FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5959 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
FAKT - wiadomości wyssane z wieloryba i goła baba ;-) 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "FAKT - wiadomości wyssane z wieloryba i goła baba ;-)"   

Virescens
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 12:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Przypłynął do Zatoki Gdańskiej, wyrzucając przez nozdrza efektowny trzymetrowy strumień pary wodnej. 30-tonowy wieloryb humbak pojawił się pod koniec marca br. w serwisach informacyjnych wszystkich polskich mediów. Wywołał zamieszanie, bo wieloryba nie widziano w Bałtyku od 27 lat. W blasku fleszy machnął ogonem i słuch by o nim zaginął, gdyby nie dziennik "Fakt". Diennikarze tej gazety wyśledzili bowiem, że wieloryb płynie w górę Wisły. W środę 5 kwietnia dostrzegli go mieszkańcy wsi Rybaki ("Fakt" zamieszcza zdjęcia naocznych świadków, w tym pani sołtys Danuty Gębczyk), w czwartek waleń dotarł do Grudziądza (zdjęcie siedmioletniego Julka Grabowskiego, który zobaczył go z mostu). Wszystko wskazywało na to, że wieloryb ochrzczony przez "Fakt" Lolkiem zmierza do stolicy. Gazeta martwiła się, jak pokona tamę we Włocławku. W piątek 7 kwietnia "Fakt" uspokajał czytelników: "Tama przepuści wieloryba" - na dowód wypowiedź i zdjęcie 57-letniego Stanisława Krzyżelewskiego z nadzoru wodnego we Włocławku, który zapewnia, że tamę dla Lolka otworzy i to za darmo. 10 kwietnia "Fakt" triumfował: "Lolek w stolicy!". "Na nadwiślańskich bulwarach witały go setki zachwyconych mieszkańców stolicy (na zdjęciu widać tylko kilkanaście osób). Lolek pozdrawiał swoich przyjaciół, machając wielgachnym ogonem" - emocjonował się dziennikarz "Faktu" Piotr Zabłocki. "Był naprawdę cudowny" - zwierzała się "Faktowi" 22-letnia Zuzanna Świątek (na zdjęciu).

Mieli wskazywać Wisłę
Danuta Gębczyk, sołtys wsi Rybaki, w rzeczywistości żadnego wieloryba nie widziała. - Panowie z "Faktu" poprosili mnie i sąsiadów o pozowanie do zdjęcia w plenerze. Mieliśmy wskazywać na Wisłę. Na jaki temat będzie artykuł, nie powiedzieli - mówi.
- Na rozmowę z "Faktem" zgodziłem się niechętnie, bo nie mam zaufania do tego tytułu. Dziennikarz zarzekał się jednak, że przygotowuje rzetelny materiał. Pytał głównie o to, w jaki sposób działa śluza. Dopiero na końcu padło pytanie, co by się stało, gdyby w Wiśle pojawił się wieloryb. Powiedziałem, że to niemożliwe, bo woda w rzece jest dla niego za słodka - relacjonuje spotkanie z reporterem "Faktu" Stanisław Krzyżelewski, zastępca kierownika włocławskiego Inspektoratu Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej. Chce napisać skargę na nieetyczne postępowanie "Faktu" do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.
- Przestaję rozmawiać z dziennikarzami. Macie w swoim środowisku bagno, którego nie potraficie wyczyścić - zżyma się Krzyżelewski.
Swoje zdjęcie i wypowiedź znalazł też w "Fakcie" Tomasz Wencel, komendant Komisariatu Rzecznego Policji w Warszawie. Przeczytał, że kontroluje sytuację i wieloryb nikomu nie zagrozi. Zdziwił się, bo przecież odmówił rozmowy z "Faktem". - Powiedziałem dziennikarzowi, że na niepoważne tematy się nie wypowiadam i odesłałem go do rzecznika komendanta stołecznego policji - wyjaśnia. Nazajutrz Wencel musiał tłumaczyć się przed szefem. Obaj ustalili, że nie będą pisać do "Faktu" sprostowania, bo mogłoby być powodem kolejnych nieprawdziwych publikacji.
Piotr Zabłocki, autor tekstów o wielorybie, odmówił nam rozmowy. Również redaktor naczelny "Faktu" Grzegorz Jankowski nie zgodził się rozmawiać o tekstach wyssanych z palca. Powód? "Press" jest pismem nieetycznym.

