FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4828 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Eureka= PRESJA.... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Eureka= PRESJA...."   

MarvBoy
 Wysłana - 15 styczeń 2006 18:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

odkryłem powód zakładanie tych durnych postów a seksie !! i ciekaw jestem czy sie ze mnazgodzicie.
Mianowicie chodzi tu o presje społeczną na młodych ludzi : jak nei zaliczysz w wieku 17nastu lat będziesz ciotą. Musisz mieć dziewczyne bo koledzy nie będą Cie lubić musisz wyglądać jak z okładki by Ci dziewczyna pokochała. Musisz mieć prostego by dziewczyna zrobiła Ci loda. Wtedy sie pojawiaja posty w stylu : jak poderwać, jak ją namówić do seksu, czy mam sie czego wstydzić.

Czy naprawde żyjemy w społeczeństwie, gdzie 20kilko letni prawiczek bez kasy i aparycji skazany jest na pogarde i życie w ciemnym pokoju przed komputerem?? Czy to te filmy tak nas odmóżdzyły, czy to doba internetu promoująca wolny seks z dostawcą pizzy czy w sklepie z ekspedientką bez zbędnej bajery?? Już nikt nie potrafi sie zaakceptować??
Po***** wszyscy na siłe szukają "miłości" czy w wieku 16-17 lat tak cięzko zrozumiec, że ona sama ich znajdzie?? Dlaczego nie potrafią sie pogodzić z rozstaniem?? Takie pytania w stylu co by było gdyby, mogła być kobietą mojego życia, ale nie jest przecież to proste i logiczne tlyko w TV dzieje sie tak, że zakochują się do pierwszego wejrzenie, wyznają sobie miłość przy 50 świadkach i całują w deszczu na ulicy.
W życiu realnym tak nie ma i desperaci musicie się z tmy pogodzić, po co drążyć i robić coś na siłe skoro to nie jest konieczne?? Jeśli nie potrafricie oprzeć związku na zaufaniu, rozmowie (niekoniecznie intelektualnej) to oprzyjcie ja na seksie i pożądaniu !!

Kolejna presja to pytanie "Co inni pomyślą" nie moge zzagadać bo wstydze sie koleżanek, kumple mnie wytykaja palcami...... ***ać ich potem idziesz do roboty i o podwyżke przez 30 lat nie poprosisz. Takie osoby są całe życie wykorzystywane bo nie potrafią stawić coła preciwnością. Więc amiast żyć marzeniami stawcie czoła rzecywistości !!

wiem, że tu jest więcej pytań niż odpowiedzi, ale to chybao to chodzi to główne powody akładnaie tu tematów !!

Ekspert -

TenGoTendy
 Wysłana - 15 styczeń 2006 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

masz jakiś problem ? życie

tancz, idź w bal...

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 15 styczeń 2006 18:34      [zgłoszenie naruszenia]

marv az ci dalem soga za to. Nie wiem czy wszedl. W sumie masz racje

Krolewicz Imprez i Używek%-)
oraz moderator seksu

Specjalista -

Fana
 Wysłana - 15 styczeń 2006 19:05      [zgłoszenie naruszenia]

Wpadlem dzisiaj do 'Seksu' w ramach rozrywki. Poczytalem pare tematow i turlam sie ze smiechu

Tobie Marv jedank, daje soga za ten temat i naprawde nietegie odpowiedzi w innych.

A czy to wszystko jest spowodowane presja spoleczenstwa, otoczenia? U mnie cos takiego nie wystepuje. Nikt nigdy nikogo nie wysmial z powodu takieg, ze nie ma dziewczyny czy jeszcze nie 'zaliczyl'. Ale wiem, ze w wiekszosci przypadkow jest inaczej. Internet, Hollywod, cala kultura masowa, Bravo itd. wypaczaja psychike mlodych osob, ktore za wszelka cene probuja byc trendy i na topie. Osoby mlode, nie majace oryginalnych ubran boja sie 'zabajerowac' plec przeciwna. Powod? Brak wygladu, co w ich mniemaniu skresla calkowicie, nie ma sensu nawet podchodzic.
Media wypromowaly taki chory swiatopoglad u mlodych ludzi. Wszedzie widzi sie pieknych, swietnie ubranych modelow. Przez to niestety gro osob nabawilo sie kompleksow, ktore skutecznie przekreslaja szanse na udany podrwyw. Uwazaja, ze nawet nie zasluguja na udanych zwiazek.
Ech, czasami mam wrazenie, iz jest zacofany... sam jak na mezczyzne doscyc powaznie dbam o siebie, ale nie zmienia to faktu, ze nie ma dla mnie znaczenia majetnosc dziewczyny. Nie interesuje mnie czy ma na sobie bluzeczke z bazarku czy D&G...

