FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6599 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Eva Braun 
[powiadom znajomego]    
Autor "Eva Braun"   

Nie Amator
 Wysłana - 3 sierpień 2002 20:38       

Przeniesiona przez vogue z działu 'Historia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Imię i nazwisko:
Ewa Braun

Stanowisko / stopień wojskowy:
- / -

Data i miejsce urodzenia:
6 II 1912 Simbach am Inn

Data i miejsce śmierci:
30 IV 1945 Berlin

Rodzaj śmierci:
samobójstwo

Rodzina:
mąż Adolf Hitler (ślub 30 IV 1945)

Życiorys:

Ewa Braun była średnią z trzech córek Fritza Brauna, mistrza rzemieślniczego z Simbach nad Innem. Mało inteligentna, blondynka z niebieskimi oczami, pracowała w fotograficznym atelier Heinricha Hoffmanna, "nadwornego fotografa" Adolfa Hitlera. Tam też po raz pierwszy spotkała Fuhrera, który od czasu do czasu prawił jej zdawkowe komplementy, dawał kwiaty i czasami zabierał na swoje pikniki. Ona natomiast twierdziła, że Hitler ją kocha, i że wyda się za niego. W wieku 21 lat próbowała popełnić samobójstwo, co nie byłoby dla niego korzystne, jako przyszłego kanclerza, gdyż nie chciał mieć na swojej reputacji ani jednej plamki, a samobójstwo kogoś z jego, bądź co bądź, otoczenia byłoby sporą "plamką". Według słów Hoffmanna "w ten sposób została przyjaciółką Hitlera". Pomimo tego Fuhrer kazał jej pozostać w cieniu, aż do czasu gdy jej siostra wyszła za przedstawiciela Hienricha Himmlera przy osobie Fuhrera, Hermanna Fegeleina. Ewa nie mieszała się do polityki ani toczonych w Berghofie dysput na różnorakie tematy - wolała narciarstwo, jeździectwo, kino, itp. Ewa z czasem została kochanką Hitlera, a jej wytrwałość u jego boku aż do końca została nagrodzona ślubem zawartym tuż przed wspólną śmiercią obojga w bunkrze pod Kacelarią Rzeszy.

"Nikt nie pyta zwycięzcy, w jaki sposób zwyciężył" - Adolf Hitler

INSOMNIA
 Wysłana - 3 sierpień 2002 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

wg danych z mojego postu wzięli ślub 22 kwietnia, samobójstwo hitlera dzień później

gg 1892497
Pozdrawiam wszystkich

Nie Amator
 Wysłana - 3 sierpień 2002 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

Mariusz może masz dokładniejsze dane ja mam to z tąd [http://www.thirdreich.prv.pl]

INSOMNIA
 Wysłana - 3 sierpień 2002 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

a może twoje są lepsze, a co robi te kilka dni

gg 1892497
Pozdrawiam wszystkich

Nie Amator
 Wysłana - 3 sierpień 2002 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

dawaj songensa i nie gadaj

INSOMNIA
 Wysłana - 3 sierpień 2002 23:19      [zgłoszenie naruszenia]

nie mogę bo chyba już dałem

gg 1892497
Pozdrawiam wszystkich

Nie Amator
 Wysłana - 3 sierpień 2002 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem, może i tak

INSOMNIA
 Wysłana - 13 czerwiec 2004 04:17      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26847505]
oprócz filmów Leni riefenstahl do tej auckji dorzucam 600 zdjęć o tematyce 3 rzeszy ; 30 kilkuminutowych filmików wojennych ; słuchowiska Bogusława Wołoszańskiego o tematyce 3 rzeszy i ZSRR !

Arek-15
 Wysłana - 13 czerwiec 2004 18:07       [zgłoszenie naruszenia]

Ona się nie zabiła 30 kwietnia w 1945r. Ciało zostało podłożone innej kobiety. Oglądałem kiedyś program o tym na TVP.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Eva Braun

Warto przeczytać: Błędy językowe i mechanizm ich powstawania | Pomoc w pisaniu rozprawki :) | Analiza obrazu, PROSZE WAS!! [IMPRESJONIZM Młoda Polska] | Zbrodniarze w tych utworach (Konrad Wallenrod) | [pol]Przemowienie | przedwiośnie | Dziady cz.III | historia mp3 | Czy dzis nic nie jest juz swiete i piekne?? | wpływ miłości na człowieka, pomożecie z ustną maturką ? | Pomocy z WOS-u jak najszybciej!!!!!dzisiaj najlepiej | Sciagi / Materialy | XI w.-pomocy... | [pol]Motyw rodziny w literaturze i sztuce XX wieku | magisterka | Rozprawka :D:D rozwińcie trzy argumenty... | Aktorki i piosenkarki (playboy ) | dawcy nasienia | Aktorki i piosenkarki playboy | usenet | dixon37 | wódka | smoleńsk | III Filar | IKE | zdjęcia ofiar | kim jong un | bhp | twink shower | twink | prysznic | asiulka91 | showup | kaczynski | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.