FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7447 razy ¬

ROZRYWKA | Sport
Euro 2012 to będzie parodia 
[powiadom znajomego]    
Autor "Euro 2012 to będzie parodia"   

Thomy
 Wysłana - 12 maj 2011 14:31       

Przeniesiona przez J-J z działu 'EURO 2012'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Widząc co się dzieje to widzę że te mistrzostwa to jedna wielka parodia, kibice na stadionach, infrastruktura korki na drogach i wogóle cała europa będzie się z nas śmiała.

maciej8222
 Wysłana - 12 maj 2011 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

ja jestem z africa i murzyny sie z was śmieją.

Znawca -

zuoooo
 Wysłana - 12 maj 2011 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

smiali sie beda ale Ci bardziej ogarnieci beda drwili ale z rzadu naszego, bo ludzie winni nie sa, tylko nasz kochany organ rządzący.

poza tym to wyebane mam,od początku mówiłem, że tak będzie.

Zmieniony przez - zuoooo w dniu 2011-05-12 22:20:39

Demonologia skvrwysynu!

Znawca -

matand
 Wysłana - 13 maj 2011 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

Zgadzam się z Tobą. Nie rozumiałem ludzi ktorzy z entuzjazmem przyjęli wynik losowania, dający Polsce i Ukrainie organizowanie igrzysk. Przecie to wtedy widać było gołym okiem że jedno z czym sobie być może poradzimy to stadiony. Dziś widać tego efekty. A jak mnie wkurza że na hurra wszystko chcą wybudować, drogi naprawić- tu nadleją kawałek asfaltu a dalej nie dorobione i tak co 1 kilometr i to od prawie roku leży rozjedbane.

Gdy puścisz 3-4 utworki nieznane, ludzie uciekają na małą salę...
wszyscy mówia nie nie, ja nie słucham disco-polo,
a znają słowa. Ja sie pytam skąd?

matand
 Wysłana - 13 maj 2011 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

Czy wy jesteście nadal patriotami czy macie tego kraju już dość. Czy daliście sobie w szkole pranie mózgu robić i podpisywać się pod tym pojęciem czy realnie patrzycie na świat?
Dumni mamy być z naszej historii? hmm No ok, może może, ale my jesteśmy stosunkowo młodym państwem jeżeli chodzi o świat, w Europie też byliśmy poźniejsi po Frankach, wszelakich Germanach, Italijczykach... Dopiero te państwa mają kulturę i historię. Nie mówiąc już o krajach Wschodu gdzie przed Chrystusem były rozwinięte kraje buddyzmu.

Zmierzam do faktu że roszczenia o postawę patriotyzmu w naszym kraju wydaje się przy kieluszku, podczas meczu naszych orłów, a jako uzasadnienie podaję się właśnie historię. Jako naród my Polacy wcale nie jesteśmy tacy najżyczliwsi, nawet wobec siebie.

Co wy myślicie? Czy uznajecie obiektywną prawdę i macie dość naszego kraju (zresztą urzędasy-też właśnie Polacy są rozsiani po całej Polsce), czy też dalej uważacie jacy to z nas Sarmaci wodzireje Europy?
A może Testoviron, którego osobiście NIE TOLERUJĘ miał trochę o naszym państwie racji??

Zmieniony przez - matand w dniu 2011-05-13 20:13:22

bziku00
 Wysłana - 14 maj 2011 00:43      [zgłoszenie naruszenia]

kibice na stadionach

a gdzie maja byc kibice?

[i32.tinypic.com/mh7muw.jpg]

xSwiezak
nieświeży
 Wysłana - 15 maj 2011 08:48      [zgłoszenie naruszenia]

matand

matand
 Wysłana - 16 maj 2011 09:48      [zgłoszenie naruszenia]

Co się śmiejesz?
Za rok nadejdzie Ojro,w piłkę pokopiemy , będzie burdel, jokoś zniesiemy to wszystko- drogi, pociągi a nawet wszelkie wydatki.
TYLKO CO POTEM?
Na chvj nam te stadiony, co przy meczach ligowych będą świecić pustką. Ile to u nas ludzi chodzi na te mecze jakby porównał do krajów zachodu?
Co będą stały jak kiedyś stadion dziesięciolecia a na plycie będą handlować Chinczyki? Albo ja pojade z boszem rozpjerdalać te stadiony i koić na złom puki tego nie rozwiozą jakieś lumpy? Albo jak państwo tego nie sprzeda w ręce Hindusa jak Hute w Krakowie, stocznie itd..?

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 17 maj 2011 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

pjerdolenie o Szopenie, najlpeiej nic nie robić, bo i tak się nie uda, nasza za***ista mentalność.
poza tym dział polityka jest gdzieindziej

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Ekspert -

siemamumin
 Wysłana - 18 maj 2011 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

Matand nie zgadzam się z Tobą. Patriotyzm to miłość do państwa i poświęcanie się krajowi, a nie miłość do rządzących i wspieranie ich działań nawet gdy się z nimi nie utożsamiamy.. Na temat sportu wydaje mi się, że również nie masz zbyt wielkiego pojęcia skoro mówisz, że stadiony świecą pustkami.. Skoro ogłoszono przetarg na stocznię czy inne majątki na określonych zasadach to dlaczego nie szukać kapitału za granicą? Tym bardziej, że w Polsce ciężko się wystarać o taki kapitał.. Mniej ludzi ma takie możliwości.. Co ciekawe nie jestem lewaczkiem co nawołuje do Polski wszystkich innych poza Polakami.. Mam poglądy prawicowe, ale po prostu pjerdolisz głupoty.. Wracając do tematu euro to dobrze się czuję w swoim kraju nie czuje zagrożenia na sobie.. Jedyne zagrożenie widzę w rządowych reformach.. Ludzi się nie boję i mimo, że nie mam biletów to mam zamiar bawić się świetnie w strefach kibica we wszystkich polskich miastach gospodarzach..a to, że jakieś Austriak czy Holender rozwali miske olejową na dziurze czy nie dojedzie na mecz z winy pkp mam W CHVJU... to jest na tyle specyficzna impreza, że nie mam zamiaru patrzeć ze smutkiem jak ktoś ma pretensje do Polski.. zacznę się wstydzić po euro i wtedy przyjdzie czas na analizę.. na samym euro nic mnie nie obchodzi

Podobno pogodność jak mądrość walorem.

Thomy
 Wysłana - 18 maj 2011 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

Na wszystkie mecze ekstraklasy chodzi ok 32 tys ludzi czyli dużo mniej niż na jeden mecz np. Barcelony czy Bayernu więc po co nam takie stadiony?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Euro 2012 to będzie parodia

Strony: 1 2 3 4 5 6 7