [zgłoszenie naruszenia]

To pedze do 4U gino rossi itd
moze wkoncu cos wyrwe

imo bzdura totalna lecz schludny wyglad pomaga,fryzjer letki solar itd

Znawca -

Altis
 Wysłana - 17 styczeń 2006 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

Jak pan wyzej
ps.Dural chooja z wesela zbyłem panne

>>>ReadyForPassion<<<

nioonia
 Wysłana - 17 styczeń 2006 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie narzekam, napisalam tylko ze mysle tak jak Fana. nie potrzebuje do szczescia tego, zeby dowiedziec sie co myslicie np. o jakiejs kurtce czy moim stylu ubierania zeby sie tym kierowac czy cus, ale skoro juz poruszono ten temat to napisalam ze tez tak mysle i tez spodziewalam sie czegos innego,a tu chodzi o ta presje, w moim wieku jest sie podatnym na to wiec jak ktos wchodzi tam i patrzy, ze sie licytuja kto gdzie drozej kupil, albo widzi jak jakis uzytkownik wkleja 15par swoich butow to mysli "kurde a ja mam tylko moje stare kochane adidasy :(ehh zycie jest do dupy". no i juz czuje sie gorszy.o to chyba chodzi w tym poscie.

To ze ktos sie chwali, co ma za ile, to taki dla was problem? Mozna miec worek pieniedzy, drogie ciuchy i nadal byc koszmarnie ubranym.
jesli o mnie chodzi, to zwisa mi to czy ktos sie chwali czy nie, bo jesli to robi to jest dla mnie debilem, ale dla innych moze byc, bo nie maja sie czym pochwalic, a generalnie ludzie lubia to robic, bo dzieki temu sie dowartosciowuja, wiec skoro taka osoba nei ma co powiedziec to w jego oczach,jego wartosc czesto spada.. a to ze mozna miec duzo kasy i byc zle ubranym to inna sprawa.
wiec dlatego ja nie czytam tego dzialu

Znawca -

Duralas
 Wysłana - 17 styczeń 2006 16:11      [zgłoszenie naruszenia]

Altisek Ty sie zawsze ze mna zgadzasz

Znawca -

Zawodny
 Wysłana - 17 styczeń 2006 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze mowisz w nagrode uczynile cie znawca w dziale

wixa:-}

Znawca -

Nicci
 Wysłana - 17 styczeń 2006 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

nioonia - przesadasz, pokaz mi w modzie post gdzie ktos sie chwali, ze ma 15 par drogich butow. Widac, ze nie czytasz tego dzialu, bo tematy sa w nim rozne, a nie tylko takie jak Tobie sie wydaje.

Powtarzam jeszcze raz to jest dzial dla wszystkich, nie dla wielbicieli butow by gucci, czy starych trampek, tylko dla wszystkich. Nie bedziemy kogos wyganiac dlatego, ze ma potrzebe sie pochwalic. Przeciez nie jestescie w wieku przedszkolakow, dla ktorych wazne jest kto ma jakie zabawki. Najłatwiej narzekac, zamiast cos zrobic. Nie podobaja Ci sie posty, to zaloz taki ktory bedzie spelnial Twoje oczekiwania, co za problem Nikogo w tym dziale nie faworyzujemy.

wiecznie czyni dobro

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Eureka= PRESJA....

Strony: 1 2 3 4 5 6 7