Taksówkarz też widział
"Fakt" regularnie donosi o przybywających do Polski statkach UFO, które szczególnie upodobały sobie mazowiecką wieś Zdany i w ciągu ostatniego roku odwiedziły ją trzykrotnie. 25 stycznia br. w tekście "Panika w Zdanach" informował o zagrożeniu: "UFO aż trzykrotnie nawiedziło nikomu wcześniej nieznaną wieś na Mazowszu. Ludzie są przerażeni. Uzbrojeni w siekiery, patrolują okolicę z pochodniami" (zdjęcie uzbrojonych mężczyzn i rysopis ufoludka: "szary lub zielony, wzrost 80-280 cm, duże oczy, niebezpieczny"). 23 lutego "Fakt" opublikował "pierwsze w historii zdjęcie środka UFO". Wykonał je telefonem komórkowym mieszkaniec Zdanów Piotr Sawicki (50 lat), który został uwięziony w statku kosmitów.
Specjalnością "Faktu" są też historie będące pretekstem do zamieszczania zdjęć nagich kobiet. 19 grudnia ub.r. gazeta opisała przypadek pana Sławka Nowackiego, który posiadł niezwykłą umiejętność widzenia kobiet nago. Nabył ją, gdy oglądając się za dziewczyną, uderzył głową w słup. Jest zdjęcie pana Sławka (32 lata), który "widzi to, co chciałby widzieć każdy prawdziwy mężczyzna", i fotografie rozebranych pań. "Tak widzimy my" - informował podpis pod zdjęciem ubranej blondynki idącej ulicą z siatkami. "A tak widzi ją Sławek" - ta sama dziewczyna z siatkami, ale naga. Kilka dni po sesji zdjęciowej do tekstu pewien dziennikarz "Faktu" jechał taksówką ulicą, na której pozowała modelka. - Wie pan, co tu ostatnio widziałem? Goła baba szła ulicą z siatkami - zwierzył mu się taksówkarz.

Całość na:
[http://www.press.pl/press/pokaz.php?id=1023]

Zmieniony przez - Virescens w dniu 2006-06-08 12:31:59

Panie,takie rzeczy to tylko w Erze %-)

Kuba_PL
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

Dla tych, którzy weszli do tego tematu, mając nadzieję, że zobaczą gołą babę

Zmieniony przez - Kuba_PL w dniu 2006-06-08 12:45:56

Specjalista -

Jaronir
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

Mi się bardzo podobał artykuł o gościu którego uprowadziło UFO, a ten spryciarz zrobił zdjęcie wnętrza statku komórką gdy kosmici nie patrzyli Oczywiście zdjęcie zamieścili w gazecie
Nie wiem dokładnie czyto był Fakt czy jakiś inny Super Express, kolorystyką ten skan przypominał Fakt. Skana miałem chyba z Insomnii.
Fakt rządzi

edit/

No ba, proste że to w Fakcie było
"23 lutego "Fakt" opublikował "pierwsze w historii zdjęcie środka UFO". Wykonał je telefonem komórkowym mieszkaniec Zdanów Piotr Sawicki (50 lat), który został uwięziony w statku kosmitów."

Zmieniony przez - jaronir w dniu 2006-06-08 12:54:48

vitoss
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 12:56      [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze dobre było, jak świnie zjadły krowę czy coś takiego

Impossible is nothing!

Ekspert -

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

fakt-TZDW(tematy z dupy wysrane )

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Ekspert -

Kuba_PL
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

Pamiętam artykuł o świniach, które bodaj świeciły w ciemności

Specjalista -

Jaronir
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

19 grudnia ub.r. gazeta opisała przypadek pana Sławka Nowackiego, który posiadł niezwykłą umiejętność widzenia kobiet nago. Nabył ją, gdy oglądając się za dziewczyną, uderzył głową w słup.

O kvrwa co za bzdura

DISKOPOLO
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 13:03      [zgłoszenie naruszenia]

Ja ostatnio widzialam o kobiecie, ktora kilkadziesiat razy dziennie przezywa orgazm

tera mie to wali bo jestem na fali

Ekspert -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 13:07      [zgłoszenie naruszenia]

to oc ona miale łechtaczke na stopach ??

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

Kuba_PL
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

Kuba_PL
 Wysłana - 8 czerwiec 2006 13:14      [zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

FAKT - wiadomości wyssane z wieloryba i goła baba ;-)

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: | | pcp | 497 | waszamatka | chamski vol 14 | urodziny | magda modry | magda modra | krakow | pobili | zdjęcie dona | buty do biegania | boe | plecak | przepisanie ziemi rolnej koszty | kingkong | lukasz2 | rafi | wykrywacz | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.