Specjalista -

syndespoty
 Wysłana - 15 styczeń 2006 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem,wynika to z tego ze internet daje nam anonimowosc i dzieki temu mozemy sie podzielic swoimi sekretami w dziale tematycznym na forum ,a noz widelec ktos da na nasze pytanie odpowiedz,niewiedzac kim jestesmy w "realu".Nie ma co do tego dopisywac ideologii na temat presji itp.
Pozdrawiam

Thamuz_
 Wysłana - 15 styczeń 2006 20:17      [zgłoszenie naruszenia]

IMHO 100 % racji. Sam tez czasem daje sie porwac temu pedowi i ideologii ale ostatnio stwierdzilem ze to z leksza glupie i trza sie ograniczac. Na forum siedze z pol roku, ale nigdy nei dalem soga, trzeba to zmienic

Ambassador of the hell

Znawca -

nioonia
 Wysłana - 15 styczeń 2006 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

heh a tak apropo wypowiedzi Fany - najbardziej mnie smieszy w bravo girl i tych podobnych np. to ze jak jest artykul o kompleksie z powodu wagi to pisza zeby sie nie przejmowac ze tak naprawde to tylko w kolorowych gazetach to jest, a w rzeczywistosci gwiazdy tez maja z tym problemy i mamy nie zwracac na to uwagi, a strona dalej jakies super modelki, jakies zdjecia super figur i wypowiedzi chlopakow apropo np.dziewczyn "u dziewczyny dla mnie liczy sie sylwetka.musi byc szczupla..." itp itd.
troche zaprzeczaja sami sobie i napewno nie pomagaja akceptowac siebie zdesperowanym nastolatkom a wtedy sie ksztaltuje ich psycha :/

Znawca -

djNokio
 Wysłana - 15 styczeń 2006 20:51      [zgłoszenie naruszenia]

Podwiesić SoG

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

elchuka
 Wysłana - 15 styczeń 2006 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

Dobry temat, taka presja na mlodych ludziach zawsze wisiała, ale jak ktos jest slaby i nie ma swojego stylu,zdania to ulega takim panujacym zasadom jakie widza w gazetach, modelki, modele ladni a w rzeczywistosci całkowicie inaczej wygladaja, trzeba sobie zdac sprawe ze to tylko dobze obrobione zdjecia...

Znawca -

MarvBoy
 Wysłana - 15 styczeń 2006 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

Cytat :
Moim zdaniem,wynika to z tego ze internet daje nam anonimowosc i dzieki temu mozemy sie podzielic swoimi sekretami w dziale tematycznym na forum ,a noz widelec ktos da na nasze pytanie odpowiedz,niewiedzac kim jestesmy w "realu".Nie ma co do tego dopisywac ideologii na temat presji itp.

z tego powodu pojawią sie te pytania na forum sie z tym zgodze, ale zastanów się dlaczego Ci ludzie wogule mają te pytania?? Dlaczego sie nie akceptują, dlaczego uwarzają, że są z góry na straconej pozycji a strach przed odrzuceneniem paraliżuje ich przed podjęciem jakiego kolwiek kroku??

Czasami choć sami wiemy jak postąpić pytamy sie innych aby potwierdzili naszą decyzje bo sami nie akceptujemy naszego zachowania. Nie podejde do dziewczyny bo nie mam szans, ale napisze post ludzie mi powiedzą, że mam szanse wtedy podejde. Przeciez to głupie to brak samodzielności i pewności siebie, który spowodowany jest cukierkową rzeczywistością w TV.
I może ktoś po przeczytaniu tego nie założy głupiego tematu bo sam stwierdzi, że ma szanse, że nie ma czegoś takiego jak ideał bo każdy ma inny gust. Zresztą każdy przeczyta to tak jak będzie sam chciał

Ekspert -

slaweh
 Wysłana - 15 styczeń 2006 21:04      [zgłoszenie naruszenia]

Marvboy coś się wkurzyłeś chyba i to skłoniło cię do napsania tego postu.
Jedno co zauważyłem to posty nie zgadzają się z podpisem pod forum. "Nasze miłosne podboje". Kiedy ostatni raz był jakiś post o podobnej tematyce? Ja już nie pamiętam.

MarvBoy szacunek. Sog jest.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Eureka= PRESJA....

Strony: 1 2 3 4 5 6 7